Top 10 Messer Gabel Löffel Set 1 Person – Kempingové příbory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WMF

#ad

Dárek, čisticí kartáč, kempinkový příbor s pouzdrem, outdoorová cestovní příbor, WMF my2Go sada příborů 8dílná, turistický příbor šetrný k životnímu prostředí, slámka

#ad
WMF #ad - Vyrobeno z trvanlivých materiálů je udržitelná sada ekologická náhrada jednorázového příboru – skvělý společník do kanceláře, školy, na oběd, kempování, turistiku atd. Jako stylové uložení umožňuje pouzdro na příbory s klipem bezproblémovou přepravu.

Obsah: 1x vidlička 18, 1x lžíce 18, 5 cm, 5 cm, 1x čisticí kartáč, 1x brčko z ušlechtilé oceli 19 cm, 0 cm, 1x čisticí hadřík, 1x nůž 19, 1x čisticí hadřík, 1x klip - číslo výrobku: 1295036040. Sada příborů obsahuje vidličku ve tvaru "podobném lžíci", zaoblený nůž pro snadné stříhání/natírání a lžíci s hlubokým laffem pro lepší dosažení dna šálku/hrnku.

Materiál: ušlechtilá ocel cromargan leštěná lesklá – nerezová, vhodná do myčky, nezničitelná a odolná proti poškrábání. Omyvatelný čisticí hadřík a pouzdro s plstěným vzhledem 100% recyklovaný plast. Každý díl příborů má vlastní kapsu, která ji drží na svém místě.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška1.38
Délka10.24
Hmotnost0.55
Šířka3.15
Číslo dílu1295036040
Modelka1295036040

2. Mepal

#ad

3dílná sada příborů Ellipse – sada příborů na cesty – skládá se z nože, vidličky a lžíce – sada příborů s cestovním pouzdrem – ušlechtilá ocel – nordic pink, Mepal

#ad
Mepal #ad - Rozměry: rozměry sady příborů s sebou jsou následující: Délka 195 mm, šířka 51 mm a výška 23 mm. Praktická cestovní taška: plastový obal zajišťuje, že příbor zůstane před použitím čistý a po použití jej lze řádně uložit.

Udržitelná & bez bpa: sada příborů od mepal má dlouhou životnost a neobsahuje BPA – pro dlouhodobé používání. Sada příborů na cestu: vychutnejte si svůj oběd všude s touto elipsou sadou příborů od Mepal. Perfektní na cesty! ušlechtilá ocel: sada nožů a vidlic se lžičkou je vyrobena z nerezové oceli a lze ji mýt v myčce.

Sada příborů se skládá z nože, vidličky a lžíce a dodává se v nádobě. Cestovní příbor tak můžete každý den znovu používat! hodí se do vaší krabičky na obědy: příbory na cesty jsou perfektním doplňkem k obědovému boxu Mepal Saladbox, elipse a svačinovému boxu Ellipse Duo. A pokud nějaký díl chybí? Pak je zpravidla jednoduché doobjednat.
ZnačkaMepal #ad
VýrobceMepal #ad
Výška0.91
Délka7.68
Hmotnost0.24
Šířka2.01
Číslo dílu105760076700
ModelkaRST57600NP
ZárukaNo warranty.

3. Esbit

#ad

Esbit Titanový příbor 'TC4-TI' 3dílný příbor, One Size, stříbrný

#ad
Esbit #ad - Ruvzdorná, přilnavá silikonová manžeta drží sadu příborů prakticky při nepoužívání. 4 x 18, 1 cm, 42 g. Tato univerzálně použitelná, robustní sada příborů z titanu šetří na správném místě: Při hmotnosti. Jídelní nebo řezné plochy jsou nákladně leštěné.
ZnačkaEsbit #ad
VýrobceRELGV|#Relags #ad
Výška1.5
Délka7.13
Hmotnost0.09
Šířka0.5
Číslo díluE-TC4-TI
ModelkaE-TC4-TI
ZárukaPodle zákonné povinnosti záruky.

4. GRÄWE

#ad

S otvírákem na lahve, německé příbory, sada příborů z ušlechtilé oceli, sestavitelné, sada venkovních příborů, otvírákem na konzervy a nožem na chleba, GRÄWE 4dílná sada kempinkových příborů

#ad
GRÄWE #ad - Je odolný a vydrží zatížení při kempování a na festivalech. Tak zůstane více místa pro další důležité vybavení ve vašem batohu nebo kempingovém vybavení. S touto sadou máte všechny potřebné nástroje v jednom. Všestranný a praktický: 4dílný kempinkový příbor grÄwe je vybaven otvírákem na lahve, otvírákem na konzervy a nožem na chleba, což z něj dělá všestranného průvodce pro outdoorové dobrodružství.

Kompaktní a skladný: díky inteligentnímu zásuvnému systému můžete sadu příborů snadno složit a skladně uložit. 4dílný kempinkový příbor grÄwe je vhodný do myčky, což značně usnadňuje péči a údržbu příborů. Lze mýt v myčce a snadno se udržovat: po náročném dni venku si nemusíte dělat starosti s čištěním.

Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel: kempinkový příbor je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, která je nerezavějící a výborně se hodí pro použití venku. Vychutnejte si na cestách lahodná jídla a buďte nejlépe připraveni na svá dobrodružství v divočině, návštěvník festivalu nebo milovník přírody, aniž byste se museli vzdát pohodlí a funkčnosti. Perfektní pro outdoorové nadšence: ať už jste vášnivý táborník, tato sada příborů je vaším ideálním společníkem.
ZnačkaGRÄWE #ad
VýrobceGRÄWE #ad
Výška0.98
Délka7.48
Šířka1.85

5. GOODFEER

#ad

9dílná ušlechtilá ocel outdoorová taška na příbory na cesty, Cestovní příbor Camping Příbor To Go, přenosný kempinkový příbor s pouzdrem stříbrný

#ad
GOODFEER #ad - Příbor se snadno přepravuje a nabízí vám příjemný zážitek z jídla během pracovního oběda nebo při večeři. Tato cestovní vidlička, lžíce a nůž je vyrobena z nerezové oceli, opakovaně použitelná a vhodná pro každodenní použití. 9dílná sada kempinkových příborů: tato sada příborů obsahuje 1 vidličku, 1 * nůž, 1 * lžíci, 1 x otvírák na láhve, 1 x zahnutou slámu, 1 * rovnou slámu, 1 * steakový nůž, 1 * čisticí kartáč a 1 x kapsu na příbor.

Sadu lze pro snadné čištění mýt v myčce. Udržujte vše v dobrém stavu a zajistěte snadnou přepravu společně s vašimi kempinkovými potřebami – bez ohledu na počasí! Zcela přátelská na cesty: praktická cestovní taška v této sadě cestovních příborů je z řádně zpracované plsti a uvnitř je vybavena izolací.

Zlepšete kvalitu svého života: toto opakovaně použitelné nádobí má jednoduchý a elegantní design, školy, pole, louky, turistiku, kanceláře, pikniky, ale také pro kempování, což je dostatečné nejen pro každodenní použití, restaurace, který se dobře hodí k vašemu stávajícímu nádobí. A každý kus má stejnou kvalitu jako běžné příbory, večeře nebo jiné veřejné akce. Výjimečné detaily: cestovní příbor má hladký povrch a ergonomické rukojeti, abyste si mohli jídlo pohodlně vychutnat.
ZnačkaGOODFEER #ad
VýrobceGOODFEER #ad
Číslo díluA08-20230403-A01

6. Light My Fire

#ad

Reisebesteck, Gabel und Messer, Ideal als Camping Besteckset, Göffel, und Spork für Outdoor und Survival, Light My Fire Spork Titan 3-in-1 Campingbesteck mit Löffel, Leicht und Tragbar

#ad
Light My Fire #ad - Unser göffel titan ist nicht nur ideal für Camping, sondern auch für den täglichen Gebrauch. Von der wildnis bis zur Überlebenssituation, es ist ein unverzichtbarer Teil Ihrer Survival Ausrüstung. Ob beim wandern oder picknicken, dieses Tool ist Ihr perfekter Begleiter für alle Outdoor-Aktivitäten.

Genießen sie die freiheit, mit nur einem werkzeug zu essen, schneiden und aufzuspießen! Unzerbrechlich und hitzebestÄndig: aus widerstandsfähigem und langlebigem Titan gefertigt, setzt unser Spork Titan neue Standards in der Welt des Outdoor Bestecks und Besteck Camping. Vielseitige 3-in-1 funktion: unser titan spork ist weit mehr als nur ein löffel oder eine Gabel. Design fÜr extrembedingungen: inspiriert von bundeswehr Besteck, wurde dieses Utensil für die rauesten Outdoor-Szenarien entwickelt. Wir lieben die Natur und legen grossen Wert auf nachhaltige Herstellung. Mit einer integrierten messerkante ist dieses Utensil der ultimative Alleskönner unter dem Camping Geschirr und Camping Zubehör.

Es vereint die vielseitigkeit von Picknick Geschirr in einem, sodass Sie für jede Gelegenheit gerüstet sind. Leicht und tragbar: mit einem gewicht von nur wenigen gramm passt dieses vielseitige Besteck to Go mühelos in Ihre Tasche, Ihren Rucksack oder Ihr Camping Set. Das original aus schweden: light my fire spork titanium ist entwickelt und hergestellt in schweden. Im vergleich zu plastik- oder Edelstahlvarianten ist dieses Utensil rostfrei und extrem haltbar.
ZnačkaLight My Fire #ad
VýrobceLight My Fire Sweden AB #ad
Výška0.31
Délka6.69
Hmotnost0.04
Šířka1.57
Číslo dílu4402401110
Modelka4402401110

7. MFH

#ad

MFH Jídelní příbor Bw 4dílný Těžké provedení, stříbro

#ad
MFH #ad - Nerezová ocel. Kvalitní, těžké provedení. Délka: cca 19 cm. Hmotnost: cca 200g. Nůž, vidlička, lžíce, otvírák na konzervy/lahve.
ZnačkaMFH #ad
VýrobceMFH #ad
Výška0.79
Délka7.87
Hmotnost0.44
Šířka2.36
Číslo dílu33553
Modelka33553
Záruka2 roky.

8. KS-11

#ad

Sada příborů, Klasický příbor Bundeswehr z ušlechtilé oceli, outdoorové příbory, 4dílná sada kempinkových příborů jako jídelní příbor pro kempování

#ad
KS-11 #ad - Tento praktický jídelní příbor se vejde do každého batohu, kapsy kalhot nebo tašky. Příbory jsou vyrobeny z nerezového materiálu, velmi odolné a snadno se čistí.

Pro přepravu a bezpečné skladování lze všechny díly kempinkového příboru jednoduše složit. S nožem, vidličkou, lžící a otvírákem na konzervy / otvírákem lahví máte vše, co potřebujete pro krátkou přestávku. Rozsah dodávky: 1x ks-11 4dílný příbor. Prémiový cestovní příbor jako oblíbená sada příborů BW je cenným společníkem pro rybaření, lov, kempování, trekking nebo turistiku.
ZnačkaKS-11 #ad
VýrobceKS-11 #ad
Hmotnost0.39

9. KOHMUI

#ad

Kempinkové příbory z ušlechtilé oceli s plstěnou taškou, 7dílná sada příborů se 2 lžícemi, čisticí kartáč, KOHMUI Outdoorové cestovní příbory, nožem, vidličkou, 2 slámkou

#ad
KOHMUI #ad - Prakticky plnohodnotný jídelní příbor je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli vhodné do myčky, opakovaně použitelné a trvanlivé pro každodenní použití. Velmi vhodné pro použití s nádobím na vaření. Trvanlivější než tenčí příbor.

Robustní termo chladicí přihrádka, vnitřní podšívka z hliníkové fólie, snadné čištění. 1 osoba polní příbory k poli s sebou. Vhodné pro patio bbq, pikniky, lodičky a mnoho dalšího! Pokud se vám náš produkt nelíbí, jednoduše jej do 60 dnů vraťte "Bez jeho". Snížit spotřebu plastu na skoku. Tato sada příborů pro kempování pro 1 osobu je optimalizována pro podstatné: velká lžíce, vidlička, malá lžíce, rovná brčka, zahnutá sláma, nůž, čisticí kartáč. 100% záruka spokojenosti, my od firmy kohmui podporujeme vynikající zákaznický servis s tisíci šťastnými zákazníky.

Sada příborů na cestách, sada příborů na piknik na cesty a lehká kempinková sada s kapsou na příbory váží pouze 240 gramů. Velmi vhodné pro použití s kempingovým postrojem kempingové nádobí sada piknikových nádobí. Ideální přenosná outdoorová sada příborů s kapsou na příbory pro outdoorové batohy a cestování. Vhodné do školy, na pracoviště.
ZnačkaKOHMUI #ad
VýrobceKOHMUI #ad
Hmotnost0.53

10. PSKOOK

#ad

PSKOOK Spork Outdoor lžíce vidlička nůž láhev otvírák na konzervy kempování ušlechtilá ocel příbor cestování funkční jídlo multifunkční nářadí stříbrná + černá

#ad
PSKOOK #ad - Dobrá velikost: velikost vidlicové hroty je dostatečně dlouhá, a lžíce funguje dobře, aby pojala většinu druhů potravin, když jíte polévku.

Všestranné: pskook spork kompletní 5 v 1 nádobí s dózou a otvírákem na láhve, nožem, lžící, vidličkou, perfektní pro přežití v přírodě. Trvanlivý materiál: vyrobeno z robustní ušlechtilé oceli 304, černá s přídavným titanovým povrchem, zdravé a snadno se čistí. 2dílná sada: černá & stříbrná kempinková sporka, dodává se s vodotěsnou šňůrkou a klipem. Snadné nošení: outdoor spork musí být zabalen do batohu s karabinou, jako je cestování, která si můžete vzít s sebou, kempování, pokud se účastníte outdoorových aktivit, turistika a lezení.
ZnačkaPSKOOK #ad
VýrobcePSKOOK #ad
Výška0.75
Délka9.45
Hmotnost0.22
Šířka3.54