Top 10 LED Vorhang Lichterkette – Světelné řetězy pro vnitřní a venkovní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEDYA

#ad

8 režimů, světelný závěs pro okapy, schodiště, LED světelný řetěz, světelný řetěz Lightnum, Světelný řetěz venkovní ledový déšť, okna 20038, 480, 17 m, proud se zástrčkou, zábradlí, rampouchy

#ad
LEDYA #ad - Vzdálenost mezi každou LED žehličkou – 10 cm. Výkon adaptéru činí pouze 3, nízká spotřeba a žádné horko ani po delším používání, který je nižší než bezpečné napětí lidského těla, chladný na dotyk a bezpečný pro vaše děti a domácí zvířata. Svítící délka činí 17 m a připojovací kabel 10 m, 4 mikro led 35 cm, 7 mikro led 65 cm, dostatečně dlouhý pro bezproblémové připojení k proudu.

8 režimů a funkce pamětisvětelný řetěz se zásuvkou přes 8 režimů osvětlení kombinace, lov/blikání, trvalé světlo. Je také ideální jako světlo pro náladu/atmosféru. Bezpečný světelný řetěz s mrazovým deštěmsvětelný řetěz má zásadně certifikaci ce a používá 31v konektor nízkého napětí, 6 w, rozhodně nehrozí riziko úrazu elektrickým proudem. Pokud obdržíte vadný řetěz, svatby, svátky, neváhejte nás kontaktovat pro výměnu. Studený bílý led světelný řetěz 480 studených bílých led světel se zástrčkou a transformátorem.

Skvělá vánoční dekorace rampouchy můžete použít vánoční osvětlení na vánoce, večírky, doma atd. S paměťovou funkcí si led světelný řetěz pamatuje poslední režim nastavení, třpytení/blikání, slo-Glo, postupně, pomalé oslnění, ve vlně, není nutné pokaždé znovu nastavovat. Vodotěsný světelný řetěz venkovní světelný řetěz je vodotěsný podle ip44 a můžete jej zavěsit venku, ale mějte na paměti, že zástrčka není vodotěsná, udržujte adaptér v suchu.96 kapek, délka jednotlivých pramenů: 3 mikro LED 25 cm, 6 mikro LED 55 cm.
ZnačkaLEDYA #ad
VýrobceLIGHTNUM #ad
Délka17
Hmotnost2.07
Číslo dílu20038
Modelka20038

2. SALCAR

#ad

Vodotěsný LED světelný řetěz, 6 × 3 m, 9 × 3 m, LED světelný řetěz závěs od Salcar, světelný závěs, 3*3M, 3 m × 3 m

#ad
SALCAR #ad - Reiner kupferdraht ist recycelbar, ohne Strahlung, verbreitetkeine Umwelt-Verschmutzung und keine Augenschmerzen. Bitte halten Sie Stecker vom Wasser fern.

Energiesparend und umweltfreundlich: 2800-3000K warme Farbtemperatur. Spritzwassergeschützt: ip44, geeignet für den Innen- und Außenbereich. Ip44 spritzwassergeschützt. 8 modi wie blinkend, Aus usw. Salcar led lichtervorhang parameter: 3m / 6m / 600 / 9m horizontal x 3m längs, 300 / 900 leds; Farbtemperatur: 2800-3000K; Lampenabstand: 30cm; Kabellänge: 3m. Verwendet werden. Und memory-Funktion. Niederspannung: 31v gs zertifizierteStromversorgung. Vielseitige verwendung: der biegsame led-lichtvorhang kann für verschiedene Anlässe wie Weihnachtsbäume, Wände, Fußböden, Fenster, Decken, Türen, Rasen usw.
ZnačkaSALCAR #ad
VýrobceSALCAR #ad
Hmotnost1.23
Číslo dílu910015
Modelka922215

3. SALCAR

#ad

SALCAR 26 m světelný řetěz s 360 LED vánočními stromky 23 m světelný řetěz + 3m napájecí kabel, venkovní osvětlení s 8 režimy a pamětí, teplá, 31V osvětlení vánočního stromku

#ad
SALCAR #ad - 8 režimů. Tlačítka na síťovém adaptéru lze použít k nastavení různých režimů. Paměťová funkce světelný řetěz zachová poslední režim, který jste nastavili před vypnutím.

Tak si ušetříte namáhavé nové nastavení. Vodotěsný design: ip44, světelný řetěz a síťový zdroj jsou z vodotěsného materiálu, který lze používat i v deštivých a zasněžených dnech. Bezpečné a energeticky úsporné bezpečnostní certifikát gs a ul, automaticky se odřízne, standardní napětí 31 V, pokud napětí překročí standardní hodnotu, zcela zabraňuje požáru a výbuchu.26 m 23 m světelný řetěz + 3 m prodlužovací kabel, nízké napětí 31 v, 360 ° světla na světelném řetězu, 8 režimů blikání, teplá bílá.
ZnačkaSALCAR #ad
VýrobceSALCAR #ad
Hmotnost1.26
Číslo díluRCJ-31V-360LED-b-WW-l
Modelka910041

4. ANSIO

#ad

Vánoční osvětlení, studená bílá, balkon., ANSIO Clusterová světla 6 m, ideální pro krbovou římsu, vnější/vnitřní, studená bílá 480 LED osvětlení vánočního stromku

#ad
ANSIO #ad - Trvalé zapnutí 3. Pomalé žíhání. Síťově napájené extra nízkonapěťové světelné řetězy. Pomalu vyblednou. Sekvenční 8. 6. Multifunkční led světelný řetěz s 8 různými funkcemi: 1. Navštivte obchod ansio a prohlédněte si celou paletu vánočních osvětlení.

Vlnitý tvar 5. 4. Pokud je aktivována, svítí světla na 8 hodin a 16 hodin se vypne. Kombinace 2. Hlavní vlastnosti – barva led: studená bílá | osvětlená délka: 6 m | počet led: 480 | zdroj napájení: síťový zdroj světelný řetěz | Délka kabelu: 10 m | Barva kabelu: zelený kabel | Certifikace: RoHS and CE. Energeticky úsporná světla do clusteru se dodávají s časovačem.

Tato funkce nabízí provoz set-and-Forget. Režimy twinkle/flash včetně statického nastavení. Tyto vánoční světelné řetězy jsou ideální jako dekorace na svatební party, ložnici, okno, zahradu, Halloween atd. Vnitřní a vnější vánoční osvětlení: vodotěsná led světla jsou vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Sledování/blikání 7.
ZnačkaANSIO #ad
VýrobceANSIO #ad
Hmotnost1.5
Číslo díluANSIO 2676
ModelkaYL4-480CCLUCW-31GR
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. ANSIO

#ad

Venkovní/vnitřní vánoční clusterová světla, barevné, balkonové světelné, ANSIO® Vánoční osvětlení pro venkovní použití, 720 LED osvětlení vánočního stromku, světlé, ideální pro krbové římsy, 9 m

#ad
ANSIO #ad - Pomalu vyblednou. Sekvenční 8. Pokud je aktivována, svítí světla na 8 hodin a 16 hodin se vypne. Síťově napájené extra nízkonapěťové světelné řetězy. Navštivte obchod ansio a prohlédněte si celou paletu vánočních osvětlení.

4. Pomalé žíhání. Tato funkce nabízí provoz set-and-Forget. Trvalé zapnutí 3. Sledování/blikání 7. Vlnitý tvar 5. Tyto vánoční světelné řetězy jsou ideální jako dekorace na svatební party, ložnici, okno, zahradu, Halloween atd.66. Vnitřní a vnější vánoční osvětlení: vodotěsná led světla jsou vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Energeticky úsporná světla do clusteru se dodávají s časovačem.

Hlavní vlastnosti – barva led: pestrá | osvětlená délka: 9 m | počet led: 720 | zdroj napájení: síťový zdroj světelný řetěz | Délka kabelu: 10 m | Barva kabelu: zelený kabel | Certifikace: RoHS and CE. Režimy twinkle/flash včetně statického nastavení. Kombinace 2. Multifunkční led světelný řetěz s 8 různými funkcemi: 1.
ZnačkaANSIO #ad
VýrobceANSIO #ad
Číslo díluANSIO 2679
ModelkaYL4-720CCLUM-31GR
Záruka2 roky záruka výrobce

6. Moxled

#ad

Moxled Vánoční osvětlení venkovní baterie, 8 režimů, baterie s časovačem, teplá bílá, 81 cm LED světelný řetěz, vodotěsný žebřík, vánoční stromek pro vnitřní i venkovní použití,, světelný řetěz

#ad
Moxled #ad - Součástí dodávky je šroubovák, nejsou součástí dodávky, baterie tento led světelný řetěz na baterie je vybaven 97 LED světly na baterie, světelný řetěz na vnější baterie lze snadno instalovat baterie. Světelný řetěz na vánoční stromek, která jsou napájena bateriemi vyžadují 3 aa baterie, dodávají šarmantní a slavnostní lesk pro osvětlení vašeho domu.

8 režimů osvětlení a funkce časovače led vodič světelný řetěz baterie s časovačem obsahuje režim trvalého světla a 7 různých druhů blikacích režimů, vánoční osvětlení se rozsvítí 6 hodin, které splní vaše různé dekorační potřeby. Pokud jde o problém s kvalitou výrobku, vnitřní osvětlení, teplá bílá, odpovíme do 24 hodin. A krátkým stisknutím znovu vypněte časovač. Nejnovější vánoční osvětlení 2023 venkovní baterie skládá se z 81 cm osvětleného lanového žebříku a vytvarovaného jako vánoční stromek, zahradu, jedinečně navržené vánoční osvětlení dodá na Vánoce spoustu slavnostní atmosféry. Lze jej použít také jako špičkový dárek pro vaši rodinu, svatby, domu, stěny, přátele a kolegy během Vánoc, děti, Nového roku, vánoční osvětlení lze zavěsit uvnitř i venku a vytvořit veselou a slavnostní atmosféru pro vaše svátky.

Můžete jej použít k ozdobení vašeho domu, party, narozeniny a jiné příležitosti. Ideální vánoční dekorace & módní dárek vánoční dekorace do oken, pokoje, zahrady, milence, okna. Specifikace a služba97 světlých led na 81 cm vysokém průhledném trojúhelníkovém lanku osvětluje vánoční osvětlení, neváhejte nás kontaktovat přes Amazon, vánoční osvětlení venkovní baterie, vestavěný paměťový čip ukládá vaše poslední nastavení režimu a není nutné pokaždé resetovat režim.
ZnačkaMoxled #ad
VýrobceMoxled #ad

7. Geemoo

#ad

Napájení proudem s časovačem, 8 režimů pro vnitřní i venkovní použití, vánoční stromek, okna, funkce paměti, Geemoo LED světelný řetěz s žebříkem Ježíška – 0,75 m LED vánoční osvětlení, vánoční

#ad
Geemoo #ad - Paměťový čip ukládá nastavení posledního režimu a nemusíte režim resetovat každý den. Odnímatelný santa claus – santa claus má na rukou suchý zip, který lze dle libosti demontovat a nainstalovat na různé polohy žebříku pro dosažení různých vizuálních efektů.

Co dostanete – sada 0, 3 m santa clausem, 75 m 98 led žebříků s 0, na tento světelný řetěz se na nás prosím obraťte, vyřešíme Vám to do 24 hodin. Nové vánoční osvětlení – 2023 nový světelný řetěz s žebříkem, vánočního stromku. 8 režimů osvětlení – 8 režimů osvětlení lze jednoduše změnit krátkým stisknutím tlačítka na adaptéru. Funkce časovače a funkce paměti – podržte tlačítko na adaptéru stisknuté po dobu 3 sekund, kontrolka svítí zeleně a funkce časovače začne pracovat 6 hodin zapnuto a 18 hodin vypnuto.

7 druhů režimů blikání a režim trvalého světla. Je to krásná vánoční dekorace pro váš domov, jednoduše jej můžete použít na schody, zahrady, verandu, Santa Claus na žebříku, dveře, terasy, do ložnice, ale také vánoční dárek pro vaše blízké.
ZnačkaGeemoo #ad
VýrobceGeemoo #ad
Hmotnost0.97
Číslo díluSPQ-31V-200
ModelkaSPQ-31V-200

8. TNMOO

#ad

400 LED osvětlení vánočního stromku s 8 režimy svícení, dekorace na vánoční, jedlička pro strom 150 cm – 240 cm, teplá bílá, vodotěsný, TNMOO Světelný řetěz na vánoční stromek s prstencem a 16 prameny

#ad
TNMOO #ad - Vhodné pro různé příležitosti– vhodné pro vnitřní i venkovní použití, večírky, osvětlení vánočního stromku, světelné závěsy, narozeniny, zahrady, vánoční světelné sítě, vánoční svíčky, svatby, terasy, den svatého Valentýna, balkony. Světelný řetěz na vánoční stromek se 400 led diodami– 16 pramenů × 2 m, 4 m.

Bezpečnost a úspora energie – světlo na vánoční stromek je vyrobeno z čistého měděného drátu, je recyklovatelné a bez paprsků, s 5 m dlouhým síťovým kabelem můžete svůj vánoční stromek postavit kamkoli. Vánoční osvětlení – 8 světelných režimů– světelný řetěz na jedličku má 8 světelných režimů, vyberte si vhodný režim pro různé nálady a příležitosti, jednoduše změňte režim stisknutím tlačítka na zástrčce. Eu standard 31 v bezpečnostní síťový zdroj. Vodotěsný a sněhově bezpečný světelný řetěz na vánoční stromek– led světelný řetěz je vyroben z voděodolného materiálu a je vhodný pro vnitřní i venkovní použití, bez obav z deště, sněhu nebo mrazu.

Prsten jednoduše přetáhněte přes špičku stromu a jednotlivé prameny můžete flexibilně umístit na strom. Led světelný řetěz rozzáří celý vánoční stromek, propůjčuje scéně teplo a lesk a vytvoří přátelskou a teplou atmosféru, 5–2, vánoční osvětlení se hodí k ozdobení vánočních stromků o rozměrech 1, 400 LED, velmi mnoho atmosféry dovolené nebo party atmosféry.
ZnačkaTNMOO #ad
VýrobceGuangDong HONDU International Supply Chain Co. , LTD. #ad
Hmotnost1.3
Číslo díluHT-02-400
ModelkaHT-02-400

9. Idena

#ad

S 8 hodinovou funkcí časovače, Idena 8325058 LED světelný řetěz s 80 LED v teplé bílé, jako náladové světlo, svatba, na večírky, dekorace, asi 15,9 m, Vánoce

#ad
Idena #ad - Ideální pro ozdobu zahrady a balkon pro atmosférické osvětlení doma, na večírcích, svatebách, narozeninách, o Vánocích nebo jiných svátcích.

Led žárovky jsou upevněny ve vzdálenosti 10 cm, zelený kabel stává se neviditelným na tmavém pozadí a svítí pouze mnoho světel. Vybaveno funkcí časovače: pokud aktivujete časovač, světla se zapnou každý den ve stejnou dobu a poté se rozsvítí na 8 hodin. Dekorativní světelný řetěz s 80 led v teplé bílé barvě, se zástrčkou a transformátorem, celková délka asi 15, 9 m z toho 8 m napájecí vedení, vhodné pro venkovní použití. Vytvořte romantickou, klidnou a teplou atmosféru pouhými několika kliknutími.
ZnačkaIdena #ad
VýrobceIDEN Grosshandelshaus Berlin #ad
Výška5.12
Délka7.09
Hmotnost0.6
Šířka2.76
Číslo dílu8325058
Modelka8325058

10. Gresonic

#ad

Svatby, na zahradní párty, LED světelný řetěz, 200/400/600 světelných rampouchů, Gresonic, padající led, světelný závěs, venkovní nebo vnitřní dekorace

#ad
Gresonic #ad - Třída ochrany:ip44,  vodotěsné, vhodné pro venkovní i vnitřní dekorace. Ideální na párty, terasu, Vánoce, svatby, balkon a zahradu. Nízká spotřeba energie, 31 v dC, bezpečné napájení transformátorem. 200/400/600 svítivých diod led:vždy 4 prameny se 3,  6 diodami,  7,  4, vzdálenost světel 10 cm, délka přívodního kabelu 10 m.
ZnačkaGresonic #ad
VýrobceGresonic #ad
Hmotnost1.65
Číslo dílu172-hs
Modelka172-hs