Top 10 Integrierte Dart-schäfte Und Flights – Násadky na šipky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RED DRAGON

#ad

M, RED DRAGON Násady Nitrotech, červené, 3 kusy v balení 9 násad s kartičkou s tečkami

#ad
RED DRAGON #ad - 3 kusy v balení celkem 9 násadek. Umělecké spojení nápadného vzhledu a extrémní funkčnosti díky vysoce moderní transparentní polymerové konstrukci. S puntíkovou kartou "Red Dragon". Zavírací systém letek, který mění hru. Red dragon násady na šipky Nitrotech. K dispozici ve velikostech S délka 35 mm nebo M 48 mm dlouhá.
ZnačkaRED DRAGON #ad
VýrobceRED DRAGON #ad
Výška4.92
Délka0.16
Šířka3.15
Číslo díluC449
ModelkaC449

2. RED DRAGON

#ad

RED DRAGON Nitrotech Mittlere Schäfte Multipack 1

#ad
RED DRAGON #ad - Mittlere schäfte - 48mm. Hergestellt aus hochmoderner transparenter Polymerkonstruktion. 3 sets pro packung - 1 satz von jeder farbe pro packung 9 wellen in total. Red dragon Nitrotech assorted mittlere schäfte. Nitrotech schäfte sind in schwarz, Blau, Rot, Weiß, Grün, Schwarz und Orange erhältlich.
ZnačkaRED DRAGON #ad
VýrobceRED DRAGON #ad
Výška4.92
Délka0.16
Šířka3.15
Číslo díluX0381
ModelkaNitrotech

3. RED DRAGON

#ad

4 sady standardních letů a 4 sady středně nitrotech dříků v balení, RED DRAGON Dart Flight and dříky Kombi duha

#ad
RED DRAGON #ad - Umělecké spojení vzrušujícího vzhledu a radikální funkčnosti bylo vyrobeno s vysoce moderní, transparentní polymerovou konstrukcí a systémem letového pojistného systému měnícím hru. Extra silné kvalitní letky. Red dragon hardcore Dart Flight a Nitrotech Stem Combo. Hardcore radical extra Thick standardní lety – 4 sady v balení. Tloušťka 100 mikronů.
ZnačkaRED DRAGON #ad
VýrobceRED DRAGON #ad
Číslo díluX0391

4. CUESOUL

#ad

CUESOUL ROST personalizované integrované šipky násady a šipky Flights Medium, 3dílná sada Beauty Pattern CSAK-5MN6-S

#ad
CUESOUL #ad - Vlastnosti: precizně tvarované šipky zajišťují, že se lety při každém výstřelu otáčejí o 90 stupňů. K dispozici: k dostání celkem 4 barvy, s moderním a atraktivním designem draka na letech.

Specifikace: velikost s, celkem 62 mm, délka stopky: 21 mm, šroub není součástí dodávky, měřeno od okraje šroubu až po spojení mezi letem a dříkem. BalenÍ: sada se skládá ze 3 kusů, displej v křišťálové dárkové krabičce. Trvalé použití pro vaši hru šipek. Díky tomu je dřík flexibilní. Pěkný dárek pro hráče šipek. Materiál: vyrobeno ze speciálního materiálu mezi tvrdým a měkkým. Vyhněte se roztrhaným letům, které byly způsobeny předchozími šipkami. Tento produkt je velmi užitečný pro zlepšení vaší úrovně.
ZnačkaCUESOUL #ad
VýrobceCUESOUL #ad

5. CyeeLife

#ad

CyeeLife Násadky na šipky a letky z jednoho kusu, 2BA šipky příslušenství černé CF02

#ad
CyeeLife #ad - Pro tyto násady nepotřebujete žádné další letky ani gumové kroužky k upevnění na tělíčka. 1 sada 6 ks, ne 6 sad. Nové násady jsou vyrobeny z velmi stabilního ale ohebného plastu, díky čemuž se snadno nerozbijí. Model: cf02, 2ba násadky a letky z jednoho kusu v různých barvách.
ZnačkaCyeeLife #ad
VýrobceCyeeLife #ad
ModelkaCF02

6. CUESOUL

#ad

Vestavěný teleskopický dalekohled pro ocelové šipky a měkké hroty CS-AK7+5G47, CUESOUL 4 kusy Tero AK7 šipkové stopky

#ad
CUESOUL #ad - Podrobnosti: různé hmotnosti, když se s tero AK4 šipkami letky, search cuesoul ak7 dart Flight to combin together, This is AK4 dart shaft only. Je velmi užitečné pro zlepšení vaší úrovně. Total 7 colors available.

Advantage: tento nasazený systém na šipky ak4 + 7, který lze otáčet / otáčet bez nepříjemného chrastítka, pomáhá lépe seskupovat vaše tři šipky a pomáhá také létat stabilněji a pravěji. Inovace: promyšlený integrovaný pružinový teleskopický a rotační kombissystém, zabraňuje roztrhaným letům, perfektní pro měkké špičky a ocelové hroty. Rotace bez kývání umožňuje každému šípu být blíže k sobě, které jsou způsobeny úderem předchozí šipky.

Extra twin strengthen line moulded at the end of screw, ev, holds the shaft more incredibly těsht to the barel, even in each shoot. Optimalizace: octagon shape on edge of shaft screw help to tighten or volose the shaft more easily than common one. Specifikace: velikost g, délka 47 mm, sada obsahuje 4 ks tero.
ZnačkaCUESOUL #ad
VýrobceCUESOUL #ad

7. L-Style

#ad

L styl vlna L-vlna LOCK rovný Clear Black 2.6.0

#ad
L-Style #ad - Integrovaná ochrana proti letu na násadě. Vysoce kvalitní l-style L-sedla v černé čiré. Perfektní pro letky na šampaňské a Shell Lock. Rozsah dodávky: 1 sada 3 kusy ve zvolené délce. 4 různé délky na výběr.
ZnačkaL-Style #ad
VýrobceL-Style #ad
Výška0.11
Délka1.86
Hmotnost0.02
Šířka0.54
Číslo dílu-
Modelka-

8. L-Style

#ad

L styl vlna L-vlna LOCK rovný Clear Black 3.3.0

#ad
L-Style #ad - 4 různé délky na výběr. Integrovaná ochrana proti letu na násadě. Perfektní pro letky na šampaňské a Shell Lock. Vysoce kvalitní l-style L-sedla v černé čiré. Rozsah dodávky: 1 sada 3 kusy ve zvolené délce.
ZnačkaL-Style #ad
VýrobceL-Style #ad
Výška0.11
Délka1.85
Hmotnost0.02
Šířka0.54
Číslo dílu-
Modelka-

9. RED DRAGON

#ad

Ochrannými zařízeními a příslušenstvím, ořezávátkem, pružinami, Red Dragon 200dílná sada příslušenství šipek s lety, spořiči, představci, kroužky

#ad
RED DRAGON #ad - Balení obsahuje 16 sad nylonových násad, 16 sad motýlků v různých barvách, vzorech a tvarech, které jsou k dostání v různých barvách a délkách pro každou potřebu, 1 sadu mušek Tident 180 pro dodatečnou ochranu proti letu a 2 kusy sady chráničů proti letu pro snížení průhybu a ochranu stability letu.

1 kus otvírák na láhve se sadou nářadí pro všechny vaše dodatečné potřeby. Balení obsahuje také další příslušenství, např. Vše, co hráč potřebuje, aby vyhověl všem svým potřebám, od začátečníků až po profesionály s dlouholetými zkušenostmi na nejdůležitějších scénách světa.1 kus o-kroužků pro podporu držení násadky při běhu šipek, aby se šipky nepoškodily.

Balení 2 kusů vosku pro uchopení prstů, a 1 x balení se dvěma špičkovými chrániči, 1 x ostřič hrotů, aby šipky byly při každé hře na linii oche jako nové, abyste při hraní mohli snadněji uchopit šipky. V tomto balení je obsaženo více než 200 dílů příslušenství, které vám nabízí vše, co potřebujete ke hraní na Oche Line, a dostatek náhradních dílů, aby vás udržely v chodu.
ZnačkaRED DRAGON #ad
VýrobceRED DRAGON #ad
Výška3.94
Délka6.69
Hmotnost0.26
Šířka0.94
Číslo díluCFP-FBA

10. L-Style

#ad

Transparentní červená obrazovka Length 330, L-Style, L-Shaft Lock Straight N9 TwinColor

#ad
L-Style #ad - 3 různé délky na výběr. Rozsah dodávky: 1 sada 3 kusy shafts ve zvolené délce s 3 kroužky Champagne v průhledné. Stabilní držení l stylu L v designu N9 TwinColor. Perfektní pro l-style Champagne Flights a L-Style Shell Lock. Natural nine shafts s barevným přechodem od průhledné k červené.
ZnačkaL-Style #ad
VýrobceL-Style #ad
Délka330
Hmotnost0.03
Číslo díluN9-CL-APPLE-330