Top 10 LED Strip Matter – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Neonový světelný pásek pro, DIY tvarování, Govee Neonový LED pásek 3 m, synchronizace hudby, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací

#ad
Govee #ad - Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 16 milionů diy úprav, 11 hudebních režimů, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity.

Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, dobu hraní pomocí led pásku, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, které reagují v reálném čase.

Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Trávíte s nimi fantastický čas. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI RGB flexibilní LED pásky s vysokou hustotou COB WS2811 IC LED pásek 5M 630 LEDS/M 14W/M DC24V bílý PCB IP30 Chasing barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový zdroj

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Ve srovnání s proužky s led čipy jako 5050smd používají fcob proužky fcob jako světelný zdroj a jsou potaženy lepidlem pro dosažení rovnoměrnějšího a konzistentnějšího světla, zatímco LED pásky FCOB RGB WS2811 nevykazují tmavé skvrny, což zajišťuje rovnoměrnější a jasnější lineární osvětlení.

Dvouvrstvý fpcb, stříhejte led diody na libovolnou délku podél značení střihu, který vyrovnává pokles napětí, odvod tepla a flexibilitu. Ip30 není vodotěsný. By se měly zohlednit při oficiálním používání. Díky silné přilnavosti drží světelný proužek pevně na dřevě a jiných čistých površích. Rovnoměrné a jemné světlo pro osvětlení obývacího pokoje a dekorace v ložnicích, šatnách, na vánoce nebo svatby. A lze jej použít také s arduino, K-1000C a dalšími programovacími ovladači.

Ezné proužky, aniž by došlo k poškození pásku. Světelný pásek 5m 630 leds/m 14w/m ws2811 cob led, s kompatibilním ovladačem, ra>90 a žádné tmavé skvrny, 180° úhel vyzařování. Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako sp611eb09gvk267l, sp105EB06XXCC17Y, Raspberry Pi, SP108EB07DVJ568C atd. Rozsah dodávky: 1x 5m fcob ws2811 grbic led pásek tento produkt neobsahuje ovladač a žádné napájení. Propojitelné provedení.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad

3. Philips Hue

#ad

Google Assistant a Apple HomeKit, funguje s hlasovými asistenty Alexa, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth

#ad
Philips Hue #ad - Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu. Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla.

Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4. Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény. Generace, echo Plus a Echo Show 2.

Generace. Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101

4. Govee

#ad

Změna barvy, RGBIC LED pásek 5 m, 5 m, 64 režimů scény, LED pásek Govee, synchronizace hudby, jako kuchyňská dekorace, ovládání přes aplikaci, na doma, ovládání segmentů, do ložnice, na televizi, na party

#ad
Govee #ad - Segmenty pásku lze barvit. 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

5. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING WS2812B 5M 60 LED/PixelS/M 300LED RGB černé PCB pásky s 5050 SMD LED vodotěsné IP65

#ad
BTF-LIGHTING #ad - VŠechny led pásky jsou na trhu vyráběny v délkách půl metru. Ale tato malá vada nemá špatný vliv na výkon pásku. Adresovatelné led diody umožňují každou jednotlivou LED barvu a jas než u jiných LED diod. Ovladač aplikací, csy07 csy08 x2 sp106E SP107E atd.

256 zobrazení jasu a 24bitové zobrazení barev. Statický efekt, stabilnější kvalita. Podporuje pouze dc5v do not try dc 12 v or dc24 v power supply. Hudební ovladač. Síťový adaptér nebo ovladač nejsou součástí dodávky. Snadná instalace dodává se s 3pinovými konektory jst-sm na obou koncích pro snadnou instalaci a oddělené proudové/zemní kabely na obou koncích. Adresovatelný ic je zabudován do 5050smd lze individuálně řezat každý 5050smd a bude skvěle fungovat bez poškození.

Isté zlaté dráty lepší kvalita. Podporuje sp110e sp105e SP108E atd. Led pásek je vyroben z 50 cm fpcb, takže na pásku je pájecí bod každých 50 cm. Delší životnost, speciální efekt, ws2812b led, WS2811 IC zabudovaný 5050SMD. Kompatibilní s programovatelnými ovládacími prvky K1000C atd. Síťový adaptér a ovladač je nutné zakoupit samostatně.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
VýrobceBTF-LIGHTING Teachnology Co., Limited #ad
Výška0.59
Délka4.72
Hmotnost0.29
Šířka3.94
Číslo díluWS2812B5M30LB65
ModelkaWS2812B5M60LB65

6. Govee

#ad

LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, střídání barev, ovládání aplikací, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her

#ad
Govee #ad - Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit.

Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, obývacího pokoje, dovolené a životu.

Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, emocích, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

7. Philips Hue

#ad

Ovládání přes aplikaci, 16 milionů barev, Philips Hue White & Color Ambiance Outdoor Lightstrip 5 m 1400 lm, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, stmívatelný, Echo Dot

#ad
Philips Hue #ad - Generace. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Pro ovládání v celém domě je nutný Hue Bridge k dostání samostatně. Chytré ovládání světla: venkovní světelný pásek hue lze jednoduše ovládat pomocí Bluetooh ve vašem venkovním prostředí.

Třída krytí: hue outdoor lightstrip se díky vysoké třídě ochrany ip67 kompletně odolný proti povětrnostním vlivům a vodotěsný do 1 m výborně hodí pro venkovní použití. Personalizované osvětlení: vyberte si v aplikaci hue z 16 milionů barev nebo nejrůznějších odstínů bílé a vytvořte díky flexibilnímu ohýbání perfektní světelné efekty pro vaši zahradu a balkon. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.

Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Jednoduché a bezpečné uvedení do provozu: díky nízkonapěťovému systému 24 V lze svítidlo pomocí síťového zdroje součástí dodávky zapnout do venkovní zásuvky. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Inteligentní bluetooth osvětlení od philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.79
Délka0.43
Hmotnost4.19
Šířka191.73
Číslo dílu8718699709860
Modelka929002289102
Záruka2 roky výrobce.

8. Shelly

#ad

Shelly RGBW2 | WLAN řízené relé pro chytré RGBW LED pásky | domácí automatizace | kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Home | aplikace pro iOS Android | není nutný rozbočovač | časovač

#ad
Shelly #ad - Shelly rgbw2 je wifi relé pro led smart strips se stmívací funkcí a monitorováním proudu. Našim zákazníkům nabízíme profesionální podporu a 2letou záruku na zařízení. Zařízení můžete zcela jednoduše nakonfigurovat a spravovat jejich nastavení jednotlivě, nebo můžete vytvářet personalizované scény kombinací zařízení Shell a spouštět určité akce ve vaší domácí automatizaci.

Nejmenší wifi řešení pro každý led pásek – v jednom jednoduchém kroku udělejte své led pásky inteligentní. Ovládejte 12–24 v dc, stmívání, zásuvku, větvičku nebo elektrický box. S aplikací shelly smart control můžete svá zařízení shell ovládat na dálku a budete informováni o všech automatizovaných událostech ve vašem domě. Instalace je rychlá a jednoduchá a dá se snadno připevnit za vestavěný vypínač světla, 4 x jednobarevné LED pásky nebo libovolná stmívatelná LED světla přímo z vašeho mobilního zařízení. Shelly rgbw2 lze připojit jako každý led ovladač a umožňuje vám spravovat rgb+w, 4x jednobarevné LED pásky nebo libovolná stmívatelná LED světla přímo z vašeho mobilního zařízení.

Shelly rgbw2 lze připojit jako každý jiný led ovladač a umožňuje vám ovládat rgb+w, změřte výkon a vyberte si z obrovské palety RGB barev. Shelly rgbw2 učiní vaše LED pásky v jednom jednoduchém kroku chytré. Posaďte se pohodlně a užívejte si! shelly zÁkaznickÝ service – shelly je jednou z nejrychleji rostoucích značek smart home na světě se zařízeními, která nabízejí řešení pro automatizaci soukromých domů, budov a podniků. Vyberte si mezi 16 miliony barev a jedinečnými efekty, non-ul.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceAllterco Robotics #ad
Výška0.55
Délka1.69
Hmotnost0.04
Šířka1.5
Číslo díluRGBW2
Modelka3800235262191

9. Govee

#ad

Herní a vánoční, nastavitelný LED pásek, Govee RGBIC herní neonový LED pásek 3M pro herní psací stůl, 11 hudebních her, neonový štít kompatibilní s Razer Chroma, ovládání RGB aplikací, 64+ scén

#ad
Govee #ad - 84 led korálků/m s hustšími rgb světelnými perlami zajišťuje živější a přirozenější vánoční osvětlení. Upozornění: ai gaming Box je k dostání samostatně. Vytvořte si pohlcující bitevní stanici, abyste realizovali spojení světla a hraní. Neoslňující difúze: inovativní invertní technologie osvětlení neonových led pásků govee eliminuje světelné skvrny a mezery běžných LED proužků, chrání vaše oči před oslněním a zajišťuje rovnoměrné a nepřerušované osvětlení.

Měkčí neonový silikonový materiál: neonový materiál činí herní led pásky měkčí a odolnější než běžné neonové silikonové světelné hadice, takže se perfektně hodí k ovinutí hran stolu, Govee led pásek. Vyberte si z 16 milionů diy barev, 64+ scénických režimů, 11 hudebních režimů a více jednoduchým klepnutím na aplikaci Govee Home český jazyk nelze zaručit.

Led pásky lze zastřihnout na 12 bodů a zajišťují perfektní tvar pro většinu psacích stolů. Segmentované rgbic osvětlení: govee gaming led pásek obsahuje 42 regulovatelných segmentů pro přizpůsobitelné světelné efekty RGBIC a zobrazuje více barev. Použitelná délka je mezi 214, 29 cm – 300 cm. Ai dreamview sync: synchronizujte barvy s govee rgbic ai gaming sync box a razer chroma. Upozornění: Světlo nelze splétat.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.09
Číslo díluH61C33D1DE
ModelkaH61C33D1DE

10. PAUTIX

#ad

DC24 V, DIY s 8mm Cob spojkou síťový zdroj není součástí dodávky, LED pásek pro domácí i kuchyň, PAUTIX COB LED pásky Ip65, 504 LED/M, 6 m, teplá bílá, vodotěsné, 2700 K, LED pásek CRI90+

#ad
PAUTIX #ad - S délkou 6 m můžete ozdobit. Ivotnost činí více než 50 000 hodin. Snadná instalace a vlastní sestavení s autentickým silnějším lepidlem 3m a 1 průhledným upevňovacím klipem lze pásky PAUTIX COB LED spolehlivě nainstalovat na všech místech, dekorace vyžadují větší komfort pro DIY osvětlení. Bezpečné pro každodenní použití ve srovnání s běžnými led světelnými lištami je světlo měkké a rovnoměrné, což je pro vaše oči bezpečnější.

Ip65 vodotěsné pro víceúčelové použití omezeno na vodu chráněnou proti stříkající vodě, nelze použít venku. Kromě toho nabízí super jasné světlo pro vaše zrcadlo v šatně/značce - stůl / skříňku / knihovnu / regál na víno / podsvícení televizoru. Ultra světlé a delší délka 3024 led na tomto 6 m cob led světelném pásku 504 led/m, které vyzařující jednotky nechávají bezprecedentně blízko sebe a dosahují super rovnoměrného světelného výkonu. Design vyzařovacího úhlu 180 stupňů pro 50 % širší osvětlení, několik čipů na palubě pro rovnoměrné osvětlení, vyšší světelná účinnost, žádné starosti o tmavé skvrny.

Díky vysoce kvalitním materiálům a pravým dvouvrstvým deskám má tato LED světelná lišta COB dlouhou životnost. Hlavní vlastnosti cob nižší výkon, vyšší index reprodukce barev 90 +. S pravou dvouvrstvou deskou má světelná lišta pautix cob LED lepší odvod tepla než jiná pro děti a domácí zvířata na dotek. Ve srovnání s smd 2835: 1 čip na palubě nebo 5050: 3 čipy na palubě má cob led svítidlo Chip On Board několik čipů na stejné desce plošných spojů Printed Circ.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Číslo díluHH-SW504F008W24-COB
ModelkaHH-SW504F008W24-COB
Záruka5 let.