Top 10 Denon AVR-X2800H Dab – A/V přijímače a zesilovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Denon

#ad

HiFi zesilovač s Dolby Atmos, AirPlay 2, kompatibilní s Alexou, DAB, 8K HDMI, Denon AVR-X2800HDAB 7.2kanálový AV přijímač, HEOS Mulitroom, černý, Bluetooth, 6 HDMI vstupů a 2 výstupy, WLAN, DTS:X

#ad
Denon #ad - Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 2 výstupy přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy.

Reproduktory denon home, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Vytvořte 5. 2. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X2800HDAB a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač 150 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí.

Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tidal, tunein internetového rádia, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, Deezer a dalších služeb streamování hudby nebo si užívejte digitální rádio s DAB+.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška6.57
Délka12.99
Hmotnost25.93
Šířka17.09
Číslo díluAVR-X2800H DAB
ModelkaAVR-X2800H DAB
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Denon

#ad

WLAN, černý, Bluetooth, AirPlay 2, 8K HDMI, HiFi zesilovač s Dolby Atmos, DTS:X, kompatibilní s Alexou, 6 HDMI vstupů a 2 výstupy, Denon AVR-X2800H 7.2kanálový AV přijímač, HEOS Mulitroom

#ad
Denon #ad - Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X2800H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Reproduktory denon home, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Vytvořte 5. 2. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina.

Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tidal, tunein internetového rádia, apple airplay 2 nebo aplikaci heoS pro přehrávání hudby ze Spotify, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač 150 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí.

Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 2 výstupy přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost22.05
Šířka19.69
Číslo díluAVR-X2800H
ModelkaAVR-X2800H
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Denon

#ad

Bluetooth, 6 HDMI vstupů a 2 výstupy, DTS: X, 8K HDMI, HiFi zesilovač s Dolby Atmos, kompatibilní s Alexou, AirPlay 2, WLAN, Denon AVR-S970H 7.2kanálový AV přijímač, HEOS Mulitroom

#ad
Denon #ad - Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-S970H a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu.

Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Vytvořte 5. 1. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač skvělých 145 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tidal, apple airplay 2 nebo aplikaci heoS pro přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn internetového rádia, Deezer a dalších služeb streamování hudby.

Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 2 výstupy přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, jako např.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška6.57
Délka12.99
Hmotnost20.94
Šířka17.09
Číslo díluDenon AVR-S970H
ModelkaDenon AVR-S970H
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Denon

#ad

Denon AVR-X1800HDAB 7.2-Kanal AV-Receiver

#ad
Denon #ad - Surround-receiver mit bis zu 5 Jahren Garantie. Maße: tiefe: 33, 9 cm, breite: 43, höhe: 15, 4 cm, 1 cm, Gewicht: 8.60 kg. Hervorragende Qualität Verarbeitung. Hohe qualität - für klang, den Sie Gänsehaut bekommen.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Hmotnost20.28
Číslo díluAVRX1800HDABBKE2

5. Denon

#ad

Denon AVR-S770H 7.2kanálový AV přijímač s Dolby Atmos, AirPlay 2, DTS: X, HEOS Multiroom, WLAN, kompatibilní s Alexou, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, 8K HDMI, Bluetooth

#ad
Denon #ad - Více než 110 let innoace – od svého založení v roce 1910 se denon neúnavně snaží o kvalitu, inovaci a zvukový výkon, aby vytvořil nezapomenutelné okamžiky. Jednoduché nastavení a systém korekce prostoru audyssey – náš oceněný instalační asistent poskytuje jasné pokyny krok za krokem, abyste mohli ihned začít.

Streamování hudby po celém domě – zabudovaný heos umožňuje bezdrátově streamovat hudbu a přenášet ji na reproduktory s podporou HEOS v jiných místnostech. Velkolepý 3d zvuk – ponořte se s Dolby Atmos uprostřed dění. Software audyssey multeq pro přesnou kalibraci zvuku zaručuje optimální zážitek z poslechu ve vaší místnosti.

Výkonný, diskrétní 7kanálový zesilovač špičkové třídy – diskrétní vysokoproudové zesilovače na všech kanálech poskytují výkon na kanál až 140 wattů – dostatečný výkon pro většinu reproduktorů ve středně velkých místnostech. Denon kvalita zvuku – vyplňuje malé až středně velké prostory dynamickým zvukem Denon Sound.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška5.98
Délka13.35
Hmotnost18.96
Šířka17.32
Číslo díluAVRS770HBKE2AU
ModelkaAVRS770HBKE2AU
ZárukaZáruka výrobce 3 roky

6. Denon

#ad

Schwarz, Denon: AVR-X1800H 7.2 8K Surround Receiver

#ad
Denon #ad - Surround-receiver mit bis zu 5 Jahren Garantie. Hervorragende Qualität Verarbeitung. Hohe qualität - für klang, den Sie Gänsehaut bekommen. Maße: tiefe: 33, 1 cm, 4 cm, höhe: 15, 9 cm, breite: 43, Gewicht: 8.60 kg.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Hmotnost18.96
Číslo díluAVRX1800HBKE2

7. Denon

#ad

HEOS Multiroom, Bluetooth, AirPlay 2, 6" 8K vstupy a 3 výstupy, černá, Dolby Atmos, Denon AVC-X3800H 9.4kanálový AV přijímač, DTS:X, zesilovač s Auro-3D, kompatibilní s Alexou

#ad
Denon #ad - Streamujte svou oblíbenou hudbu – použijte bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, tunein internetového rádia, TIDAL, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Posílete dosah své hudby – díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další AV přijímače, jako např. Hraní příští generace – av zesilovač podporuje variabilní obnovovací frekvenci VRR, Quick Frame Transport QFT, režim Low Latency Mode ALLM a zaručuje tak plynulé herní zážitky bez prodlevy s kompatibilními herními konzolami.

Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV zesilovačem a poslouchat hudbu po celém domě. Vychutnejte si zvuk přes bluetooth sluchátka – bluetooth audio vysílač podporuje jak čisté přehrávání Bluetooth přes sluchátka, tak současné přehrávání s připojenými reproduktory. Zažijte nekomplikovanou kompatibilitu videa a skvělou kvalitu obrazu s HLG, Dolby Vision, HDR, HDR10+ a Dynamic HDR. Podporuje nejaktuálnější hlasové asistenty – použijte chytrý reproduktor nebo svůj chytrý telefon k ovládání AV zesilovače pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri dostupnost a rozsah funkcí se liší v závislosti na regionu a hlasovém asistentovi.

Zažijte výjimečnou kvalitu zvuku při hudbě a filmech – pro váš vlastní zvukový systém domácího kina má AVC-X3800H 9kanálové zesílení až 180 W/kanál a zvládne až 11, 4 kanály s přídavným stereo zesilovačem. Působivý surround sound - ponořte se do 3d audia, zesilovač domácího kina podporuje Auro-3D, dts:x, dolby atmos, DTS Virtual:X a IMAX Enhanced. Pokročilé 8k domácí kino – 8k video je podporováno všemi 6 hdmi vstupy a 2 výstupy.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška9.84
Délka20.87
Hmotnost22.05
Šířka19.29
Číslo díluAVC-X3800H
ModelkaAVC-X3800H
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Denon

#ad

DTS:X, AirPlay 2, Hifi zesilovač s Dolby Atmos, 8K HDMI, Denon AVR-X1700HDAB 7.2kanálový AV přijímač, černý, Bluetooth, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, kompatibilní s Alexou, HEOS Multiroom, WLAN

#ad
Denon #ad - Vytvořte 5. 1. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač skvělých 145 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X1700HDAB a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu.

Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, tunein internetového rádia, tidal, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, Deezer a dalších služeb streamování hudby nebo si užívejte digitální rádio s DAB+. Reproduktory denon home, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, jako např.

Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 1 výstup přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Přenos bluetooth audio: přenášejte zvuk svého av přijímače jednoduše bezdrátově na Bluetooth sluchátka, AVRX1700HDAB může zvuk přehrávat současně i přes Bluetooth sluchátka a reproduktor.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška5.91
Délka13.39
Hmotnost22.05
Šířka17.09
Číslo díluAVRX1700HDABBKE2
ModelkaAVRX1700HDABBKE2
Záruka6 let záruka výrobce

9. Sony

#ad

Sony TA-AN1000 7.2 Channel 8K A/V zesilovač, černý

#ad
Sony #ad - Poslouchejte všechny oblíbené skladby s audio streamováním přes Bluetooth, zabudovaný Chromecast, Wi-Fi, Spotify Connect a Apple AirPlay 2. Připojení 8k a 4k/120 hdmi s podporou hdmi 2.

1 6 vstupů/2 výstupy. Vychutnejte si dynamickou, realistickou kvalitu obrazu s podporou předních formátů HDR, hdr, včetně dolby vision, Hybrid Log Gamma a IMAX Enhanced. Systém sonos lze integrovat s funkcí "Works with Sonos". Připojte se nyní k bravia acoustic Centre Sync a udělejte z televizoru část zážitku. Díky 360 prostorovým zvukovým mapováním se člověk cítí jako ve filmu a zažijete úžasný pohlcující zvuk s kompatibilitou Dolby Atmos & DTS:X. Přesná kalibrace zvuku pro perfektní přizpůsobení prostředí bydlení s pokrokovou technologií Digital Cinema Auto Calibration IX.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSONY #ad
Výška6.14
Délka16.93
Hmotnost22.71
Šířka13.03
Číslo díluTAAN1000.CEL
ModelkaTAAN1000.CEL
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Marantz

#ad

Dolby Atmos, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, HEOS Multiroom, kompatibilní s Alexou, černý, Marantz Cinema 70s 7.2kanálový AV přijímač, Bluetooth, 8K video, HiFi zesilovač, AirPlay 2, WLAN, streamování hudby

#ad
Marantz #ad - Působivý surround sound - ponořte se do 3d audia, přijímač domácího kina podporuje Dolby Atmos, dolby atmos height virtualization Technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Kompaktní a krásný design – design marantz cinema 70s, vhodný k nejhudebnějšímu zvuku Marantz probudí hudbu a filmy k životu zcela zvláštním způsobem.

Hraní příští generace – pozvedněte své hry na vyšší úroveň s průchodem 4k/120 Hz a upscalingem a proměnlivou obnovovací rychlostí VRR, Quick Frame Transport QFT a Auto Low Latency Mode ALLM. Ultimativní domácí zážitek, hybrid log-gamma hlg, hdr10+, dolby vision, připraveno na 8k – sledujte své filmy v bezkonkurenční jasnosti s průchodem 8K/60 Hz a upscalingem a HDR10, Dynamic HDR a Quick Media Switching QMS. Detailní a strhující zvuk pro výjimečný zážitek z poslechu – pro váš vlastní zvukový systém domácího kina má CINEMA 70s 7kanálové zesílení až 50 W/kanál. Streamujte svou oblíbenou hudbu – použijte bluetooth, tunein internetového rádia, apple airplay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, TIDAL, Deezer a dalších služeb streamování hudby.

Podporuje nejaktuálnější hlasové asistenty – použijte chytrý reproduktor nebo svůj chytrý telefon k ovládání AV přijímače pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri dostupnost a rozsah funkcí se liší v závislosti na regionu a hlasovém asistentovi. Posílete dosah své hudby – díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další AV přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS s přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě.
ZnačkaMarantz #ad
VýrobceMarantz #ad
Výška4.29
Délka15.12
Hmotnost25.79
Šířka17.4
Číslo díluCINEMA70S/N1B
ModelkaCINEMA70S/N1B
ZárukaZáruka výrobce 2 roky