Top 10 Desk Organizer Wood – Organizéry na stůl

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Flexzion

#ad

Home, Flexzion Dřevěný organizér na stoly / dálkové ovládání Caddy Holder Wood Box Container for Desk Office Supplies, End Table Sorter Shelf Rack Stationary Storage Office Supplies 3 oddíly

#ad
Flexzion #ad - Kreativní design v různých výškách; ozdobte svůj psací stůl tímto moderním a dobře navrženým caddy v moderním stylu; hladký povrch je příjemný na omak a zaoblené hrany a hrany zlepšují vizuální přitažlivost; měkké protiskluzové gumové podložky na spodní straně chrání váš psací stůl i samotný organizér; rozměry: 24, 8 cm H x 9, 9 cm Š x 9, 8 cm V.

Také ideální pro tužky, dálkové ovládání, štětce atd. Uchovávejte veškeré psací potřeby, kancelářské potřeby, jako jsou tužky, tužky, ořezávátko, nůžky, sešívačky, samolepicí poznámky a nálepky, make-up, holicí strojky, pravítka, mobilní telefony, připínáčky a známky. Všechny ostatní kancelářské potřeby mají místo na cesty. Robustní, lehký, ale silný a odolný proti promáčknutí pro maximální ochranu a snadné použití. Uchovávejte organizované dálkové ovládání, lepicí tyčinky a spony na vazníky, tužky a jiné předměty.

Organizér na psací stůl s velkou kapacitou – 3 přihrádky jsou ideální pro klasifikaci vašich předmětů jako malé poznámkové bloky, pohlednice, tužky, kalkulačky atd. Je kompletně smontován, jednoduše vybalte a vyrazte. Multifunkční přihrádky – uložte všechny své kancelářské potřeby a psací potřeby ve stylu vintage borovicového dřeva, několik přihrádek s promyšlenými rozměry a udržujte svůj psací stůl / desku stolu řádně a uspořádaně.
ZnačkaFlexzion #ad
VýrobceFlexzion #ad
Výška4
Délka9.6
Šířka4.2
Číslo díluWOD_DSK_PEN_C0355
ModelkaWOD_DSK_PEN_C0355

2. Flexzion

#ad

Flexzion 3 Tier Wooden Desk Organizer, Country Rustic Compartments Slot File Tray Pencil Sorter Shelf Holder Supplies Rack Accessories Set with Storage Drawer for Desktop Tabletop Office Home Wood

#ad
Flexzion #ad - Multi-functional compartments - put all your office supplies and stationery in the 3 compartments of well-thought out dimensions and keep your desktop/tabletop tidy and clutter-free. Practicability design - large capacity to organize your favorite jewelry, phone, business cards, earring, iPad, scissors, pen/pencils, pens, postcard, perfume, remote control, bracelet, necklace, paper clips, notebook, keys, USB cables and many other small items.

Multi-functional compartments - put all your office supplies and stationery in the 3 compartments of well-thought out dimensions and keep your desktop/tabletop tidy and clutter-free. Comes fully assembled. Product outer dimension l x w x h: 11. 5 x 4. 13 x 6.

7 inches 29 x 105 x 17 cm; inner width: 106" 27 cm; note: the width of desk organizer is specially designed for US Half Letter Folder and A5, B5 Paper Size. Slide-out drawer - the desk organizer also features a drawer which you can pull out smoothly and goes right back easily for secure and expandable storage that's right there when you need it. Looks great on your desk: ideal for home and office use. Made your desk in order, and stay away from the mess.
ZnačkaFlexzion #ad
VýrobceFlexzion #ad
Výška4.5
Délka12
Šířka7.5
Číslo díluWOD_DSK_3T_WOD

3. Cabilock

#ad

Cabilock Desktop Drawer Organizer 3 Tier Wood Desk Tray Vintage Rustic Wooden Office Desk Organizer for Tabletop Cheke Office Supplies Desk Accessories Storage

#ad
Cabilock #ad - Sowohl zur aufbewahrung als auch zur dekoration, kleine Größe und große Kapazität, lassen Sie Ihren Schreibtisch verabschieden von Unordnung. Die holzkiste mit schublade ist einzigartig und modisch für die Organisation Ihres Schreibtischs.

3 schubladen-organizer, schreibtisch-schubladen-organizer, kleine Schublade, Aufbewahrungsschubladen, Mini-Schubladen, Schreibtisch-Organizer mit Schubladen, Schreibtisch-Organizer, Schreibtisch-Organizer und Aufbewahrung, Schreibtisch-Schubladen unter dem Schreibtisch. Kann als dekoration für zu Hause oder im Büro verwendet werden. Hohe leistung und schönes aussehen sind ihre erste Wahl. Hochwertiges material, organisation, exquisite verarbeitung und schafft retro-geschmack für Ihr Zimmer. Kleine schubladen, aufbewahrungseinheit für Kommode, Schreibtisch-Organizer, kleine Schublade, Holzwürfel, Organizer.
ZnačkaCabilock #ad
VýrobceCabilock #ad
Výška6.1
Délka10.04
Hmotnost2.08
Šířka9.65
Číslo dílu56B55LDH15DI
Modelka56B55LDH15DI

4. HNGZENS

#ad

Kancelářský organizér na psací stůl, velký organizér na ukládání dokumentů, organizér do rodiny a kanceláře, Organizér na psací stůl Wooden s Drawer, pevný dřevěný úložný box, úložný box, box na tužky

#ad
HNGZENS #ad - Náš organizér na stůl je vhodný pro třídění položek na stůl, dokumenty, notebooky, jako jsou dokumenty ve formátu A4, pera a další malé předměty. Ultra velká kapacita: organizér na psací stůl ze dřeva it can easily hold large folders and books or several of your desk accessories, Náš držák na tužky má velké množství úložného prostoru, proto se vyhýbá problému s nenaložením velkého množství skladovacích dokumentů, police na dokumenty a má velkou kapacitu.

Odpovíme vám do 24 hodin. Velikost organizéru na psací stůl: organizér na psací stůl rozměrný dlouhý、široký、 vysoký 、 je 36 × 27, 5 × 26, 5 × 26, 5, přihrádka na dokumenty. Velikost balení je 3. Organizér na psací stůl je snadný na čištění a může chránit před prachem a vodou. Organizér na psací stůl a psací stůl Maximalizujte svůj vertikální prostor a ušetřete místo.

Organizér na psací stůl v případě vady nebo poškození ihned vyměňte nebo vraťte peníze. Spora místa: tento organizér do kanceláře umožňuje uspořádat různé složky a kancelářské podpory. Vysoce kvalitní materiál: organizér na psací stůl vyrobený z dřevěného kompozitu, kancelářský organizér se šrouby drží na místě, sestavení bylo opravdu jednoduché, zábavný DIY design je ideální jako dárek. Záruka kvality: věřím v kvalitu našeho organizéru na psací stůl, že v případě dotazů, kterým nerozumíte, proto vás ujišťujeme, můžete nás včas kontaktovat.
ZnačkaHNGZENS #ad
VýrobceHNGZENS #ad
Výška10.43
Délka10.83
Šířka14.17
Číslo dílu2023KBJ-01
Modelka2023KBJ-01

5. HNGZENS

#ad

Organizér na psací stůl, HNGZENS Organizér na psací potřeby na psací stůl, organizér do kanceláře a do školy bílý

#ad
HNGZENS #ad - Pokud dojde k poškození produktu, obraťte se prosím včas na náš zákaznický servis, během 24 hodin Vám nabídneme perfektní řešení. Udržujte svůj psací stůl uklizený a uklizený. Maximalizujte plochu na svém psacím stole. V případě dotazů nebo problémů jsme vám kdykoli k dispozici.

Přesvědčte se sami o našem prvotřídním organizéru na psací stůl. Perfektní pro každodenní použití. Prostorově úsporné a praktické rozdělení: organizér na tužky. Díky vícevrstvému designu nabízí organizér dostatek úložného prostoru pro tužky, sponky, poznámkové bloky, vizitky a mnoho dalšího. Efektivní správa psacího stolu: náš držák na tužky je speciálně vyvinut pro ukládání a organizaci kancelářských potřeb a osobních věcí.

Modulární struktura vám umožňuje individuálně přizpůsobit přihrádky a přizpůsobit je vašim požadavkům. Záruka zákaznického servisu: jsme hrdí na kvalitu našeho organizéru na psací stůl. Vysoce kvalitní materiály: držák na tužky ze dřeva vyrobeno z trvanlivých a kvalitních materiálů, nabízí vynikající trvanlivost a dlouhou životnost. Diy a kreativní design: přizpůsobte si svůj organizér na stůl podle vlastních preferencí a potřeb.
ZnačkaHNGZENS #ad
VýrobceHNGZENS #ad
Výška8.66
Délka9.06
Hmotnost2.87
Šířka12.2
ModelkaB21-BS

6. Fvoagaou

#ad

Multifunkční psací stůl, regál, úložný zásobník na knihy, Fvoagaou Wooden Office Desk Organizér na dokumenty, skříňka na spisy, příslušenství

#ad
Fvoagaou #ad - Oboustranné, ekologické dřevěné ochranné prkno v exportní kvalitě má hladký a vodotěsný povrch a skvrny lze otřít vlhkým hadříkem. Pevný, spolehlivý design s více přezkami. Textura je čirá a barva je nádherná. Snadno se pohybuje – obě strany mají nový dutý design, který se pohodlně a rychle pohybuje. To vše je elegantní a. Velká kapacita a těžká, lze použít mnohokrát. Jemné materiály – skládá se z prvotřídních materiálů. Povrch je hladký a snadno se čistí.
ZnačkaFvoagaou #ad
VýrobceFvoagaou #ad
Číslo díluI488535

7. Suuim

#ad

Wooden and Metal Bookcase for Computer Desk, Countertop Hutch Storage Organizer Shelves Rack for Office Supplies Organizer,, Desktop Ladder Bookshelf

#ad
Suuim #ad - You can chooseour provides you with more sizes of 4 computer desk bookshelves, 95CM, 115CM, can bear 50lbs, 55CM, 75CM, which are composed of environmentally friendly MDF and high-quality wrought iron, and will not become a cleaning burden for your daily life.

Structural stabilitythe countertop Hutch Bookshelf adopts a trapezoidal structure design, and the feet are protected by soft rubber pads, which are stable and not easy to shake. Storage and displaywe provide 2-tier desk organizer shelf back baffles to prevent items from falling, photos, notebooks and display desk calendars, documents, stationery, ideal for storing books, office supplies, decorations.

Easy to install: with enough assembly accessories, it can be assembled in half an hour. Scope of applicationdesktop bookshelf organizer rack is suitable to be placed in the living room, bed room, kitchen, dorm, study, balcony, office or be placed in any tables floors. Saves space on your desktop. It is a good to keep your desktop tidy and organised. Place the computer at the same time to fully meet your storage needs.
ZnačkaSuuim #ad
VýrobceSuuim #ad
Číslo díluGL2312051967

8. LALAFINA

#ad

úložný box na dokumenty, dřevěná kancelář, mini komoda, organizér na psací stůl, organizér na make-up, LALAFINA 1 ks stolní zásuvka z masivního dřeva, stolní organizér se zásuvkami

#ad
LALAFINA #ad - Pro milovníky vintage a elegantního stylu je úložný box na psací stůl skutečným poutačem. Udržujte svůj psací stůl nebo toaletní stolek před nepořádkem a zajistěte si náladu.

Organizér na psací stůl: kruhový design zásuvky je vkusný a retro pro dekoraci psacího stolu doma. Kancelářská organizace: – barva: kávová 3vrstvá. Organizér na psací stůl z: snadná obsluha malé zásuvky s poutky jsou praktické a snadno se obsluhují a lze je rychle otevřít a zavřít. Držák na drobné papíry: osvěžující, krásné a vkusné, pěkná stolní dekorace a úložný box. Organizace psacího stolu. Organizér na psací stůl z: rustikální design: se svým rustikálním vintage designem a vzhledem dřeva vypadá organizér na psací stůl ušlechtilou náladou.
ZnačkaLALAFINA #ad
VýrobceLALAFINA #ad
Výška6.5
Délka10.04
Hmotnost1024
Šířka9.65
Číslo dílu8RK4X212521G1M9Z3P7JAT
Modelka8RK4X212521G1M9Z3P7JAT

9. Bossge

#ad

Bossge Wooden Desktop Storage Rack 2-Layer Desktop Storage Shelf Folding Desk Storage Organizer Stationary Shelf for Dormitory Bedroom

#ad
Bossge #ad - High for quality: this desktop storage Rack is made of high for quality wood material Safe, environmentally friendly, durable, harmless and can be used for a long time. Pomáhá vám vyčistit a vyčistit váš pracovní stůl, stationery, efektivně šetřit místo. Praktické: tento stolní stojan lze umístit na balcony jako polici na květináč, stabilní a robustní strukturu, bezpečnou a reliablní. Spora místa: tento stolní stojan lze použít pro ukládání knih, kosmetiky, atd.
ZnačkaBossge #ad
VýrobceBossge #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluBossge
ModelkaBossge
ZárukaNo warranty.

10. XiaoXIN

#ad

Stacionární organizér pro domácí kancelář školu, multifunkční držák na psací stůl, XiaoXIN Wooden Desk Organizér, úložný box na stůl

#ad
XiaoXIN #ad - Vyrobeno z ekologických dřevěných deskových materiálů, robustní, bezpečné a netoxické. S 9 náklonovými přihrádkami a 6 přihrádkami s plochým dnem, aby vaše pracovní plocha zůstala čistá a uspořádaná. Perfektní pro ukládání a třídění tužek, popisovačů, pravítka, nůžek, knižníku atd. Snadná montáž, vynikající zpracování s hladkým povrchem nabízí příjemný pocit při dotyku. Mějte všechny své potřeby po ruce, zatímco pracujete bez námahy v kanceláři.
ZnačkaXiaoXIN #ad
VýrobceXiaoXIN #ad
Výška1.18
Délka12.6
Šířka8.46
Číslo díluXiaoXIN D2308HTDEH38843112