Top 10 Einweg Handschuhe Gr L – Jednorázové rukavice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ARNOMED

#ad

Nitrilové rukavice, gumové rukavice na jedno použití, nitrilové rukavice na jedno použití, 1000 kusů 10 x 100 ARNOMED jednorázové rukavice černé, nitrilové rukavice bez pudru, jednorázové rukavice M

#ad
ARNOMED #ad - V tomto balíčku obdržíte 10 boxů po 100 kusech. Proto nabízejí nejlepší ochranu v různých oblastech použití. Při tetování nebo mokrýma rukama při máchání/čištění. Světlo na jídlo jednorázové rukavice arnomed nitril midnight black jsou oblíbené kuchyňské rukavice v gastronomii a nabízejí spolehlivou ochranu a bezvadnou hygienu i u vás doma.

Také v profesionální lékařské oblasti! drsné špičky prstů díky mikrozdrsněné textuře na konečcích prstů umožňují rukavice pro jednorázové použití vysokou citlivost dotyku – např. Jsou vynikající volbou a alternativou pro alergiky na latex, která je šetrná k pokožce.

Spolehlivá ochrana tyto rukavice splňují nejvyšší standardy en 455 a EN 374 a poskytují bezpečnou ochranu před viry, bakteriemi, chemikáliemi atd. Etrné k pokožce a bez latexu jednorázové rukavice z nitrilu ARNOMED neobsahují latex a pudr. Prémiové jednorázové boty 1000 ks tyto jednorázové rukavice arnomed jsou silnější a odolnější než běžné nitrilové rukavice.
ZnačkaARNOMED #ad
VýrobceARNOWA GmbH #ad
Číslo dílu391-M-10

2. Dr.one

#ad

Dr. One černé latexové vyšetřovací rukavice bez prášku, lékařský latex, odolné proti roztržení, jednorázové rukavice, 100 kusů, bez pudru, jednorázové rukavice k dostání ve, latexové rukavice

#ad
Dr.one #ad - Jsou oboustranně přenosné a vybavené praktickým rolovacím okrajem, který umožňuje rychlé nasazení a odkládání. Ať už v laboratoři, v medicíně nebo v oblasti potravin, jednorázové rukavice Dr.

One černé latexové jednorázové rukavice se nabízejí jako vyšetřovací rukavice v oblasti medicíny a potravin. Jednorázové rukavice od dr. One black v černé barvě přesvědčí ve všech oblastech. Dr. One v černé barvě jsou k dostání ve třech různých velikostech. Prvotřídní kvalita s dvojitou vrstvou nabízí mimořádnou odolnost proti roztržení a extra pevnost při uchopení. Vyšetřovací rukavice bez pudru jsou nesterilní, nealergické rukavice s vysokou hmatovou citlivostí.
ZnačkaDr.one #ad
Hmotnost1.61
Číslo díluFR-IDR-I1058
ModelkaSTCS-I1058

3. WeVida

#ad

Gumové rukavice, WeVida® 100 x jednorázové rukavice XL Touch | perfektní jako příslušenství k tetování, jednorázové, čisticí rukavice | nitrilové rukavice, mechanické rukavice, rukavice na vaření

#ad
WeVida #ad - Vhodné pro potraviny: tyto rukavice jsou perfektním společníkem při vaření v gastronomii a pro osobní potřebu. Etrné k pokožce a bez latexu: ideální pro alergiky na latex a citlivé typy pleti nabízejí naše jednorázové rukavice z nitrilu silnou ochranu bez podráždění kůže.

Nejvyšší standard ochrany: naše jednorázové rukavice splňují normy en455 a EN374. Jsou vhodné pro potraviny a ideální pro přípravu jídel. Silná odolnost proti roztržení: nitrilové rukavice wevidatouch přesvědčí zvýšenou tloušťkou a odolností proti roztržení, díky čemuž jsou odolnější a spolehlivější než jiné gumové rukavice.

Optimální úchop: naše nitrilové rukavice s texturou zaručují vynikající přilnavost, dokonce i za mokra, ideální pro precizní práci v kuchyni a domácnosti. Chrání efektivně před viry, bakteriemi a chemikáliemi, což vám nabízí spolehlivou ochranu ️.
ZnačkaWeVida #ad
VýrobceWeVida #ad
Číslo díluWeVida Touch

4. Kunzer

#ad

Kunzer Nitrilové jednorázové rukavice Orange TIGER Grip velikost XXL dávkovač s 90 kusy

#ad
Kunzer #ad - Struktura materiálu s výstupky. Síla nitrilu: 0, 7 mm. Odolná vůči chemikáliím. Bez pudru a latexu. Extrémně odolná proti roztržení.
ZnačkaKunzer #ad
VýrobceKunzer #ad
Výška9.7
Délka4.7
Hmotnost2.4
Šířka4.6
Číslo dílu8846
Modelka08846
ZárukaZáruční doba činí 1 rok od dodání (viz Všeobecné obchodní podmínky Kunzer)

5. Ansell

#ad

Průmyslové a chemické práci, velikost L 100 rukavic, Ansell Nitrilové rukavice TouchNTuff 92-670, ochrana při mechanice, ochrana proti chemikáliím a kapalinám, modrá

#ad
Ansell #ad - Třikrát odolnější proti propíchnutí jako jednorázové latexové nebo PVC boty, lehčí a chladnější, přesto bezpečnější a odolnější. 100% nitril, bez silikonu, bez vosku, bez změkčovadel. Vyrobeno z inovativního nitrilového vzorce, který se vyznačuje vynikajícími chemickými a mechanickými vlastnostmi, komfortem při nošení a pohyblivostí. Dodatečná ochrana zápěstí a bezpečné usazení. Dné nebezpečí kontaminace potravin v důsledku kukuřičného škrobu, který se používá u pudrovaných rukavic.
ZnačkaAnsell #ad
VýrobceAnsell #ad
Výška3.15
Délka9.45
Hmotnost0.02
Šířka5.12
Číslo dílu92670090
Modelka926XX

6. ARNOMED

#ad

Nitrilové rukavice vel. L, jednorázové rukavice extra silné, jednorázové rukavice, 50 ks/box, 2x silnější, černé, Jednorázové rukavice s diamantovým gripem Progrp, pracovní rukavice pro dílnu a montáž

#ad
ARNOMED #ad - To z nich dělá spolehlivé ochranné & pracovní rukavice např. 2× stejně silné jako standardní nitrilové rukavice pro jednorázové použití. Progrip nitrilový diamond extra přilnavé nitrilové rukavice v m, l, xl a xxl od arnowa se dodávají s 50 kusy v krabičce a neobsahují pudr ani latex.

Pro lakování nebo čištění. Současně se hodí jako rukavice do domácnosti a kuchyně. Navíc máte u těchto jednorázových rukavic vhodných pro alergiky na výběr mezi černou a oranžovou! Extra silné jednorázové boty progrip nitrilový diamond od arnova má velikost 8 g min. Pracovní rukavice jsou tak obzvlášť odolné, odolné proti roztržení a chrání při tvrdé práci. Progrp díky diamantové struktuře protiskluzová 3d struktura ve tvaru kosočtverce na celých dlaních zajišťuje extra přilnavost.

Textura umožňuje přesnou práci, pevné uchopení a dobrý hmatový pocit – i za mokra! Odolnost vůči chemikáliím s potvrzenou evropskou normou 374 jsou extra silné jednorázové rukavice odolné vůči mnoha chemikáliím. Mnohostranně použitelné tyto nitrilové rukavice nejsou jen mechanickými rukavicemi pro autoservis, ale také ochranné rukavice při stavebních a montážních pracích.
ZnačkaARNOMED #ad
VýrobceARNOWA GmbH #ad
Číslo dílu361-L

7. PRO FIT

#ad

24 cm, PRO FIT Nitrilové jednorázové rukavice balení 50 ks – prémiové montážní rukavice, vel. L, diamantový vzor, černé, rukavice na ochranu před chemikáliemi, bez latexu a bez pudru

#ad
PRO FIT #ad - Testováno proti bakteriím a plísním. Jsou schváleny pro zacházení s potravinami. Komfort při nošení: jednorázové rukavice jsou bez latexu, bez pudru a jsou obzvláště bezpečné a odolné proti roztržení.

Mnohostranně použitelné: jednorázové nitrilové rukavice s délkou 24 cm se nejlépe hodí pro laboratorní postupy nebo pro práci v chemickém průmyslu. Optimální ochrana: prémiové rukavice se perfektně hodí pro montáž nebo do dílny automobilů. Optimální pro laboratorní práce. Při montážních pracích. Dlaně jsou strukturované diamantovým vzorem pro extra bezpečné držení např. Mají vynikající odolnost proti propíchnutí a trvale a spolehlivě chrání vaše ruce.

Pičková kvalita: ochranné rukavice pro fit byly vyvinuty speciálně pro činnosti za určitých podmínek a prokazatelně chrání před patogeny. Vysoce kvalitní: bezpečnostní rukavice jsou certifikovány podle en iso 374-5: 2016 a jsou podstatně odolnější vůči bodnutí a oděru než běžné latexové nebo vinylové rukavice.
ZnačkaPRO FIT #ad
VýrobceFitzner Arbeitsschutz #ad

8. MTS Safety & Protection

#ad

Modré, MTS Safety & Protection Jednorázové rukavice L, jednorázové rukavice bez prášku a latexu L, 100 kusů, 100 kusů/box nitrilové rukavice modré rukavice nitrilové

#ad
MTS Safety & Protection #ad - Navíc texturované špičky prstů – naše modré nitrilové rukavice mají dodatečnou texturu na konečcích prstů pro lepší, bezpečnější uchopení při různých pracích. Všestranná použitelnost a profesionální barva – rukavice nitrilemed expert jsou určeny především pro lékařský průmysl, tetovací studia, malé montážní práce, ale hodí se také pro: ošetřovatelství, zubní ordinace, kosmetická studia, malé montážní práce, elektronický průmysl.

Vaše ruce se neunaví. Jako druhá kůže – jednorázové rukavice z nitrilu zaručují vynikající hmatový pocit a plnou volnost pohybu. Dobrá volba pro alergiky – nitrilové rukavice neobsahují latexové proteiny; pokud jste tedy alergičtí nebo citliví na latex, jsou pro vás dobrou volbou.

Ochrana, en 420, tuhost, čisticími prostředky a kapalinami. Normy: en 455, en 374, odolnost – modré nitrilové rukavice nitrilemed expert bez pudru jsou trvanlivé, TÜV, ISO374-5, odolné a elastické a měkké na dotek. Ie, automobilový a strojírenský průmysl, gastronomie, kadeřnické salony, veterinární ordinace, a zahradnické práce. Díky vysoké těsnosti aql
ZnačkaMTS Safety & Protection #ad
VýrobceMTS Safety & Protection #ad
Číslo díluMTS Safety & Protection
ModelkaNitrileMED Expert
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. MERCATOR MEDICAL

#ad

Barva: PowerGrip oranžová, velikost: XXL, 50 kusů, Ideall GRIP+ oranžová

#ad
MERCATOR MEDICAL #ad - Vynikající citlivost na dotyk – díky vylepšené technologii nabízí ochranné jednorázové nitrilové rukavice vynikající citlivost na dotek. Diamantová struktura – nabízí bezpečné držení v každé situaci, kdy zvýšíte sílu tření a přesnost pohybu zejména ve vlhkém a mastném prostředí. Více použití – nitrilové rukavice Powergrip bez pudru zajišťují bezpečnost v mnoha oblastech použití. Méně pocení ruky – diamantový vzor nitrilových rukavic umožňuje dosáhnout prostoru uvnitř nitrilových rukavic, což způsobuje pocení.
ZnačkaMERCATOR MEDICAL #ad
VýrobceMercator Medical #ad
Výška10.24
Délka2.95
Hmotnost1.26
Šířka4.92
Číslo díluRP30011006_0001
ModelkaRP30011006_0001

10. MERCATOR MEDICAL

#ad

50 pezzi, Guanti in nitrile arancioni GoGrip, guanti nitrile con uno spessore 3 volte superiore, privi di rivestimento in polvere, senza lattice, Guanti protettivi monouso, taglia: M

#ad
MERCATOR MEDICAL #ad - 2krát silnější než běžné rukavice – rukavice výrazně snižují riziko poranění kůže, poškrábání a podráždění rukou, zejména při práci v obtížných podmínkách. Méně opotřebených rukou – texturování nitrilových ochranných rukavic ve tvaru diamantu vytváří prostor uvnitř rukavic, takže se ruce méně potí.

Optimální hledání tlačítek – díky vylepšené technologii nabízejí tyto jednorázové rukavice z nitrilu vynikající hmatový pocit a zajišťují maximální volnost pohybu, aby se ruce neunavily. DiamantnÍ struktura – texturování zajišťuje bezpečné uchopení ve všech situacích. Mnoho možností použití – nitrilové rukavice gogrip bez pudru nabízejí bezpečnost v mnoha oblastech použití, jako jsou stavební a montážní práce, likvidace odpadu, automobilový a strojírenský průmysl, komunální práce čištění, kanalizace atd.

Technické kontroly, sanitární a elektroinstalace, údržba, budovy, průmysl a gastronomie, úklidový průmysl. Neobsahují přírodní latex a jsou proto dobrou alternativou pro osoby s citlivou pokožkou. Méně zpocených rukou znamená vždy větší pohodlí, větší přesnost a větší radost z práce. Zesiluje tření a zlepšuje přesnost uchopení a pohybu, zejména v mokrém prostředí. Nitrilové rukavice navíc chrání GoGrip před pronikáním vlhkosti a určitých chemikálií.
ZnačkaMERCATOR MEDICAL #ad
Výška9.45
Délka9.45
Hmotnost1.1
Šířka11.42
Číslo díluRP30025003_0001
ModelkaRP30025003_0001_3_mfn