Top 10 LED Unterbauleuchte 30cm – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SEBSON

#ad

SEBSON LED svítidlo pod linku neutrální bílé 30 cm, LED lišta 4 W 300 lm 4000 K světelná lišta se zástrčkou a vypínačem 230 V IP20 24 x 13 x 300 mm

#ad
SEBSON #ad - Nepřímé osvětlení – toto ploché a tenké osvětlení má výšku pouze 13 mm a šířku 24 mm. Tato led světelná lišta má s výkonem 4000 K jasné neutrální bílé světlo. Vhodné pro kuchyně jako kuchyňské svítidlo, osvětlení skříně v ložnici nebo jiný nábytek, s vyzařovacím úhlem 110°. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. Rozsah dodávky: 1 x sebson led podhledové světlo; 2 x šrouby.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška0.53
Délka11.81
Hmotnost0.26
Šířka0.94
Číslo díluUNDER_LED_30
ModelkaUNDER_LED_30

2. NCC-Licht

#ad

NCC-Licht LED podhledové svítidlo Lightbar Connect Linex 30 cm bílé IP20 teplá bílá 3000 K s vypínačem

#ad
NCC-Licht #ad - Prodlužovací kabel a adaptér jsou součástí dodávky. Do tohoto podhledového svítidla jsou zabudovány led moduly se 4 watty. Perfektně se hodí pro připojení do knihoven nebo šatních skříní, na spodní straně kuchyňské skříňky i na pracovní desky v dílně.

Pevně zabudovaný led modul vytváří 350 lumenů a zaručuje optimální světelný výkon s teplým bílým světlem 3000 K pro příjemnou atmosféru. Tím ušetříte velké množství energie. Díky použití led modulu a vysoce kvalitních zpracovaných materiálů má svítidlo obzvlášť dlouhou životnost. Ty jsou ve srovnání s běžnými žárovkami výrazně úspornější.

Díky délce 30 cm je svítidlo velmi kompaktní a hodí se do každého prostředí. Každé jednotlivé podhledové svítidlo lze propojit s několika světly. Rovněž lze svítidlo jednoduše prodloužit několika světly. Toto podhledové led svítidlo lze mnohostranně použít. Naše led podhledové svítidlo má navíc vypínač, pomocí kterého můžete světlo kdykoliv zapnout a vypnout.
ZnačkaNCC-Licht #ad
VýrobceNCC-Design GmbH #ad
Výška1.42
Délka11.81
Hmotnost0.49
Šířka0.91

3. papasbox

#ad

Svítidlo pod kuchyňskou linku, 30 cm kuchyňské podhledové svítidlo | kuchyňská světelná lišta pod kuchyňskou linku s vypínačem | svítidlo pod skříňku, papasbox 4 W LED podhledové svítidlo

#ad
papasbox #ad - Velmi rozšířené vnitřní světlo vhodné pro osvětlení skříní, šatních skříní, chodeb, pracovních stolů, balkónů, jakož i chodeb, zahrad atd. Pomocí posuvníku můžete přepínat teplotu barvy světla: teplá bílá 3000 K, neutrální bílá 4500 K.

Zasuňte z jednoho konce na druhý; 2. Pc s vysokou propustností světla. Vysoká kvalitarobustní a lehký materiál. Připojte přes střední kabel. Tipy: konektor pevně zasuňte, studená bílá 6500 K, aby se zabránilo blikání světla. Několik těchto světel pod skříňku můžete rychle a snadno nainstalovat.

Více světelných lišt můžete spojit dvěma způsoby: 1. Snadná instalacedodává se kompletně s montážním příslušenstvím. Světlo odolné proti vlhkosti špičkové třídy. Dvě metody spojovánímůžete bez problémů spojit dvě nebo více světelných lišt dohromady. Osvětlení skříně s vypínačem spínač je pro vás pohodlnější.
Značkapapasbox #ad
Výrobcepapasbox #ad
Hmotnost0.44

4. REV

#ad

LED svítidlo Z300, 15 000 h, bílé, 4 W, 30 cm, 3000 K, 240 lu, REV

#ad
REV #ad - Přívod 145 cm h03vvh2-f 2x0, 50 hz, 0, provozní teplota: 0 °c až 35 °C, 230 V~, 75 mm². Síťového kabelu, upevňovacího materiálu a vícejazyčného návodu k montáži.

Technické detaily kuchyňského svítidla: Životnost led 15 000 h, 035 a. Hmotnost: 131 g. Použití výhradně v suchém interiéru IP20 Hel vyzařování osvětlení skříně činí 120°. Předřadník: integrovaný LED ovladač. Výkon led světelné lišty činí 4 w s 240 lumenů při 3000 kelvinech. Spínač. Rozměry osvětlení regálu dxŠxv: 300 x 33 x 12 mm. Pro optimálně osvětlený pracovní prostor. Index reprodukce barev Ra/CRI: = 80 Barva: bílá. Ploché svítidlo pod linku z plastu do kuchyně, skříně, barové pulty nebo regály. Dodávka vč.
ZnačkaREV #ad
VýrobceREV Ritter GmbH #ad
Výška1.38
Délka11.81
Hmotnost0.29
Šířka3.07
Číslo dílu3502010410
Modelka3502010410
ZárukaBez

5. BOYIR

#ad

Osvětlení pod skříňku, pod kuchyňskou linku, 3000/4000/6000 K, BOYIR Podhledové svítidlo do kuchyně LED stmívatelné, osvětlení do kuchyně, 30 cm, světelná lišta s bezkontaktním senzorem, 3 barvy, LED

#ad
BOYIR #ad - Pokud máte mokré nebo špinavé ruce, můžete světlo zapnout a vypnout, aniž byste se dotkli spínače nebo dálkového ovládání. Můžete si vybrat mezi dvěma způsoby instalace: k přímému nalepení světelného proužku můžete použít 3M lepidlo, 5 A se 4 svorkami na kabely samolepicí pro jednoduchou organizaci kabelů.

30 cm led světla odpovídají 50w halogenové žárovce s úsporou 80 % a životností až 30 000 hodin. Už nemusíte přemýšlet o tom, psací stoly lze použít ve více oblastech. Podhledové svítidlo do kuchyně led stmívatelnéplynule stmívatelná led světelná lišta, jednoduše zaparkujte ruku pod senzorem a změňte jas LED lišty. Dodávka vč. Vhodné pro skříně, pracovní stoly, vitríny, knihovny, žádné blikání, regály, psací stoly a šatní skříně. Síťového zdroje 12 v/0, vysoký odvod tepla a dlouhou životnost. Aktivováno pohybem ruky kuchyňské led svítidlo používá nejnovější ruční senzory pro citlivou a rychlou reakci.

Led lišta kuchyně má paměťovou funkci, takže si při opětovném zapnutí zapamatuje naposledy použitá nastavení. Splňte své různé požadavky na osvětlení. Snadná instalace led kuchyňská podhledová svítidla mají pouze 10 mm, kvalitní hliník má odolnost proti korozi, nebo použijte montážní klipy k upevnění světelného pásku. Upgrade světelného zdrojenaše led podhledové svítidlo používá 50 kvalitních led diod pro zajištění stabilnějšího světelného zdroje, cri>85.
ZnačkaBOYIR #ad
VýrobceBOYIR #ad
Výška0.39
Délka12.2
Šířka1.65

6. TRUMPETS

#ad

Osvětlení šatní skříně do kuchyně, TRUMPETS 30 cm podhledové svítidlo do kuchyně led 2500 mAh, regálu, skříně, 3 barvy osvětlení skříně s detektorem pohybu, vitríny

#ad
TRUMPETS #ad - Díky kombinaci studeného a teplého světla můžete jednoduše změnit teplotu barvy a vybrat si ze 3 barevných teplot. V režimu celodenního senzoru pohybu činí výdrž baterie až 1, 5 – 2, 5 měsíce. Výkonný systém osvětlení každá lampa obsahuje 60 výkonných led žárovek, z toho 30 pro teplé světlo a 30 pro studené světlo.

Zadní deska z hliníkové slitiny je robustnější a odolnější vůči oděru. Režim nočního senzoru – lampa se automaticky rozsvítí, ve dne je tento režim neúčinný. Můžete si vybrat režim, a tak zajistit dobrou výdrž baterie lampy. S baterií 2500 mah lze lampu provozovat 6–9 hodin i v režimu trvalého světla. Chytrý režim použití existují celkem 3 režimy: trvalé světlo – tento režim spotřebuje více proudu a doporučuje se pouze tehdy, který vám nejlépe vyhovuje, když někdo projde ve velmi tmavém prostředí, pokud se lampa používá jako kapesní svítilna.

V režimu nočního senzoru činí výdrž baterie působivé 2–3 měsíce v závislosti na zvoleném jasu. Jednoduchá metoda instalace toto osvětlení skříně lze jednoduše nainstalovat pomocí magnetického upevnění. Pokud je chcete připevnit na stěnu nebo dřevěný nábytek, můžete lampu jednoduše připevnit, musíte nejprve připevnit dodaný magnetický proužek na objekt a poté k němu připevnit lampu. Pokud ji chcete připevnit na kovový povrch, protože má na zadní straně vnitřní magnet. Instalace je velmi jednoduchá a nepoškodí váš nábytek.
ZnačkaTRUMPETS #ad
VýrobceTRUMPETS #ad
Výška0.59
Délka11.81
Šířka1.57
Číslo díluMZ-L1005
ModelkaMZ-L1005

7. Forepin

#ad

3000 mAh, USB-C dobíjecí světlo do kuchyně, koupelny, Kuchyňské LED svítidlo 30 cm, ložnice, 2 kusy 60 LED osvětlení skříně s detektorem pohybu, schodiště, stmívatelné

#ad
Forepin #ad - Režim 2: režim nočního rozpoznání těleso světla třikrát bliká, že nastavení bylo úspěšné. Snadná instalace ①na zadní straně světla se nachází zabudovaný magnet, který sám drží na jakémkoli železném povrchu; ② Magnetické proužky jsou součástí dodávky, můžete je umístit kamkoli chcete.

Vysoká citlivost senzoru pohybu světlo do skříně s detektorem pohybu, pokud jsou v noci spatřeni lidé nebo na tmavém místě. Kuchyňské podhledové svítidlo má paměťovou funkci, pamatuje si poslední nastavení jasu a nemusí se znovu nastavovat. 4 režimy a dobíjení režim 1: vždy jeden režim. Noční světlo do skříně lze nabíjet přes každou usb nabíjecí přípojku jako zástrčku, aby se ukázalo, že nastavení bylo úspěšné. Dlouhým stisknutím funkčního tlačítka pro LED kuchyňské svítidlo lze nastavit jas 10 % – 100 %. Režim 3: režim denního rozpoznání těleso světla dvakrát bliká, aby se ukázalo, powerbanku nebo notebook.

Po 25 sekundách se automaticky vypne a opět se zapne, světelná lišta se automaticky zapne v rozsahu 10 stop a 120 stupňů, jakmile je rozpoznán pohyb člověka. Bezpečné a pohodlné nabíjení žárovek s bateriemi s měkkým světlem na ochranu očí vaší rodiny, zároveň neovlivní rodinu na spaní; když vaříte v kuchyni, že v noci nikdy nezakopnete, není třeba hledat spínač a ujistěte se, vaše mokré ruce se nebudou muset dotýkat spínače. Režim 4: vyp.
ZnačkaForepin #ad
VýrobceForepin #ad
Výška0.83
Délka12.6
Hmotnost0.24
Šířka3.27

8. OUSFOT

#ad

Osvětlení skříně na schodiště, šatní skříň, 30 cm 2 kusy, USB, stříbrná barva, bezdrátové osvětlení do skříně, ložnici, dobíjecí podhledové svítidlo, OUSFOT LED osvětlení skříně s detektorem pohybu

#ad
OUSFOT #ad - Rychlá a jednoduchá instalace: 1. 2. Energeticky úsporný a ekologický senzor pohybu zajišťuje extra dlouhou životnost vašeho nočního světla. Perfektní do skříně, zásuvky, knihovny, schodiště, kuchyně, skříně. Výstupní teplota barvy. Kompletní instalace, snadné odstranění, když je nutné přístroj nabít.

Rychlé nabíjení usb: led osvětlení skříně má zabudovanou dobíjecí lithiovou baterii s 3, kterou lze nabíjet přes usb kabel a je kompatibilní se všemi nabíjecími výstupními adaptéry dc 5 v – 0, 5 A. Připevněte magnetické proužky na osvětlení skříně. Nalepte železný plech na hladký, suchý povrch. Odstraňte ochrannou fólii lepicí pásky a nalepte lepicí pásku na železný plech. On/off 3 režimy osvětlení: ① vždy zapnutý režim: světlo je vždy zapnuto.

30 cm osvětlení skříně se super jasnými 41 led diodami: naše led podhledové svítidlo používá jedinečnou metodu osvětlení a 41 vysoce kvalitních led diod pro rovnoměrnější a pohodlnější světelný zdroj, který chrání vaše oči a snižuje zatížení očí. 3. Bezdrátové osvětlení skříně lze plně nabít za pouhé 2–3 hodiny a vydrží v režimu pohybového senzoru až 30 dní, v závislosti na tom, 7 V a 1500 mAh, jak jasné je osvětlení skříně a jak často se používá. Vždy vypnutý režim: světlo zhasne.
ZnačkaOUSFOT #ad
VýrobceOUSFOT #ad
Výška11.81
Délka1.5
Hmotnost0.9
Šířka0.39
Číslo dílu1641
Modelka1641

9. Print-Klex GmbH & Co.KG

#ad

Print-Klex GmbH & Co.KG LED podhledové svítidlo 30 cm 400 LM světelná lišta 4 W 4000 K teplá bílá 230 V kuchyňská skříňka svítidlo

#ad
Print-Klex GmbH & Co.KG #ad - Rovnoměrné rozložení světla. 3 roky záruka záruka výrobce ! vysoce kvalitní led podhledové svítidlo 30 cm 4 W 4000 K - na omítku. Led podhledové svítidlo 30 cm 4 w 4000 K 400 LM - na omítku. Led venkovní nástěnné svítidlo hamburg 3w gu10 3000 K teplá bílá - stmívatelné.
ZnačkaPrint-Klex GmbH & Co.KG #ad
VýrobcePrint-Klex GmbH & Co.KG #ad
Číslo díluAMH-UNTBAULEUA2
ModelkaAMH-UNTBAULEUA2

10. TOPPLEE

#ad

LED, bezdrátové osvětlení skříně, TOPPLEE Podhledové svítidlo do kuchyně, stmívatelné

#ad
TOPPLEE #ad - Snadná instalace: vytrhněte z plastového filmu 3M lepidla z magnetického základu LED pod jednotkou a přilepte jej na místo, kam chcete nainstalovat. Super citlivý dotek: led kuchyňská linka pod jednotkou má super citlivá dotyková tlačítka.
ZnačkaTOPPLEE #ad
VýrobceTOPPLEE #ad
Výška1.57
Délka11.81
Šířka0.39
Číslo díluQY-SSCGD30-60
ModelkaQY-SSCGD30-60