Top 10 Aktenvernichter Hama Home X10cd, 50543 – Skartovačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LMG Germany

#ad

Tichý, řez částic, pro citlivé dokumenty, křížový řez, sešívací sponky, 2 x 12 mm úryvky,, Profesionální skartovačka – zbrusu nový. Bezpečnostní stupeň P5, kancelářské spony, 60 min nepřetržitý provoz

#ad
LMG Germany #ad - Bezpečná technologie: pokud je nádoba přístroje plná, skartovač se automaticky zastaví a vydá upozornění. Dokumenty také bez problémů skartujte pomocí sponek na sešívání nebo kancelářských sponek a plastových karet. Tyto jedinečné provozní doby jsou umožněny speciálně vyvinutým dvojitým chlazením.

Svou práci přitom vykonává vždy tiše a extrémně rychle rychlostí 1, 8 metru/minutu. Perfektní komplet mezi technickým pokrokem, spolehlivosti a výkonu. Se svými působivými výkonnostními údaji je "nezbytností" pro každou kancelář. Vysoce bezpečnostní řezací ústrojí promění všechny vaše intimní dokumenty na zbytky papíru Mini 2 x 12 mm stupeň nejvyšší bezpečnosti P-5.

Funkce zpětného chodu umožňuje rotaci řezacího mechanismu dozadu. To zabraňuje tomu, aby se řezací mechanismus při nepozornosti ucpal. Nová technologie: lmg as1060mq přesvědčí perfektní kombinací vynikající hodnoty a působivých výkonových dat. Automatické vypnutí nastane, jakmile je řezací mechanismus po otevření nádoby otevřený. Technický pokrok, jednoduchým ovládáním a vynikajícím vzhledem. Vložte až 10 listů současně.
ZnačkaLMG Germany #ad
Výrobcelmg #ad
Hmotnost22.49
Číslo díluAS1060MQ-AMZ

2. WOLVERINE

#ad

WOLVERINE 10 listů P5 vysoce bezpečnostní skartovačka, ultra doba provozu a 21l vyjímatelná nádoba na odpadky SD9112 černý, 40 minut se super mikrořezem pro těžký papír, CD

#ad
WOLVERINE #ad - Ultralehký provoz při 54 db; disponuje vyjímatelnou nádobou na odpad s objemem 21 l a průhledným okénkem. Vysoce bezpečnostní skartovačka p5 se super mikrořezem pro ochranu důvěrných informací; nůž ve štěrbině na papír rozdrtí max.

S ce bezpečnostním certifikátem. Nože z legované oceli bez problémů skartují sešívací a kancelářské spony, kreditní karty a reklamní materiály. Patentovaný chladicí systém umožňuje nepřetržité používání až 60 minut, ideální pro domácí kancelář. 10 listů nebo kreditní karty na malé kousky 2 x 12 mm; nůž ve slotu na CD rozřeže CD nebo kreditní kartu na 3 proužky.
ZnačkaWOLVERINE #ad
VýrobceSUNWOOD #ad
Výška21.65
Délka13.78
Hmotnost27
Šířka9.96
Číslo díluSD9112
ModelkaSD9112

3. bonsaii

#ad

60 dB tichý skartovačka s 18l košem a kolečky C169-B není nutná montáž, skartuje CD/kreditní karty, Bonsaii Kancelářská skartovačka na dokumenty, 15 listů, 30 min nepřetržitý provoz, P4

#ad
bonsaii #ad - Po přestávce na klid pouhých 40 minut jej lze znovu použít. Multifunkční skartovačskartovač bonsaii dokáže rozsekat až 15 listů papíru na malé částice o rozměrech 5 x 25 mm a dosáhne tak bezpečnostní úrovně P4, aby chránil vaše osobní údaje.

Pokud máte během používání nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Bonsaii nabízí záruku 2 roky. S velkou 18litrovou nádobou na odpad a čtyřmi koly se velmi pohodlně ovládá. Tichý skartovač papíru s 60 db tento skartovač dokumentů pro domácí kancelář pro vás vytvoří klidné pracovní prostředí. Skartovačka bonsaii c169-b může pracovat nepřetržitě po dobu 30 minut a efektivně zničit asi 2300 listů papíru.

Bezpečná ochrana a záruka tepelná ochrana proti přehřátí a přetížení jsou vybaveny LED indikátory. Může zničit také kreditní karty, CD a spony. Efektivní skartovačkompletně zabaleno, není nutná montáž pro skartovač. Snadné ovládání a bezpečnost při přetížení s automatickou funkcí start/stop a manuální funkcí zpětného chodu vám skartovač dokumentů bonsaii pomůže snadno odstranit zaseknutý papír.
Značkabonsaii #ad
Výrobcebonsaii #ad
Výška19.88
Délka9.53
Šířka12.6
Záruka2 roky

4. Amazon Basics

#ad

AmazonBasics -Vysoce bezpecna skartovacka na 8 listu s krizovym retezem

#ad
Amazon Basics #ad - Crossový řezač pro 7-8 listů papíru; také snižuje kreditní karty jedna po druhé. Možné 3 minuty nepřetržitého provozu; doba chlazení je pak 30 minut; s LED signálním světlem, které varuje před přehřátím.

Ikmé nohy zaručují bezpečné držení; s funkcí automatického spuštění a tlačítkem ručního návratu k odstranění zaseknutého papíru. Skartuje papír na proužky o rozměrech 0, 68 cm, 48 x 4, které odpovídají úrovni zabezpečení P3. Kbelík s kapacitou 15, 5 la průhledným oknem pro snadnou kontrolu hladiny náplně; integrovaná rukojeť umožňuje snadné vyprazdňování; s jednoletou omezenou zárukou od AmazonBasics.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška15.35
Délka12.8
Hmotnost8.2
Šířka7.76
Číslo díluAU864XA
ModelkaAU864XA
Záruka1 rok

5. bonsaii

#ad

Bonsaii skartovačka

#ad
bonsaii #ad - Vybavení: automatika startstop, ochrana proti přehřátí, výsuvná sběrná nádoba s okénkem jako ukazatel hladiny, funkce zpětného chodu, kolečka pro snadné posouvání přístroje.

Druh řezu: Částice mikro křížového řezu 2 x 10 mm; odpovídá stupni bezpečnosti p-5 podle din 66399 - pro zničení dokumentů v souladu s ochranou údajů podle Eu Dsgvo obecné nařízení o ochraně údajů 2018. Profesionální skartovačka microcut s mikrořezem v bílé stříbrné barvě, zničí až 10 stran DIN A4 nebo 1 CdDvd kreditní kartu na jeden pracovní krok, vhodný také pro sponky, kancelářské sponky atd.
Značkabonsaii #ad
VýrobceGO Europe GmbH #ad
Výška22.44
Délka10.24
Hmotnost39.68
Šířka14.96
Číslo dílu4S30
Modelka4S30

6. bonsaii

#ad

Bonsaii 12 listů, vysoce výkonný skartovačka pro domácí kancelář, skartovačka částic, provoz po dobu 60 minut, P4 mikrořezný skartovač papíru se 4 kolečky a nádobou o objemu 16 l C266-B

#ad
bonsaii #ad - 60 minut nepřetržitého provozu skartovačka bonsaii c266-b na 12 listů se svým výkonným motorem a efektivním chladicím systémem překonává ostatní drtiče na trhu a potřebuje pouze 20 minut vychlazení. 2 roky záruka bonsaii nabízí na naše výrobky 2 roky záruku.

Automatické spuštění a zpětný provoz auto start/stop a manuální funkce zpětného chodu vás ochrání před frustrací z odpadu papíru; s ochranou proti přehřátí a funkcí automatického zastavení při příliš velkém množství papíru. P-4 nejvyšší stupeň zabezpečení skartovačka s mikrořezem pro kancelářské použití, e-maily, rozemlete nejen 12 listů najednou na malé částice o rozměrech 5 x 12 mm, ale také CD, kreditní karty, sponky a kancelářské sponky.

Maximální bezpečnost pro vaše citlivé informace. Snadné použití skartovačka má 4 odnímatelná kolečka pro snadnou mobilitu a flexibilní umístění. 16litrová výsuvná nádoba s průhledným okénkem se snadno vyprázdní a splňuje vaše každodenní požadavky. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy k našim strojům. Perfektní pomocník pro vaši kancelář a domácí kancelář.
Značkabonsaii #ad
Výrobcebonsaii #ad
Výška16.93
Délka9.53
Hmotnost16.38
Šířka13.39
Modelka266B-NEW-EU
Záruka2 roky

7. bonsaii

#ad

60minutový drtič papíru do kanceláře, skartovač, s 23l košem na papír a 4 role C149-C, skartuje CD a kreditní karty, 18 listů křížového řezu, Bonsaii Skartovačka

#ad
bonsaii #ad - Rozdrcuje papír na malé částice o velikosti 5 x 25 mm, vhodné pro kreditní karty, CD a kancelářské sponky a sponky. 4 kolečka pro přesunutí skartovače na libovolné místo. 18 listů křížového řezu na skartovačky — zničí až 18 listů papíru a4 v jednom průchodu.

Velká nádoba snižuje počet vyprazdňování řezaného materiálu. Rozsah dodávky: —— 1 x bonsaii c149-c skartovačka pro domácí kancelář. 60 minut nepřetržitého provozu — skartovačka dokáže bez přerušení rozdrtit až 5 000 listů papíru. Led displeje a ochranné funkce — pohotovostní režim / přehřátí / přetížení / dveře otevřené. Technologie ochrany proti přehřátí a přetížení vám připomene, že skartovačka používáte mírně, a tím prodloužíte jeho životnost.

S pokročilým chladicím systémem a patentovanou technologií řezání lze přístroj po 10 minutách chlazení znovu nastartovat. Rozměry dxŠxv: 36 x 28. Funkce auto reverse chrání skartovačka před uvíznutím papíru. Profesionální skartovačka pro domácí kancelář. Koš na papír lze snadno vytáhnout a vyprázdnit. 5 x 54.
Značkabonsaii #ad
Výrobcebonsaii #ad
Výška21.46
Délka11.22
Hmotnost26.06
Šířka14.17
Číslo díluJS-DE-C149-CB
Záruka2 roky

8. Fellowes

#ad

15 listů Cross Cut Paper Shredder for Deskside Use, Powershred 15C Home Shredder with 19L Pull-out Bin, White, High Security P4, Fellowes Paper Shredder for Home Office Use

#ad
Fellowes #ad - Shreds each sheet of a4 paper into almost 400 kusů a je zde 10x bezpečnější než bezpečnostní pásek DIN P-1, takže můžete mít jistotu, že vaše důvěrné dokumenty disponují bezpečností. Shred safely – the 15c má patentovaný bezpečnostní zámek, aby se zabránilo aktivní aktivaci, který deaktivuje skartovač, což je ideální pro domácí kancelář.

VysokÁ kvalita a powerful shredding machine – the world's toughest shredders from fellowes shredders are built to last. Vysoká bezpečnost – the fellowes 15c cross-cut paper shredder může skartovat 15 listů na malé 4 x 40 mm cross-cut particles din p-4.

10 x more secure than strip cut. Výkonné ocelové řezačky a robustní motor s vysokým výkonem nechce pouze skartovat dokumenty do nenapravitelných kousků, ale také může skartovat stohy, papírové klipy a kreditní karty. Runtime efficiency- shredder 15c paper will shred up up to 15 sheets continuously for up to 10 minutes, meeting the rigorous demands of desk side or home office skarting.
ZnačkaFellowes #ad
VýrobceFellowes #ad
Výška18.5
Délka9.69
Hmotnost14.55
Šířka13.43
Číslo dílu100017466
Modelka100017466
Záruka5 let záruka na řezací nůž a 2 roky záruka na celý přístroj

9. HP

#ad

2804, 10 listů, bezpečnostní stupeň P-5, HP OneShred 10MC, skartovač, Micro Cut

#ad
HP #ad - Skartovačka s mikrořezem na 10 listů din a4 nebo kreditní karty, ideální pro menší kancelářské prostředí, lékařské ordinace a advokátní kanceláře. Zničení dokumentů v souladu s dsgvo o velikosti 2 mm x 15 mm malé úryvky s bezpečnostním stupněm P-5. Technologie proti přetížení papíru díky automatické funkci zpětného chodu. Doba provozu deset minut, s ukazatelem přehřátí a přetížení a funkcí start-stop. Vytahovací nádoba na odpad o objemu 20 litrů a okénkem, snadné vyprazdňování.
ZnačkaHP #ad
VýrobceGO Europe #ad
Výška21.02
Délka9.45
Hmotnost20.72
Šířka13.94
Číslo dílu2804
Modelka2804
ZárukaBez záruky

10. bonsaii

#ad

Bonsaii Skartovačka, s 16litrovým košem na papír C266-A, skartovačka P-4 do kanceláře, skartovačka na 12 listů křížového řezu

#ad
bonsaii #ad - Skartovačka s objemem 12 listů, rozdrtí vaše citlivé dokumenty na 5 × 20 mm, skartovačka P4 do kanceláře a domácí kanceláře. Při vytažení odpadkového koše se skartovačka automaticky vypne, aby byla zajištěna bezpečnost.

Skartovačka bonsaii má záruku dva roky. Skartovač přes 16litrový koš na papír s možností vytažení dopředu. Ochrana proti přehřátí a přetížení prodlužuje životnost stroje. Ideální pro zničení velkého množství papíru. Ruční funkce obrácení efektivně řeší zaseknutí papíru. Skartovač skartovacích souborů lze provozovat nepřetržitě až 20 minut, než se automaticky přepne do 45minutového režimu chlazení.
Značkabonsaii #ad
Výrobcebonsaii #ad
Výška16.93
Délka9.53
Hmotnost14.77
Šířka13.39
ModelkaC266A-NEW-EU
Záruka2 roky