Top 10 mini Beamer Handy – Projektory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Jimveo

#ad

LCD domácí kino/venkovní/kompatibilní s TV stick/X-boxem/DVD/laptopem/smartphonem, Dataprojektor Jimveo WiFi Mini dataprojektor 9000 lumenů, 1080p Full HD dataprojektor 250" displej, malý

#ad
Jimveo #ad - Vy budete mít vizuální zážitek 1080p za cenu 480p, podporuje rozlišení až 4k full hd, je o 75 % jasnější než jiné 720p projektory, podporuje velikosti obrazovky 36 až 250" doporučeno 40 – 120 palců, ideální pro stavbu domácího kina. Přenosný mini wifi dataprojektor mini dataprojektor c11 je o velikosti 16 × 12, abyste využili různé metody projekce na více místech.

Vyspělý systém a rozptýlený světelný zdrojc11 má zapečetěný optický systém a odnímatelné ochranné sklo proti prachu, které 90 % zabraňuje pronikání prachu do projektoru, čímž účinně redukuje černé skvrny. S nejnovějšími energeticky úspornými led žárovkami a technologií rozptýleného světla si užijete pohodlnější zážitek ze sledování než s přímými zdroji světla, což lépe chrání vaše oči. Lze jej jednoduše použít s flexibilním držákem kamery, vezměte si mini projektor domů a máte skutečné mobilní kino. Ochrana očí a časovač spánku, aby ulevilo očím. Dataprojektor c11 wifi podporuje kabelové připojení usb a bezdrátové zrcadlení obrazovky WiFi pro systémy iOS/Android, 5 × 7 cm menší než Air 4 a váží asi tolik jako dóza na sodu 600 g.

Tento lcd projektor s krátkým děrováním překonává omezení místa a lze jej použít uvnitř, což z něj dělá perfektní dárek pro děti i dospělé. Pro lepší zážitek doporučujeme použití v tmavém prostředí. Vybaveno funkcí časovače a pomáhá efektivně spravovat váš čas. 9000 lumenů a 1080p full hd & 250" velká obrazovkac11 dataprojektor nativní rozlišení 1080p, používá nejnovější technologii spotlight a vysoce refrakční čočku, poskytuje jasnou a živou kvalitu obrazu a živé barvy.
ZnačkaJimveo #ad
VýrobceJimveo #ad

2. Jimveo

#ad

300" displej s TV, Dataprojektor Elektrické zaostření/lichoběžníková korekce Mini dataprojektor ± 360° rotace Jimveo Sky dataprojektor 1080p Full HD 12000L WiFi 6 Bluetooth podporuje 4K domácí kino

#ad
Jimveo #ad - S tímto přenosným projektorem si můžete užívat zážitek ze stropního kina se svou rodinou, takže můžete bez problémů dosáhnout bezproblémové 360° projekce, i když ležíte ve své ložnici. Kožešinu a svalové linie zvířete lze zřetelně rozpoznat, až 12000 lumenů, když se díváte na film. Kompatibilní s řadou přístrojů a vysoce účinný chladicí systéme18 dataprojektor má hdmi*1, usb*1, který dokáže automaticky odvádět teplo přístroje, když přenosný projektor přehrává videa, počítači, sluchátka *1 přípojky, dvd, které jsou kompatibilní s tv flash disky, smartphony atd.

Nejnovější technologie wifi6 a bluetooth 5. 2projektor využívá nejnovější technologii wifi6, rozlučte se se zpožděním, můžete rychle propojit s Bluetooth reproduktory/sluchátky, používat mobilní telefony android a apple pro hraní her na stejné obrazovce, přenosová rychlost je výrazně vylepšena. Abyste získali čtvercový, stačí pouze několik sekund stisknout dálkové ovládání.

Pomocí funkce zoomu projektoru můžete velikost obrazu libovolně přizpůsobit velikosti vašeho herního plátna, ostrý obraz, aniž byste projektorem museli pohybovat. Nastavitelný směr projekce o 360° projektor na mobil byl pečlivě vyvinut tak, aby přístroj a stojan integroval, která vám nabízí úžasný volný úhel přehrávání. Dataprojektor jimveo má zabudovaný duální ventilátor, a efektivně prodlužuje životnost přístroje. Elektrické zaostřování, korekce lichoběžníkového zkreslení a funkce zoomuprojektor e18 je vybaven motorizovaným zaostřením a elektronickou vertikální lichoběžníkovou korekcí ± 45°.
ZnačkaJimveo #ad
VýrobceJimveo #ad
Záruka3 roky záruka

3. WiMiUS

#ad

Dataprojektor se systémem Linux

#ad
WiMiUS #ad - Die bildwiederholfrequenz von 60 Hz macht Schluss mit verzögerten und hängengebliebenen Bildern. Andere projektoren haben nur 30 Hz. Selbst wenn sie die position häufig ändern, wird das Bild in wenigen Sekunden automatisch erkannt und angepasst. Tonnenweise videos stehen Ihnen zum Anschauen zur Verfügung. Der led beamer mit vollständig versiegelter optischer Technologie verhindert das Eindringen von Staub und verlängert die Lebensdauer der Projektoren.

Drahtlos synchronisiert, um nach wenigen Sekunden einen großen Bildschirm zu erhalten. Netflix beamer & dolby audio der wimius k9 beamer verfügt über ein integriertes linux-system mit über 10000+ apps, einschließlich offiziellem Netflix/YouTube/Prime Video/Plex/Docubay/Hulu/TG, echte offizielle Autorisierung, ohne TV-Stick und Download, Verabschieden Sie sich von umständlichen Vorgängen. Wurfverhältnis 1, das bild auf die richtige größe anzupassen, eine größere leinwand als andere 1080p-projektoren, ohne den projektor zu bewegen. Beamer 4k stellt das originalbild in hohem Maße wieder her und liefert Ihnen hochwertige Filmbilder.

Verbinden sie fire stick/laptop/DVD-Player/PS5/Switch/X-Box mit einem Outdoor Beamer. Genießen sie einfach den film, die spiele, 50 % zoom ermöglicht es ihnen, 33 & 50% zoomfunktion & 3 Jahre Garantie Der Handy Beamer wirft eine 150-Zoll-Leinwand in 4m Entfernung, die Partyabende oder die sportliche Aktivität mit der Familie oder Freunden. Autofokus & auto 6d trapezkorrektur der heimkino beamer verfügt über die neueste autofokus und 6d trapezkorrekturtechnologie sowie einen integrierten hochpräzisen Sensor, ob Sie eine Seiten, der Bewegungen in Echtzeit erkennt und schneller und genauer fokussiert.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška6.3
Délka8.27
Šířka7.09
Číslo díluWiMiUS K9 Beamer
ModelkaK9 Beamer
Záruka3 Jahre Garantie

4. Vigpil

#ad

1080p Full HD, domácí kino pro TV flash, malý přenosný projektor na krátkou vzdálenost, Dataprojektor Mini WiFi dataprojektor 8500 lumenů, LED mini dataprojektor Bluetooth 250"

#ad
Vigpil #ad - UpozornĚnÍ: videa chráněná autorskými právy, 4g nabízí náš vylepšený 5G WiFi dataprojektor rychlejší, nelze zrcadlit nebo přenášet bezdrátově. Může být snadno kompatibilní s multimediálními zařízeními, jako jsou smartphony, 5mm audio výstupu, TV box, AV, která projektor vypne i po usnutí. Aktualizovaný chladicí systém může účinně zabránit přehřátí krytu projektoru.

Dvoupásmové wifi připojení 5g/2, plynulejší a stabilnější spojení. Multimediální konektivita a funkce vypnutí časovačemini dataprojektor mobilní telefon s více přípojkami, x-box. Ivotnost lampy 65 000 h & celoživotní technická podporadíky použití nejnovějších energeticky úsporných led žárovek a technologii difúzního reflexního zobrazení získáte pohodlnější zážitek ze sledování než přímé světelné zdroje, současně lepší ochranu očí. Tento mini projektor full hd podporuje velikosti plátna 30 až 250" doporučeno 40 – 120".

S nejnovějším vestavěným Bluetooth 5. 1 hifi stereo čipem můžete své ideální Bluetooth reproduktory kdykoli bezdrátově propojit a dosáhnout tak kvalitní reprodukce zvuku. 8500 lumenů a podpora 1080p a 250" displejpřenosný projektor má nativní rozlišení 1280 × 720p podporuje 1080p, 30% zlepšení jasu ve srovnání s jinými podobnými projektory, vynikající jas 8500 lumenů a kontrastní poměr 8000:1, poskytuje jasnou a živou kvalitu obrazu a život. Tento projektor má optimální chladicí systém, který účinně snižuje hluk ventilátoru a umožňuje nám zcela se ponořit do světa kina.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad

5. FunFlix

#ad

Elektrické zaostření Dataprojektor FunFlix G1 5G WiFi Bluetooth Mini dataprojektor 1080p Full HD 9500 lumenů, domácí kino, inteligentní zoom, kompatibilní s mobilními, video dataprojektor 300 palců

#ad
FunFlix #ad - Díky čtyřrohé lichoběžníkové korekci odpadá nutnost manuálního přizpůsobení a řeší problémy s umístěním. Je kompatibilní se zařízeními jako fire Stick, PS5, smartphony a notebooky, můžete se na nás obrátit. Perfektní na večírky, kempování v přírodě atd. Všestranná konektivita a bezstarostná profesionální podpora tento projektor pro domácí kino podporuje různé možnosti připojení, usb a 3, mezi nimi hdmi, aby vyhovoval vašim různým požadavkům.

Nabízíme jednoletou záruku vrácení a doživotní záruku. Používá integrovaný, aby se zabránilo vlivu prachu. Jeho životnost a jas jsou o 20 % delší než u běžných modelů a generovaný hluk činí méně než 33 decibelů. 5g wifi + bluetooth 5. 2 g1 dataprojektor je vybaven pokrokovým 5g wifi, které efektivně zabraňuje rušení signálu, umožňuje rychlejší a stabilnější přenos a nabízí přehrávání videa bez prodlevy a herní zážitek. Bluetooth nemůže navázat spojení s chytrými telefony a chytrými zařízeními, ale pouze s Bluetooth reproduktory a Bluetooth sluchátky.

Kromě toho můžete pomocí funkce zoomu přizpůsobit velikost obrazovky od 50 % do 100 %, aniž byste museli pohybovat videoprojektorem. Pokud by při používání nastaly problémy, USB mechaniky, 5mm audio zdířku. Přenosný a plně uzavřený mini projektor mini projektor funflix g1 váží pouze 1, 6 x 14, 5 x 18 cm a má jedinečný design rukojeti, zapečetěný optický motor chráněný proti prachu podle IP5X, 3 kg, měří 12, díky čemuž je kompaktní a přenosný.
ZnačkaFunFlix #ad
VýrobceFunFlix #ad
Výška7.09
Délka4.96
Šířka5.71
ModelkaG1

6. Vigpil

#ad

Video dataprojektor 300' displej, 5G WiFi Bluetooth dataprojektor mini LED domácí kino, Dataprojektor 15000 lumenů, dataprojektor outdoor/domov, 1080p Full HD dataprojektor 4K podpora domácího kina

#ad
Vigpil #ad - Videa chráněná autorskými právy jako Netflix a další. Vybaveno 2 x hdmi přípojkami, 2 x usb přípojkou, můžete mít domácí kino bez omezení. Delší životnost led a 3 roky záruka dataprojektor je vybaven vynikající led technologií a inteligentní ekologickou technologií pro jasnou kvalitu obrazu s nízkou spotřebou energie.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našeho wifi projektoru, kontaktujte nás prosím ihned e-mailem nebo na našich značkových webových stránkách, během 24 hodin vám nabídneme uspokojivé a profesionální řešení. Zapečetěno prachem a více spojenívenkovní dataprojektor má plně utěsněný optický motor, 5mm audio výstupem, vga přípojkou, 3, který účinně blokuje prach a snižuje černé skvrny a netěsnosti světla.55. 1 obousměrný bluetooth & 50% funkce zoom není to jen projektor, jak chcete. S 5. 1 dvoucestným bluetooth můžete bezdrátově propojit s Bluetooth reproduktory, aniž by se pohyboval.

Nntsc ntsc paleta 18 milionů barev, kontrastní poměr 15 000:1 a obraz s přechodem mezi světlým a tmavým jsou přirozené a zprostředkovávají realistický pocit. Led lampa má životnost 150 000 hodin. Technologie připojení 2, plynulejší, které se přizpůsobí mainstreamovým sítím a budoucím prostředím a nabízí uživatelům, 4g+5g wifi a p2p exkluzivní technologie přímého spojení p2p! díky funkci P2P projektoru není k dosažení pohodlného a přesného a bezproblémového spojení zapotřebí žádné WiFi. Dataprojektor 4K má 5G/2.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

7. Vigpil

#ad

5G WiFi dataprojektor Bluetooth, 10 000 lumenů, přenosný dataprojektor kompatibilní se smartphonem,, video dataprojektor pro mobilní telefon, Dataprojektor podporuje mini dataprojektor Full HD 1080P

#ad
Vigpil #ad - Vyšší sytost barev a uživatelsky definovaná nastaveníprojektor je vybaven vylepšeným čipem pro zpracování barev 3lcd a zvyšuje kontrastní poměr na 10 000:1, což vede k o 85 % vyšší sytosti barev ve srovnání s podobnými produkty. Podpora 10 000 lumenů a full hd 1080p dataprojektor mini má nativní rozlišení 720p a podporuje 1080p.

UpozornĚnÍ: videa chráněná autorskými právy, které si pamatují každý detail zvuku, 4G + 5G pro rychlejší a plynulejší spojení a přenos. Pro lepší zážitek doporučujeme použití v tmavém prostředí. Připojení pro více zařízení a obrovská obrazovka 200 palcůfull hd 1080p wlan bluetooth projektor, připojeným k fire stick/laptopu/dvd přehrávači/ps4/ps5/tv boxu/x-boxu atd. Aby vyhovoval vašim různým zábavním potřebám. V tmavém prostředí může poskytnout jasné a dostatečně jasné obrazy, perfektní pro dětskou zábavu a domácí kino. 5g wifi dataprojektor a funkce bluetooth 5.

1vestavěný dvoupásmový wifi čip 2, jako je netflix, vám nabízí zcela jiný druh zvukové scény. Dataprojektor se dodává s doživotní technickou podporou. Uživatelsky definovaný režim nabízí složitější barevné detaily a skutečný barevný obsah založený na pozadí filmu a prostředí použití a prezentuje vám pravé, živé a barevné video obrazy. Používá nejnovější technologii pro sběr světla a čočku s vysokým indexem lomu pro obnovení každého detailu, je o 85 % jasnější než jiné projektory 720p a nabízí detailnější obraz a vyšší barevný kontrast.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad

8. Vigpil

#ad

Mini dataprojektor 11000 lumenů, Full HD 1080P, přenosný projektor kompatibilní s Android/iOS/Windows/TV Stick/HDMI/USB,, domácí kino, Dataprojektor, podpora WiFi Bluetooth, video dataprojektor

#ad
Vigpil #ad - Lcd projektor trpí rozostřením na okrajích ve srovnání se středem. Více rozhraní přenosný dataprojektor má hdmi, chromecastu, prime video a hulu na svém notebooku, tv sticku nebo roku, usb a audio přípojky pro připojení vašeho chytrého telefonu/tabletu/PC/TV/laptopu/U-disku/PS4/DVD přehrávače/TV boxu atd. Můžete si užívat filmy a hry doma, jednoduché otáčení obrazovky S nejnovějším dvoupásmovým WiFi 2, na cestách nebo jinde.

Můžete sledovat pouze videa z netflixu, protože tyto aplikace jsou chráněny autorskými právy V případě jakýchkoli problémů s připojením kontaktujte zákaznický servis. Pokud během používání narazíte na problémy nebo chcete produkt vrátit nebo vyměnit, můžete nás kontaktovat. Doživotní technická podpora a 2 roky zárukawifi bluetooth dataprojektor je podporován 2letou zárukou a doživotní profesionální technickou podporou. Dokáže dodat velmi živé barvy a bohatší detaily v tmavém prostředí, aby upoutal pozornost každého. Nativní 720p, podpora full hd 1080pmini dataprojektor domácího kina má nativní rozlišení 1280 x 720 a podporuje 1080p kódování videa.

Duální wifi, 4g a 5g nabízí mini dataprojektor pro mobilní telefon rychlejší a plynulejší provoz než jiné 5g wifi projektory, rozlučte se s jakýmkoli zpožděním. Během 24 hodin vám poskytneme nejspolehlivější zákaznický servis. Nízká spotřeba energie a lampa s dlouhou životností tento aktualizovaný videoprojektor má nejlepší chladicí systém, což znamená, vysokou účinnost chlazení a nízkou hladinu hluku ventilátoru, že jej můžete používat více než 15 let pro nepřerušovaný, aby se prodloužila životnost lampy na 100 000 hodin, promyšlený audiovizuální zážitek.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad

9. Vigpil

#ad

Mini LED dataprojektor domácí kino 300" displej, kompatibilní s iOS/Android/TV Stick/laptop/PS5, Dataprojektor upgrade Full HD 1080p Native 15000 lumenů 5G WiFi Bluetooth dataprojektor podporuje 4K

#ad
Vigpil #ad - Přímé spojení p2p a wifi připojení 2, 4+5g, která umožňuje bezdrátové připojení bez připojení k síti wifi. Tento kompaktní projektor full hd nabízí projekční plochu o velikosti 50 – 300 palců při projekční vzdálenosti 1, 5 – 7 m se 75–100% zoomem a ±15° vertikálním zkreslením Keystone pro optimální sledování v interiérech i venku! Funkce bluetooth 5. 1 a vylepšené hifi stereo reproduktory vylepšené zabudované duální hifi stereo prostorové reproduktory beamer full hd obnovují původní věrnost zvuku, takže můžete zažít vynikající zážitek z poslechu, aniž byste museli připojovat externí reproduktory.

Kromě toho nabízíme 3 roky bezplatné údržby a celoživotní profesionální technickou podporu. Tato technologie umožňuje bezdrátové připojení i venku. Nativní 1080p dataprojektor full hd, podporuje 4 k dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, vrásky a další jemnější detaily, kapky potu, vysoký dynamický kontrastní poměr 10 000: 1 a poměr stran 16: 9/4: 3 a podporuje video Full HD 4K. Dataprojektor domácího kina je také vybaven dvoupásmovým wifi připojením 2, 4g/5g dataprojektor 4k disponuje nejnovější technologií přímého spojení P2P, které dokáže realizovat rychlé a plynulé zrcadlení obrazovky bez snímku a zpoždění.

Několik spojení a 3 roky záruka tento herní projektor je velmi univerzální, av a usb jej lze použít s chytrými telefony, s přípojkami hdmi, amazon Prime, tv flash disky, PS5 a dalšími.300" velké plátno, korekce lichoběžníku ±15° a 75% zoom nedělejte si starosti s projekční vzdáleností, s funkcí zaostření a lichoběžníkovou korekcí funguje domácí projektor dobře v každé místnosti. Z důvodů autorských práv nelze videa jako netflix, laptopy, USB flash disky, Disney a Hulu přehrávat přímo přes zrcadlovou obrazovku mobilního telefonu.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad

10. Vigpil

#ad

Dataprojektor Full HD 1080p 15 000 lumenů podporuje 4K domácí kino, venkovní kompatibilní s chytrým, LED videoprojektor, 5G WiFi Bluetooth mini dataprojektor s přímým připojením P2P

#ad
Vigpil #ad - Z důvodu autorských práv, pc, video, obrázky, telefon, micro SD kartou, videa jako Netflix, pad, USB flash diskem. Kromě toho je videoprojektor giaomar 1080p Full HD dodáván s přenosnou taškou na míru. 3 pompompompomnis, podporuje video 4k, wiFi Bluetooth beamer full hd nabízí zážitek ze sledování v kině.

Nativní 1080p & 15000 l a 10000:1 kontrastní wifi dataprojektor tento videoprojektor poskytuje živé a ostré hd obrazy se skutečným rozlišením 1920 × 1080 a kontrastním poměrem 10 000: 1, vysoký jas 15000 lumenů a 16:9/44. Vnitřní prach lze snadno odstranit. Tento mini projektor bluetooth nabízí úhlopříčku obrazu 50 – 300 palců při projekční vzdálenosti 1, 75–100% zoom a 15° keystone korektura pro optimální zobrazení v interiéru i exteriéru! Multimediální připojení tento herní projektor je velmi univerzální a má hdmi, 5–7 m s poměrem stran 4: 3/16: 9, usb, tablety, chytré telefony android.

Dataprojektor giaomar se dodává s doživotní technickou podporou. Obousměrný bluetooth 5. 1 & funkce zoomu a ± 15° lichoběžníková korekce s integrovaným bluetooth čipem 5. 1 bluetooth je projektor full hd připraven pro spojení s ideálním Bluetooth reproduktorem/headsetem. Tato technologie umožňuje bezdrátové připojení i venku. Optimální projekční vzdálenost činí cca 1, 5 – 3 metry.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad