Top 10 Kleiderstempel Kinder Textil Wasserfest – Razítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. easyprint

#ad

47 x 18 mm – černý potisk, Personalizované razítko easyprint 2 – samobarvicí s individuálním textem na přání k objednávce – 5 řádků

#ad
easyprint #ad - Vytvořte si rovnocenně zde: jméno, číslo mobilního telefonu, daňové číslo, bankovní údaje, e-mail nebo jiný text na přání přímo zde na amazonu přes "přizpůsobit nyní", adresa, zadejte vpravo nahoře – máte k dispozici různá písma a 3 rámečky.
Značkaeasyprint #ad
Výrobcestempelfritz #ad
Výška3.11
Délka2.56
Hmotnost0.13
Šířka1.34
Číslo dílu9912_x000

2. Trodat

#ad

Kopie textu, 47 x 18 mm, Trodat Office Printy 4912 samobarvicí textové razítko, barva otisku modro-červená

#ad
Trodat #ad - Generace 4. 0 klimaticky neutrální - malý a lehký, vysoký podíl recyklace, doplňkové investice do projektů ochrany klimatu WWF. Integrovaný dvoubarevný razítkovací polštářek nevyschne; boční úchopové zóny udržují prsty během výměny čisté – náhradní polštář 6/4912/2 je k dostání kdykoliv a kdekoliv. Praktické razítko s vysoce kvalitním krytem černo-šedé pro uspořádání dokumentů. Perfektní, viditelné, umístění na papíře; zámek horizontálně vpředu zabraňuje neúmyslnému blokování.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat GmbH #ad
Výška3.05
Délka2.48
Šířka1.38
Číslo dílu4912Office
Modelka4912Office
Záruka2 roky.

3. Trodat

#ad

Trodat Printy 4911, barva krytu nebesky modrá, 4 řádky, s textem na přání personalizovatelné razítko s textem nebo adresou, 38x14 mm

#ad
Trodat #ad - Jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a nechte své kreativitě volný průběh. Díky dvěma speciálním úchopovým zónám lze vyměnit polibek snadno a čistě. Prostřednictvím personalizačního nástroje amazon máte k dispozici 4 řádky, různá písma, 3 rámečky a 4 barvy otisků. Trodat printy 4911 patří k nejmenším a s pouhými 36 gramy k nejlehčím razítkům tištěné linky.

Razítka trodat printyline jsou díky svému spolehlivému, knihovnách, školách, obchodech, firmách, knihkupectvích, lékařských ordinacích, trvanlivému machanismu ideální pro trvalé použití v kancelářích, spolcích nebo také v soukromých prostorách. Promyšlený design a prvky Soft-Touch zaručují pevné držení a snadnou manipulaci. Lehké a stabilní plastové pouzdro s viditelnou hranou a průhledným okénkem umožňuje přesné razítkování a přesné umístění otisku. Náhradní polštář 6/4911 od trodat můžete kdykoliv doobjednat pro trvale ostré a intenzivní tisky.

Ať už jako razítko na adresu, e-mailu, daňového čísla, telefonu, adresy, mobilního čísla, vytvořte si podle potřeby vlastní razítko včetně jména, razítko se jménem nebo firemní razítko, bankovních údajů atd. Textová deska s vyrytým individuálním nápisem podle vašich údajů poskytuje díky nejmodernější laserové technice s vysokým rozlišením a originální trodat laserové gumě perfektní otisky. Razítkový inkoust na vodní bázi vystačí na bezpočet otisků a zabraňuje nepříjemnému vysychání polštáře.
ZnačkaTrodat #ad
Výrobcestempelfritz #ad
Výška2.64
Délka2.13
Hmotnost0.08
Šířka1.14

4. Trodat

#ad

Trodat 4911 Printy Stempel Handelsformel mit Text, blau, Größe der Textplatte: 37 x 14 mm, selbstfärbend

#ad
Trodat #ad - 0 klimaneutral leichter und kleiner Stempel mit hohem Recycling-Kunststoffgehalt; trodat investiert auch in Wetterschutzprojekte wwf. Die neue generation printy 4.

Inklusive austauschbarer zweifarbiger tintenpatrone; trocknet nicht aus und dank der beidseitigen Griffmulden ist der Wechsel einfach und ohne Gefahr der Verschmierung; Ref. Lichtecht, lichtecht, nicht verblassend und nicht abwischbar. Tintenpatrone 6/4911. Transparenter boden für präzise Markierung; horizontaler Schieberegler verhindert unbeabsichtigtes Blockieren. Die dokumententinte nach din iso 14145-2 trocknet schnell und wischt nicht aus. Praktischer briefstempel in Schwarz und Grau für die Organisation von Dokumenten und anderen kommerziellen Korrespondenz.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat GmbH #ad
Výška1.18
Délka2.56
Šířka0.98
Číslo dílu8428447823662
Modelka8428447823662

5. Trodat

#ad

školky a sportu – 2 řádky – 38 x 14 mm, Trodat Tvé věci razítko s individuální textovou deskou a motivem – samobarvicí textilní razítko – lze prát v pračce – razítko se jménem do školy

#ad
Trodat #ad - Doplňovací sada s náhradními polštářky, rounem a etiketami je k dostání. Prostřednictvím nástroje na přizpůsobení amazon máte k dispozici 2 řádky, 3 druhy písma a 20 motivů z různých oblastí.

Produkt roku 2020 v kategorii B2C značkového průmyslu PBS. Jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a nechte volný průběh své kreativitě. Sada obsahuje razítko, namontovanou textovou destičku s vaším textem na přání a motivem, razítkovací polštářek, etikety a nažehlovací rouno. Rychlé a snadné je vaše jméno všude na tvých tričkách, tvé dóze na chléb, láhev na pití, tvému pouzdru, tvému sportovnímu vaku atd. Vytvořte si vlastní razítko se svým jménem, motivem, skupinou, třídou nebo sportovním klubem.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceStempelfritz #ad
Číslo díluDDST

6. Die Stempel GmbH

#ad

57 x 21 mm velké, Razítko printy 4913 bílé s textem na přání a individuální textovou deskou, 6řádkové

#ad
Die Stempel GmbH #ad - 3000 až 4000 otisků bez výměny polštářů. Vytvoření razítka zde přímo u amazonu – nejedná se o poukaz! Rychlé dodání s prime během 24-48 hodin. Výroba textové desky a zaslání společností Die Stempel GmbH. Razítko s laserem gravírovaným razítkem. Výrobce nejmenší a nejlehčí samobarvicí razítko na světě.
ZnačkaDie Stempel GmbH #ad
VýrobceDie Stempel GmbH #ad

7. MINE

#ad

Mine Stamp kompaktní razítko na oblečení a knihy | Personalizovatelné kompaktní razítko pro dospělé a dětské oblečení | personalizovaná pečeť jména pro dětské oblečení

#ad
MINE #ad - Vlastnosti: obsahuje 1 razítko + 1 inkoustovou kazetu + 1 potisk s 256 znaky písmena, čísla a speciální znaky + 1 svorku pro připevnění znaků. Design: abecední razítko s přizpůsobitelným textem.

Personalizace: abecední razítko, které se velmi snadno přizpůsobí. Použití: text razítka je díky dodaným písmenům plně přizpůsobitelný. Obsahuje celou abecedu s opakovanými písmeny, číslicemi a interpunkčními znaky. Se jménem nebo jinými osobními údaji. Ideální pro označení oděvů pro identifikaci ve školce nebo doma.

Trvanlivost více než 1000 aplikací. Produkt: razítko pro označení knih, obuvi, oblečení, batohů atd. Zůstává viditelný i po mnoha praních. Perfektní pro pohodlné označování oblečení nebo knih, bez žehlení nebo šití. Text lze změnit přidáním a odstraněním požadovaných znaků. Mimořádně odolný a nesmazatelný černý inkoust.
ZnačkaMINE #ad
VýrobceCOLOP #ad
Výška8.86
Délka5.71
Hmotnost0.28
Šířka1.38
Číslo díluB00ABYJ8DK
ModelkaFD-ZJ-230223-1136
Záruka1 rok

8. MINE

#ad

Mine Stamp Ersatz-Tinte für Kleidungs- und Büchermarkierer | Stempeltinte | Permanente Textil-Tintenpatronen | Waschbeständig | Schwarz

#ad
MINE #ad - Verwendungsmodus: mit diesen ersatzteilen können Sie die personalisierbaren Stempel so oft wie Sie brauchen, ohne ein anderes Modell kaufen zu müssen, wenn Ihre Patrone leer ist. Produkt: inklusive zwei ersatz-Tintenpatronen für den Mine-Marker-Stempel, kompatibel mit Mine Smart-Marker. Design: inklusive zwei Ersatzeinheiten für schwarze Tintenpatrone, für personalisierte Mine. Pack: tintenminen speziell für die personalisierten Stempel und das ABC von Mine Stamp. Eigenschaften: permanente Textiltinte zum Bedrucken von Stoffen und Büchern, waschfest. Farbe: schwarz.
ZnačkaMINE #ad
VýrobceMINE #ad
Výška0.31
Délka0.91
Hmotnost0.01
Šířka1.65
Číslo dílu146831
Modelka146831

9. Trodat

#ad

Německy, sada razítek pro vlastní tvorbu – 3 řádky, Trodat Razítko Vaše věci pro děti, textilní razítko lze prát v pračce, samobarvicí, černý potisk, včetně příslušenství, 38 x 14 mm

#ad
Trodat #ad - Dermatologicky testovaná barva, lze prát do 95 °c na textilie, až na 60 °C na nažehlovací rouno – nálepky se jménem pro připevnění na plasty lze mýt v myčce do 75 °C. Vaše razítko bude snadno a rychle personalizováno – ve 3 řádcích a max.

14 znaků na řádek můžete sami nahradit motivy, texty a číslice a kdykoli je změnit, razítko Tvé věci jsou voděodolné. Rozsah dodávky – razítko s černým polštářem, 30 vodotěsných etiket, 1 razítko sada písmen a čísel vč. Razítko se jménem pro děti – razítko pro přímé razítkování textilu a oblečení – pomocí etiket popisování školních potřeb, krabičky na chléb, láhve na pití, pouzdro na mobil atd.

Motivů, 1 m nažehlovací rouno a pinzety. Možné. Ať už jako razítko s motivem jednorožec, slon, motýl, pirátská vlajka, mazaná sova, mořská panna, kočka, fotbal, razítko s čísly nebo razítko s písmeny – vše lze individuálně popsat.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceTrodat GmbH #ad
Výška1.34
Délka6.69
Šířka4.92
Číslo dílu9010035490609
Modelka9010035490609
Záruka2 roky.

10. Trodat

#ad

Jablkově zelená, 26x9mm, s textem na přání personalizované razítko se jménem, firemní razítko nebo textové razítko, 2 řádky, dodací lhůta 24-48, Trodat Printy 4910

#ad
Trodat #ad - Ideální pro krátké texty. Individuálně vyrytá textová deska z vysoce kvalitní laserové gumy poskytuje díky nejmodernější laserové technice s vysokým rozlišením perfektní otisky razítek.

Pomocí nástroje pro personalizaci amazon máte k dispozici 2 řádky, různá písma, 3 rámečky a 4 barvy otisků. Ať už jako textové razítko, razítko jména, zaplaceno, e-mailu. Jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a nechte volný průběh své kreativitě. Barva potisku volitelně černá, červená nebo zelená. Trodat printy 4910 je ideální razítko pro použití při každodenní práci v kanceláři, v praxi, ve škole, v klubu nebo také doma.

Malé, modrá, samobarvící razítko z trodat printyline s formátem potisku 26 x 9 mm. Jména a adresy, firemní razítko, obdržet částku atd. Nebo také jednoduše jen kopie, mobilního čísla, telefonu, kontrolní razítko nebo bonusové razítko si podle potřeby vytvořte vlastní razítko vč.
ZnačkaTrodat #ad
VýrobceStempelfritz #ad
Číslo díluTPL-4910.11.12.13.14.15