Top 10 Eurodomo Spüle – Odtoková sítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. keenberk

#ad

Keenberk Odtok dřezu dřezový ventil 3 1/2 palce – Ø 114 mm s lanem otočným ovládáním, otočné excentrum

#ad
keenberk #ad - Kvalitní výrobek - Made in Germany. Vhodné pro všechny druhy dřezů dřezy z ušlechtilé oceli, plastové a keramické dřezy všech výrobců Blanco, Franke, žulové dřezy, Schock, Ikea atd. Průměr sítkového ventilu 114 mm = 3 1/2 palce a standardní přípojka pro kuchyňské sifony je 1 1/2 palce + navíc s bočním 1 palcem cca 33 mm otvor pro připojení přepadu nebo myčky nádobí atd.

V případě, že odtok není určen k použití, je přiložen kryt pro slepý kryt! Zkontrolujte rozměry – viz nákres. Univerzální odtok kuchyňského dřezu s excentrickým sítkovým ventilem / excentrickým ventilem a sběračem prostoru uzavíratelný bovdenem tažným lanem díky otočnému ovládání a vyjímatelné sítkové vložce, univerzální odtok, prostorově úsporná odtoková sada, vyjímatelný koš na síto.

Všechny spoje lze individuálně zkrátit, protože jsou zasunuty pouze do sebe, kompletní včetně těsnění a montážního klíče pro snadnější montáž ve dřezu.
Značkakeenberk #ad
Výrobcekeenberk #ad

2. manestein

#ad

Navíc zesílený, kuchyňský dřez ze žuly, 1 umyvadlo, samostatné umyvadlo se sifonem, 80% křemičitý písek, odolné proti skvrnám a snadná péče, grafit, Manestein Dřez, odkapávací plocha, 76 x 44 cm

#ad
manestein #ad - Vysoce kvalitní zpracování: díky vysoce kvalitním materiálům je dřez odolný proti nárazům, škrábancům, nečistotám a tepelným šokům. DŮleŽitÉ: dřez nemá žádnou baterii. Vyrobeno v eu: dřez byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů, kterým vděčí za svou mimořádnou odolnost.

Kbelíkem vody, takže montáž je nekomplikovaná. Dřez by měl být pevně přitlačen na pracovní desku, např. Jednoduchá montáž: pro instalaci je zapotřebí pouze silikon, na který pak musí být umístěn dřez. Montážní silikon musí být nanesen přesně na okraj montážního otvoru v pracovní desce, dokud silikon neztvrdne a neváže se celek. Moderní design: dřez je ideálním doplňkem pro každou dnešní kuchyni, protože se vyznačuje nadčasovým designem a propůjčuje jedinečný a módní charakter.

Mechanické poškození nebo teploty až 250° nezanechávají na dřezu žádné stopy. Příčné drážky umožňují volný odtok vody, a proto nevznikají žádné neestetické skvrny. Dřez má zesílení na spodní straně a je tak stabilnější. Materiál žulového dřezu je z větší části 80 % z křemičitého písku, který zaručuje nadprůměrnou životnost. Praktická odkapávací plocha: na velké odkapávací ploše můžete odkládat mokré nádobí a kuchyňské náčiní, což je obzvláště užitečné při každodenní práci.
Značkamanestein #ad
VýrobceMANESTEIN #ad
Výška5.91
Délka29.65
Hmotnost34.17
Šířka17.05
ModelkaMSTANASC

3. Eurodomo

#ad

Eurodomo Vestavěný dřez Eurostone PRIMA 45 žula břidlice

#ad
Eurodomo #ad - Vnější rozměr 860 x 435 mm velikost umyvadla 343 x 335 x 180 mm. Výřez pracovní desky 840 x 415 mm. Vybavení ventilu sítko na zátkový ventil 3 1/2" vhodné pro montáž do spodních skříněk od 450 mm. Eurostone je založen na vysoce kvalitních duroplastech, do kterých se přidávají skleněná vlákna a minerály.
ZnačkaEurodomo #ad
VýrobceEuro #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost15.43
Šířka0.39
Číslo díluPrima GS
ModelkaPrima

4. respekta

#ad

Respekta Boston minerální dřez v černé barvě / 1 umyvadlo vestavný dřez 86 x 50 cm/dřez vhodný pro spodní skříňky od šířky 45 cm

#ad
respekta #ad - KvalitnÍ: minerální dřez je díky velké odkapávací ploše a velkému dřezu perfektním doplňkem do každé kuchyně. Vysoce kvalitní minerály v různých barevných odstínech zajišťují moderní vzhled.

Snadno udržovatelný materiál dřezu se snadno čistí a je odolný vůči skvrnám a nárazům. Otvory pro kohoutek umyvadla nejsou proražené. Navíc jsou pro montáž dřezu součástí dodávky fixační svorky. S rozměry 86 x 50 se optimálně začlení. Montáž: vestavný dřez je určen pro spodní skříňky od šířky 45 cm a lze jej namontovat buď vpravo nebo vlevo.

Mineralita: kuchyňské dřezy z minerálů jsou odolné a odolné vůči teplotám do 180 °C. Design: kuchyňský dřez v hranatém, moderním stylu se díky svému klasickému tvaru perfektně hodí do každé kuchyňské linky. Rozsah dodávky: kromě dřezu v černé barvě je součástí dodávky odpadová a přepadová souprava a koš na sítko.
Značkarespekta #ad
Výrobcerespekta #ad
Výška7.87
Délka19.69
Hmotnost13.67
Šířka33.86
Číslo díluBOSTON86X50S
ModelkaBOSTON86X50S
Záruka2 roky.

5. VARIOSAN

#ad

Ø 114 mm, ušlechtilá ocel, 1 1/2", VARIOSAN Ventil sítového koše pro dřez 10988

#ad
VARIOSAN #ad - Průměr nahoře: Ø 114 mm, s vyjímatelnou sítovou vložkou. Made in Germany. Dodávka kompletně s těsněním, příslušenstvím a montážním klíčem. Horní strana: leštěná ušlechtilá ocel, spodní díl: plast bílý. Přípojka dole: 1 1/2" = 47, 80 mm standard. Vhodné pro dřezy s tloušťkou až 15 mm.
ZnačkaVARIOSAN #ad
VýrobceVARIOSAN #ad
Výška4.72
Délka5.91
Hmotnost0.49
Šířka3.15
Číslo dílu10988
Modelka10988

6. AQUADE

#ad

Sítkový ventil

#ad
AQUADE #ad - Sítkový koš excentrický ventil 114 mm lze otevřít lanovkou. Toto příslušenství pro kuchyňské dřezy je určeno pro co nejpohodlnější použití kuchyňské odtokové soupravy. Dřezová odtoková souprava se sítkovým ventilem 114 mm s otočným excentrem má dlouhou životnost.

Aquade sada kuchyňského odtoku obsahuje náhradní díly, které jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli a vysoce kvalitní. Montáž našeho ventilu na síto 114 mm s přepadem. Odtoková souprava kuchyňského dřezu a excentrový sítko s přepadem mají dlouhou životnost a jsou bezpečné. Sada dřezu obsahuje vyjímatelný koš na sítko pro dřez.

Naše odtoková souprava s přepadem byla vyrobena z kvalitních materiálů. Při montáži odtokové soupravy dřezu šetří místo trubka dřezu odtoková souprava s přepadem. Náš dřez sítkový ventil 114 mm s přepadem má boční přepadový vstup Ø 25 mm, úsporu prostoru Ø 40 mm, otočný excentrický prvek Ø 34 mm, koš na síto Ø 114 mm, úhlovou trubku pevnou Ø 25 mm a dutinový šroub M12 x 1, 5 x 25 mm.
ZnačkaAQUADE #ad
VýrobceAQUADE #ad
Výška3.94
Délka13.5
Hmotnost0.66
Šířka9.96
Číslo dílu72333-AQ
Modelka72333

7. respekta

#ad

Respekta Boston minerální dřez v betonově šedé / 1 umyvadlo vestavný dřez 86 x 50 cm/dřez vhodný pro spodní skříňky od šířky 45 cm

#ad
respekta #ad - Montáž: vestavný dřez je určen pro spodní skříňky od šířky 45 cm a lze jej namontovat buď vpravo nebo vlevo. KvalitnÍ: minerální dřez je díky velké odkapávací ploše a velkému dřezu perfektním doplňkem do každé kuchyně.

Otvory pro kohoutek umyvadla nejsou proražené. Snadno udržovatelný materiál dřezu se snadno čistí a je odolný vůči skvrnám a nárazům. Mineralita: kuchyňské dřezy z minerálů jsou odolné a odolné vůči teplotám do 180 °C. Navíc jsou pro montáž dřezu součástí dodávky fixační svorky. Vysoce kvalitní minerály v různých barevných odstínech zajišťují moderní vzhled.

S rozměry 86 x 50 se optimálně začlení. Design: kuchyňský dřez v hranatém, moderním stylu se díky svému klasickému tvaru perfektně hodí do každé kuchyňské linky. Rozsah dodávky: kromě kuchyňského dřezu v šedé betonové barvě je součástí dodávky odpadová a přepadová souprava a koš na síto.
Značkarespekta #ad
Výrobcerespekta #ad
Výška7.87
Délka19.69
Hmotnost13.67
Šířka33.86
Číslo díluBOSTON86X50G
ModelkaBOSTON86X50G
Záruka2 roky.

8. Sinec

#ad

Žulový dřez kuchyňský dřez žula sifon vestavný dřez dřez žula 76 x 45 černá, ZQZ2113

#ad
Sinec #ad - Ve 4 barvách černá, bílá, šedá a béžová barva písku. Hedvábně matný povrch 1 umyvadlo s odkapávací plochou. Příslušenství *****. Ulový kuchyňský dřez vč. Granit made in eu značkový výrobek žár do 280 °C odolný kvalitní materiál.
ZnačkaSinec #ad
VýrobceHomeline #ad
Výška6.3
Délka17.32
Hmotnost22.05
Šířka29.92
Číslo dílu13408

9. Lindbergh Spülen

#ad

LINDBERGH® Granitový dřez "VEL" + sifon vestavný dřez kuchyňský dřez + otočný excentrál – kompozitní materiály Made in Germany černý

#ad
Lindbergh Spülen #ad - Rozměry: 750 mm x 433 mm, hloubka bazénu: 160 mm, rozměry bazénu: 365 mm x 325 mm. Velmi tvrdý, odolný proti poškrábání, žáruvzdorný do 280 °C a odolný vůči UV záření. Vyrobeno z kompozitních materiálů "Made in Germany" – tradiční žulový dřez. Lindbergh žulový dřez s kompletním sifonem a otočným excentrem, pro automatické otevírání a zavírání odtoku.
ZnačkaLindbergh Spülen #ad
VýrobceLindbergh Spülen #ad
Výška6.3
Délka29.53
Hmotnost33.07
Šířka17.05
Číslo díluVEL
ModelkaVEL
Záruka10 let.

10. respekta

#ad

Dřez Kuchyňský dřez Vestavěný dřez Žulový dřez Mineralite 80 x 50 černý respekta

#ad
respekta #ad - Vysoce kvalitní minerály v různých barevných odstínech zajišťují moderní vzhled. Montáž: vestavný dřez je určen pro spodní skříňky od šířky 50 cm a lze jej namontovat buď vpravo nebo vlevo.

Otvory pro kohoutek umyvadla nejsou proražené. Mineralita: kuchyňské dřezy z minerálů jsou odolné a odolné vůči teplotám do 180 °C. KvalitnÍ: minerální dřez je díky velké odkapávací ploše a velkému dřezu perfektním doplňkem do každé kuchyně. Snadno udržovatelný materiál dřezu se snadno čistí a je odolný vůči skvrnám a nárazům.

Rozsah dodávky: kromě dřezu v černé barvě je součástí dodávky odpadová a přepadová souprava a koš na sítko. S rozměry 80 x 50 se optimálně začlení. Navíc jsou pro montáž dřezu součástí dodávky fixační svorky. Design: kuchyňský dřez v hranatém, moderním stylu se díky svému klasickému tvaru perfektně hodí do každé kuchyňské linky.
Značkarespekta #ad
Výrobcerespekta #ad
Výška8.27
Délka19.69
Hmotnost11.68
Šířka31.5
Číslo díluHOUSTON80X50S
ModelkaHOUSTON80X50S
Záruka2 roky.