Top 10 Gefu Gemüsehobel – Mandolíny na krájení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GEFU

#ad

Kráječ zeleniny Stando

#ad
GEFU #ad - Pro kotouče 2 a 4 mm a julienne proužky o velikosti 3, 5 mm a 7 mm vyklápěcí protiskluzová noha, snadná výměna řezných desek, ergonomická rukojeť lze rozložit pro snadné čištění a prostorově úsporné uložení, bezpečnostní držák zbytků, sběrné nádoby vč. Víka pro uchovávání čerstvosti, všechny komponenty vhodné do myčky až na korpus.
ZnačkaGEFU #ad
VýrobceGEFU #ad
Výška10.47
Délka3.86
Hmotnost1.83
Šířka8.66
Číslo dílu89551
ModelkaSTANDO

2. RÖSLE

#ad

5 silných řezů, kvalitní kráječ do V na zeleninu jako okurky nebo rajčata, s plastovou rukojetí a silikonovým podstavcem, vč. držáku na zeleninu, ušlechtilá ocel 18/10, 43,43 cm, RÖSLE Hoblík s V-čepelí

#ad
RÖSLE #ad - Ergonomická rukojeť z plastu pro bezpečné držení – silikonové nohy s pevným stojanem pro práci s protiskluzovou úpravou a zamezení zranění. Ezačka rÖsle s čepelí v: kuchyňský kráječ krájí zeleninu bez námahy na rovnoměrně tenké plátky – čepel vyrobená z jednoho kusu pro snížení síly při krájení.

Hygienická, pachově a chuťově neutrální a snadná údržba díky nerezové ušlechtilé oceli – pro ochranu čepele se doporučuje ruční čištění. Délka 44 cm - šířka 13 cm - výška 9 cm - délka rukojeti 13 cm - délka čepele 6, 4 cm - šířka čepele 8, 6 cm - ušlechtilá ocel 1810 stříbrná barva - černý silikon - PP polypropylen černý.

Hoblík s pětinásobně nastavitelnou ostrou čepelí – výška až 5 mm – s držákem zeleniny pro snížení nebezpečí zranění – čepel vyměnitelná a k dispozici jako náhradní díl.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRösle #ad
Výška1.5
Délka17.1
Hmotnost1.1
Šířka5.1
Číslo dílu95095
Modelka95095

3. GEFU

#ad

20 x 7 x 1 cm, Gefu 50420 kráječ zeleniny Asia

#ad
GEFU #ad - Materiál: plast / ušlechtilá ocel. Zadní strana k tření: zázvor, jablko, citrónová kůra. K krájení plátků: brambor, cukety, mrkve, okurky, lilek atd.
ZnačkaGEFU #ad
VýrobceGEFU #ad
Výška1.54
Délka12.01
Hmotnost0.27
Šířka3.62
Číslo díluGF50420
ModelkaGF50420

4. Chef's INSPIRATIONS

#ad

Chef's Inspirations Mandolína kráječ zeleniny a zeleniny se skvěle hodí na krájení potravin, ovoce a zeleniny. Kráječ julienne v profesionální kvalitě.

#ad
Chef's INSPIRATIONS #ad - Nastavitelné pro kotouče od 1 mm do 9 mm a julienne od 4, 5 mm do 9 mm. Bezpečné použití a snadné čištění. Bez bPA. S tímto nastavitelným kráječem zeleniny strávíte méně času přípravou jídla a budete mít více času si je vychutnat.

S tímto kráječem můžete rychle a jednoduše nakrájet ovoce, brambory a zeleninu na rovnoměrné plátky nebo julienne. Zkraťte čas na přípravu potravin až o 50 % a pokaždé získáte perfektní střih. Robustní ocelový rám a stabilní nerezové ocelové čepele jsou velmi odolné. Profesionální výsledky vás navíc nadchnou.

Protiskluzové gumové nohy. Snadno se čistí pod tekoucí vodou. Nastavitelné nastavení vám umožní vyrábět profesionálně vypadající kotouče nebo tužky pro různé příležitosti. Rychlé a snadné použití. Lze mýt v myčce. Schváleno fda; bez bpa. Odolná. Ideální pro krájení hranolků, bramborových tyčinek, zelného salátu a ovocných nebo zeleninových lupínků.
ZnačkaChef's INSPIRATIONS #ad
VýrobceChef's Inspirations #ad
Výška16.3
Délka6.5
Hmotnost1.79
Šířka2.2
Číslo díluCOMINHKPR128905
ModelkaCOMINHKPR128905

5. QYKIC

#ad

Würfelschneider, Aufgewertet Gemüsehobel ideal als Pommesschneider & Kartoffelschneider, Julienner, Multischneider, ONCE FOR ALL Gemüseschneider mit Auffangbecken, Zwiebelschneider Gurkenhobel

#ad
QYKIC #ad - Once for all gemüseschneider: ein sicherer gemüseschneider, scheiben, dass Sie die Klinge während des Gebrauchs nicht berühren und schnell Dicer Chef, ideal für die schnelle Zubereitung von Mahlzeiten. Die dicke kann von 0, Zwiebeln, 1 bis 8 mm eingestellt werden. Verstellbar gemüsehobel : mit perfekter schneidfunktion, kann kartoffeln, Äpfel oder Lebensmittel, Karotten, gekochte Eier, 4 Schneidmodi, Pilze usw.

Das perfekte küchengeschenk: faltbares und kompaktes design, geringe größe nimmt wenig Platz im Schrank ein, ausgestattet mit einem Lebensmittelauffangbehälter, die mitgelieferte Bürste kann die Ablagerungen auf der Klinge leicht entfernen, der leicht mit Wasser gespült werden kann, das perfekte küchengeschenk. Einfach und perfekt schneiden. Einfach, -scheiben, schneiden sie schnell gerichte und bereiten Sie in kürzester Zeit Obst- und Gemüseschneidewürfel, -stangen, drücken Sie einfach auf den Griff, schnell und ganz ohne Klingenwechsel und ohne Strom.

Das eingebaute Klingendesign bedeutet, Gemüseschnitzel. Einfach zu verwenden: verwenden sie eine vielzahl von schneideoptionen, -streifen und -schnitzel in Restaurantqualität zu. Hohe qualität: der körper des gemüseschneiders besteht aus umweltfreundlichem ABS-Kunststoff mit hoher Härte, der untere rutschfeste Saugnapf, die präzisionsgeschliffene Klinge aus hochwertigem Edelstahl ist scharf, stark und rostfrei, 24 Monate Garantie.
ZnačkaQYKIC #ad
VýrobceQYKIC #ad
Výška7
Délka15
Hmotnost2.98
Šířka8
Číslo dílu1
ModelkaJS03

6. SILBERTHAL

#ad

SILBERTHAL Kráječ zeleniny mandolína – Hoblík do V s vložkami – ostrá čepel – prostorově úsporné uložení

#ad
SILBERTHAL #ad - Díky držáku na zbytky lze zeleninu krájet až na poslední kus. Praktické – jednoduše si vyberte mezi 5 vložkami mezi řeznou tloušťkou 1, 5 – 5 mm a kotouče a kolíky. Bezpečné – před obsluhou vyklopte nohu pro lepší stabilitu, pak zeleninu připevněte do dodaného držáku zeleniny a nakrájejte ji podél šipek.

Ovoce a zelenina – díky čepeli v z ušlechtilé oceli lze krájet jak brambory, jako jsou cukety, sladké brambory, mrkev nebo měkkou zeleninu, okurky nebo rajčata. Po krátké době si ho už nechcete nechat ujít. Součástí dodávky je navíc bezpečnostní rukavice a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Pomocí zacvakávacího mechanismu vyměňte vložky. Snadné čištění – díky sklopnému stojanu a uložení řezných nástavců lze hoblík kompaktně uložit. Rovnoměrné a rychlé – krájení a hoblování jako profesionálové: elegantní kráječ zeleniny z ušlechtilé oceli s ostrou čepelí ve tvaru V a řeznými vložkami z plastu bez BPA. Všechny díly lze rozložit a mýt v myčce.
ZnačkaSILBERTHAL #ad
VýrobceSILBERTHAL #ad
Výška5.91
Délka16.14
Hmotnost2.36
Šířka5.51

7. MASTERTOP

#ad

MASTERTOP Nastavitelný, nastavitelný kuchyňský kráječ na zeleninu a ovoce s 1 rukavicí proti krájení + 1 čisticím kartáčkem, mandolína kráječ zeleniny z ušlechtilé oceli

#ad
MASTERTOP #ad - Jedna ku jedné. Bezpečná obsluha a snadné čištění můžete použít dodávaný čisticí kartáč a protiskluzové gumové nožky. Mandolínu lze snadno vyčistit tím, že ji jednoduše umístíte do umyvadla. 5 režimů kráječ zeleniny používá zabudovanou čepel, kterou lze změnit otočením knoflíku a vystřihnout pět různých tvarů potravin.

Mandolína na zeleninu má velmi dlouhou životnost. Ušetřete čas s tímto nastavitelným kráječem zeleniny strávíte méně času přípravou jídel a dosáhnete perfektních výsledků při každém krájení – nepostradatelný pomocník v kuchyni. Nesmí se dostat do rukou dětí. Nastavitelné nože umožňují rychlejší a jednodušší přípravu pokrmů. Vysoká kvalita Čepele jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli a jsou ostré a nerezové.

Díky novému designu je možná maximální flexibilita, aniž by bylo nutné měnit čepele. Naše čepele jsou velmi ostré, abyste si při používání kráječe mandolíny nepoškrábali ruce. Upozornění vybaveno držákem na potraviny, dbejte tedy na to, aby se ruce nedotýkaly přímo čepele. Pomocí čisticího kartáče lze zbytky jídla zcela odstranit z mikrotomu.
ZnačkaMASTERTOP #ad
VýrobceMASTERTOP #ad
Výška2.56
Délka16.46
Hmotnost1.98
Šířka6.5

8. Microplane

#ad

Microplane Verstellbarer Gemüsehobel mit V-Klinge und Julienneklingen-Einsatz mit Edelstahlklingen inkl. Fingerschutz

#ad
Microplane #ad - 1. Langlebiges, ultra-scharfes v-blade - schneidet mühelos und präzise Obst, Gemüse und Käse in Scheiben. Soft-touch griff – ergonomisch und rutschfest. Der stufenlos verstellbare V-Schneider mit Julienne-Funktion bietet zwei Schneidmöglichkeiten:. 2. Extrem scharfe julienne-wechselklinge - Schneiden Sie die Zutaten in langen, dünnen und gleichmäßigen Streifen. Wendbares deck: umklappen des Decks, um von Scheiben zu Julienne-Streifen zu wechseln. Einfach zu reinigen – auch spülmaschinengeeignet.
ZnačkaMicroplane #ad
VýrobceMicroplane #ad
Výška2.17
Délka14.17
Hmotnost0.77
Šířka4.06
Číslo dílu48940E
Modelka48940E
Záruka2 year.

9. fullstar

#ad

Küchenhobel Reibe für Gemüse Hobel, 7-in-1 Verstellbar Mandoline Gemüsehobel Edelstahl, Gurkenhobel Dünne Scheiben, Vegetable Slicer

#ad
fullstar #ad - Entdecken sie bis zu 49 verschiedene Ergebnisse, indem Sie die Breite zwischen 1 und 7 mm einstellen. Schneiden sie mühelos Kartoffeln, Zwiebeln und mehr wie ein Profikoch! Mitgeliefertes bonuszubehör - für ein sicheres schneideerlebnis wird die Mandoline und der Käsehobel von Fullstar mit hochwertigem Zubehör geliefert.

Keine unordnung bei der essenszubereitung - mit dem auffangbehälter dieser mandolinenschneidemaschine, der auch als Aufbewahrungsort für die Klingen dient, bleibt die Arbeitsfläche sauber. 49 verschiedene schnitte - sie suchen ein praktisches küchenwerkzeug? Dieser Kartoffelschneider wird mit 5 austauschbaren Edelstahlklingen geliefert, die Sie auswählen können. Sein schlankes Design ist langlebig, leicht zu reinigen und aufzubewahren. Wenn sie fertig sind, können sie diesen 7-in-1 Obst- und Gemüseschneider einfach in der Spülmaschine reinigen! Hochwertiger meisterhobel - dieser hobel ist aus hochwertigen, bpa-freien und spülmaschinenfesten Materialien gefertigt und ein absolutes Muss in der Küche.

Mandolinenschneider mit mehreren klingen - suchen sie nach einer leistungsstarken Möglichkeit, Ihre Kochergebnisse zu verbessern? Der Fullstar Mandolinenschneider aus Edelstahl macht das Schneiden von Obst und Gemüse einfacher und sicherer als je zuvor und sieht in jeder Küche elegant aus. Mit einem schnittfesten handschuh, einem Sicherheitsgriff und einem stabilen, rutschfesten Sockel sowie einer Auffangschale und einem Klingenhalter sind Sie auf der sicheren Seite.
Značkafullstar #ad
Výška3.5
Délka14
Hmotnost2.24
Šířka5

10. Masthome

#ad

Kráječ zeleniny na ovoce, cibule, stříbrný, sýr – čisticí kartáček, nastavitelné kuchyňské struhadlo Julienne s pevnými řeznými rukavicemi, brambory, rajčata, Masthome Mandolína kráječ zeleniny

#ad
Masthome #ad - Nastavitelný kráječ mandolínky: úžasný kráječ zeleniny má ostré čepele z ušlechtilé oceli, čistý řez pro každý druh potravin. Jednotku lze složit na plocho a lze ji snadno uložit do zásuvky. Speciálně vyvinutý kartáč pro čištění. S naším kráječem potravin můžete nastavit tloušťku od velmi tenké do 9 mm pro perfektní salát.

Epel pro skladování. Dvě nastavení julienne: 4, 5 mm a 9 mm. Epele se nemusíte dotýkat: naše balení se dodává s bezpečnostními rukavicemi odolnými proti proříznutí. Držák na potraviny pro hoblování. Nabízí 2 možnosti řezání, vhodné pro každý druh zeleniny, plátky nebo julienne, které poskytují čistý, takže můžete krájet podle libosti, ovoce nebo hranolků. Mnohostranně použitelný: tento kráječ zeleniny může krájet od extrémně tenkého až po tloušťku 9 mm.

Měkká, protiskluzová rukojeť je ergonomická a nabízí pohodlné uchopení. Ergonomický a protiskluzový design: pokud používáte struhadlo, protiskluzová spodní strana zajišťuje kráječ zeleniny u stolu, aby se zabránilo riziku poranění a bezproblémovému používání. Vynikající kvalita: náš profesionální kráječ mandolína je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, která je vhodná pro potraviny a má velmi dlouhou životnost. Dné starosti o prsty – krájejte zeleninu bezpečně a jednoduše.
ZnačkaMasthome #ad
VýrobceMasthome #ad
Výška5.4
Délka14.57
Hmotnost1.37
Šířka5.6