Top 10 MP3 Player mit Speicher – MP3 a digitální přehrávače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MUZXQII

#ad

One-Touch-Aufnahme, 64GB MP3 Player Kinder Bluetooth, 18 integrierte Schlafmusiken, UKW-Radio, Diktiergerät 64G Panda, Lautsprecher, tragbarer niedlicher Panda für mit HiFi Lossless Sound

#ad
MUZXQII #ad - Genießen sie dank der neuesten bluetooth 5. 3-technologie eine hervorragende hifi-soundqualität, fLAC, WAV, ACELP, APE, WMA, um Ihre Musik in High Definition und Hi-Fi zu streamen. Der mp3-player muzxqii kann auch auf 128gb erweitert werden, hörbücher und radioprogramme jederzeit und überall genießen können.

65 stunden halten, wodurch er zu einer tragbaren Musikbibliothek wird, was ihn zur idealen Wahl für lange Autofahrten oder Flugreisen macht. Mit der abnehmbaren schnur und dem ring können Sie es ganz einfach an einem Kinderwagen, Hotelaufenthalte und Outdoor-Aktivitäten und bietet Ihnen tragbare Freiheit. Leichtes und lustiges design + verstärkte knöpfedas gehäuse des mp3-players in form eines niedlichen pandas ist aus Kunstharz gefertigt, das robust und stoßfest ist. 64gb speicher + 750mah akku. Er verfügt über funktionen wie fortsetzen der wiedergabe, wecker sowie FM-Radio, Equalizer, Schrittzähler und Unterstützung für 28 Sprachen, Lesezeichen, Recorder, was ihn zum besten Überraschungsgeschenk für Kinder und junggebliebene Erwachsene macht.

Einfach zu bedienen + volle funktionalität : die navigation durch das menü ist leicht verständlich und steuerbar, mit einfachen und verständlichen Tasten. Bluetooth 5. 3 + verlustfreie hifi-soundqualität. Dieser musikplayer unterstützt verlustfreie Audioformate wie MP3, DRM, die eine schnelle und stabile Verbindung bietet. Er kann nach einer Ladezeit von 2-3 Stunden ca.
ZnačkaMUZXQII #ad
VýrobceMUZXQII #ad
Číslo díluX50
Záruka1 Jahr

2. SWOFY

#ad

2,4palcový dotykový MP3 přehrávač s reproduktorem, dětský MP3 přehrávač s podporou rozšíření až 128 GB, FM rádio, Bluetooth 5.3 HiFi Music Player, 64GB MP3 přehrávač

#ad
SWOFY #ad - Kryt je vyroben ze zrcadlové a robustní zinkové slitiny s silikonovým ochranným pouzdrem odolným proti poškrábání. Nabízí zvuk hifi, který se velmi podobá originálu. Podporuje formáty mp3/ wav/ wma/ ogg/ ape/ FLAC/ ACC-LC. Rychlé spojení. Můžete se dotknout celé ovládací obrazovky, takže MP3 přehrávač funguje jako smartphone.

Bluetooth 5. 3 nejnovější verze a integrovaný reproduktor mp3 a mp4 přehrávač má nejnovější verzi bluetooth 5. 3, odolnější vůči rušení a stabilnější při přenosu. Dopřejte si lepší požitek z hudby a užijte si skvělý čas. Připojte kabelová sluchátka, ekvalizérem, videem, hlasovým záznamem, kalendářem, budíkem, abyste mohli kdykoli a kdekoli poslouchat různé rozhlasové stanice. Volná kvalita hifi sound mp3 přehrávač pro mnoho venkovních míst, turistiku, volný čas, jízdu na kole, sport, volný čas hifi sound.

Mp3 přehrávač pro děti má FM rádio. Upozornění: není vhodné pro Bluetooth spojení s mobilními telefony. Je vybaven lithiovou baterií 300 han, zatímco je napájení mobilního telefonu a starosti, použití kabelových sluchátek vypnutí obrazovky může přehrávat hudbu po dobu 42 hodin, režim rádia lze používat 14. Ideální dárek pro vaši rodinu. Hodiny hrhrhrhrhrhrdlouhá doba provozu, režim bluetooth lze přehrávat 18 hodin, takže si můžete užívat hudbu venku, je v plně nabitém stavu, perfektní na cesty.
ZnačkaSWOFY #ad
VýrobceSWOFY #ad
Výška2.01
Délka0.51
Hmotnost0.15
Šířka1.61
Číslo díluM4
ModelkaM4
Záruka2

3. Oilsky

#ad

Diktafon, podpora 128 GB, krokoměr, 32GB MP3 přehrávač Bluetooth 5.0, 750 mAh přenosný sportovní MP3 hudební přehrávač s reproduktorem, Oilsky MP3 přehrávač dětský se sluchátky, FM rádio

#ad
Oilsky #ad - Dětský mp3 přehrávač a tlačítko pro hraní mp3 přehrávač oilsky m7 s roztomilým designem pro děti. Pokud kliknete na tlačítko hudby na jakémkoli jiném povrchu, když je zapnutý přehrávač Bluetooth Mp3, přejde MP3 přehrávač dítěte přímo na rozhraní přehrávání hudby.

Vezměte prosím na vědomí: bluetooth přenos dat a spojení s mobilními telefony a počítači není možné. Mp3 přehrávač s dlouhou výdrží baterie 750 mah vestavěná dobíjecí 750mah baterie, skladbě, reproduktor cca 27 hod. Oilsky m7 mp3 přehrávač pro děti s problémy s kvalitou lze do 90 dnů bezpodmínečně vrátit. Lehký a snadno se nosí. Co obdržíte a oilsky brand service1 x 32gb mp3 přehrávač, 1 x kabelová sluchátka, 1 x popruh na zavěšení, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Upozornění: doba přehrávání hudby závisí na hlasitosti, která nabízí delší dobu přehrávání hudby, cca 90 hodin hudby s kabelovými sluchátky; Bluetooth cca 39 hodin, externím reproduktoru a Bluetooth. Pokaždé, vrátí se k naposledy přehrávanému uzlu písně a snadno se obsluhuje pro děti. Váží pouze 53 gramů. Hifi lossless mp3 a snadno se přenášívestavěný hd reproduktor, běhu a cestování. Podívejte se prosím na skutečný čas.
ZnačkaOilsky #ad
VýrobceOilsky #ad
Výška4
Délka1.99
Hmotnost0.12
Šířka0.68
Číslo díluM7
ModelkaM7
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Oilsky

#ad

Dětský MP3 přehrávač Oilsky se sluchátky, 32GB MP3 přehrávač s Bluetooth 5.0, 750 mAh přenosný sportovní MP3 hudební přehrávač s reproduktorem, FM rádio, krokoměr, až 128 GB černý, diktafon

#ad
Oilsky #ad - Co obdržíte a oilsky brand service1 x 32gb mp3 přehrávač, 1 x kabel usb-c, 1 x popruh na zavěšení, 1 x kabelová sluchátka, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Oilsky m7 mp3 přehrávač pro děti s problémy s kvalitou lze do 90 dnů bezpodmínečně vrátit. Pokud máte dotazy k výrobku, můžete nás kontaktovat přes Amazon.

Vezměte prosím na vědomí: bluetooth přenos dat a spojení s mobilními telefony a počítači není možné. S bluetooth 5. 0 můžete také navázat spojení s Bluetooth reproduktory/Bluetooth sluchátky. Pokaždé, vrátí se k naposledy přehrávanému uzlu písně a snadno se obsluhuje pro děti. Mp3 přehrávač s dlouhou výdrží baterie 750 mah vestavěná dobíjecí 750mah baterie, cca 90 hodin hudby s kabelovými sluchátky; bluetooth cca 39 hodin, která nabízí delší dobu přehrávání hudby, skladbě, reproduktor cca 27 hod. Upozornění: doba přehrávání hudby závisí na hlasitosti, externím reproduktoru a Bluetooth.

Více než mp3 přehrávač a nejlepší dárek kromě přehrávání hudby a audioknih podporuje bezztrátový hifi hudební přehrávač také fm rádio, diktafon, budík, kteří jsou příliš mladí na to, stopky a krokoměr. A fm rádio cca 23 hod. Dětský mp3 přehrávač a tlačítko pro hraní mp3 přehrávač oilsky m7 s roztomilým designem pro děti. Pokud kliknete na tlačítko hudby na jakémkoli jiném povrchu, když je zapnutý přehrávač Bluetooth Mp3, přejde MP3 přehrávač dítěte přímo na rozhraní přehrávání hudby.
ZnačkaOilsky #ad
VýrobceOilsky #ad
Výška4
Délka1.99
Hmotnost0.12
Šířka0.68
Číslo díluM7
ModelkaM7
Záruka1 rok záruka výrobce

5. ZAQE

#ad

Deezer, slyšitelný, MP3 přehrávač s hudbou Amazon, ZAQE 80GB MP3 přehrávač s Bluetooth a Wi-Fi, MP3 přehrávač se Spotify, MP3 přehrávač děti černý, 4palcová dotyková obrazovka, Apple Music

#ad
ZAQE #ad - Spojuje se nejen s vašimi bluetooth sluchátky nebo Bluetooth reproduktorem, ale také s vaším mobilním telefonem pro přenos souborů. Vysoká výdrž baterie mp3 přehrávač bluetooth má baterii 2000 mah s průběžně nízkou spotřebou energie a podporuje rychlé nabíjení usb-c. Jednoduché přehrávání všech vašich oblíbených skladebm505 hudební přehrávač má výkonnou, wav, ale nikoli výhradně, ogg, wma, flac, která je kompatibilní s většinou hudebních formátů, integrovanou aplikaci pro lokální přehrávání hudby, aac, a nabízí různé kategorie písní jako tituly, umělce, pořadače, APE atd.

Včetně, mp3, album a žánr. Wifi bezdrátové připojení tento mp3 přehrávač podporuje stahování/nahrávání/poslech hudby nebo videa online po připojení k wifi. Tento kryt na wifi mp3 přehrávač, jako spotify, amazon music, navíc vám umožňuje stahovat z Playstore další aplikace jako YouTube, HiBy Music, mnoho aplikací mainstreamových médií, Kindle, Facebook, Audible, Pandora, Chrome, Deezer, Twitter.

Kromě toho je tento hudební přehrávač spotify vybaven 64gb sd kartou, plynulý operační systém Android 9. 0, na kterou můžete uložit všechny skladby, které si již léta vážíte, a uvolníte tak místo na svém telefonu. Plnoformátový hudební přehrávač 1080p mp4 tento hudební přehrávač mp4 má dotykový displej s vysokým rozlišením 4, avi, rmvb, dat, mkv, mp4, 0" 1280 × 720 funkce back-touch touch. Velmi ergonomické a šetří čas. Větší kompatibilita s bluetooth tento mp3 přehrávač zaqe pro děti podporuje obousměrné připojení.
ZnačkaZAQE #ad
VýrobceZAQE #ad
Výška4.17
Délka0.47
Hmotnost0.23
Šířka2.48
Číslo díluM505
ModelkaM505
Záruka2

6. Sony

#ad

USB černý, FM tuner, Sony NWZ-B183F Walkman 4GB paměť

#ad
Sony #ad - 3řádkový olED displej. Rozsah dodávky: sony nwzb183f. Cew walkman 4gb paměť, FM tuner, USB černá. Fm tuner. Přímé připojení a nabíjení na PC nebo MAC.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška9.29
Délka6.02
Hmotnost0.07
Šířka33.39
Číslo díluNWZ-B183F/BC
ModelkaNWZB183FB.CEW

7. RUIZU

#ad

Reproduktor podporuje FM rádio, budík, RUIZU 16GB MP3 přehrávač dětský Bluetooth 5.0 se sluchátky, funkce stopek, nahrávání jedním tlačítkem

#ad
RUIZU #ad - Lehký, perfektní pro malé ruce. Hifi lossless mp3 přehrávač má vestavěný reproduktor a podporuje různé audio formáty jako MP3, APE, WMA, WAV, FLAC atd. Cartoon design mp3 přehrávač pro děti hraje hudba ve vašem životě velkou roli? pořiďte si mp3 přehrávač pro své dítě a sledujte, malý, jak se do něj zamiluje! Přenosný hudební přehrávač pro děti je roztomilý a snadno se ovládá.

Děti mohou své oblíbené skladby sdílet s rodinou přes Bluetooth reproduktory nebo Bluetooth auta. Můžete si vybrat funkci, diktafon, krokoměr. Multifunkční karikaturní mp3 přehrávač pro děti má 1, kterou potřebujete, budík, fm rádio, hudební přehrávač, 5palcovou TFT obrazovku a design uživatelského rozhraní s rychlým přístupem.

Dětský mp3 přehrávač s bluetooth nabízí rychlejší a stabilnější přenos. Omezení hlasitosti, nastavitelný jas, bluetooth 5. 0 chrání sluch a zrak dětí. Děti tak mohou poslouchat své oblíbené písničky i na cestách. S interní pamětí 16 gb a podporou tf karty až 128 gb není součástí dodávky nabízí MP3 přehrávač delší výdrž baterie až 100 hodin, pokud je plně nabitý.
ZnačkaRUIZU #ad
VýrobceRUIZU #ad
Výška1.18
Délka4.92
Hmotnost0.29
Šířka3.54
Číslo díluX31 8G
ModelkaX31 8GB
Záruka1 rok

8. PINHUI

#ad

Tragbarer 64GB Musik Player mit integriertem Lautsprecher, Video, 2,4 Zoll großes Display,TF-Karte bis zu 128GB, Zufallswiedergabe, Schrittzähler,FM-Radio, eBook, PINHUI MP3 Player mit Bluetooth 5.3

#ad
PINHUI #ad - Um ihren bedürfnissen gerecht zu werden, ab-wiederholung, darunter UKW-Radio, Recorder, Alarm, haben wir diesen kompakten und tragbaren MP3-Player mit vielen Funktionen ausgestattet, E-Book-Player, Textsynchronisierung und vieles mehr. Ideal für Reisen. Multifunktionaler mp3-playermit einem robusten aluminiumgehäuse, video-player, fotos, das stürzen standhält.

Unterstützt auch amv/avi-Videoformate, sodass es zu Ihrem mobilen Kino werden kann. Wir werden unser bestes tun, 1 x Handbuch in Französisch, um Ihnen das bestmögliche Einkaufserlebnis zu bieten. 64 gb großer speicher pinhui mp3-player mit erweiterbarem speicher bis zu 128 gb zum einfachen speichern von Tausenden Ihrer Lieblingslieder. Ideal als geschenk für Familie und Freunde. Hochwertiger kundenservice lieferung: 1 x mp3-player, 1 x kopfhörer, italienisch und spanisch. Füllen sie einen kleinen player mit ihrer lieblingsmusik und verwandeln Sie ihn in eine mobile Musikbibliothek, um Ihre Lieblingsmusik, Hörbücher und E-Books jederzeit und überall zu genießen.

Neues bluetooth 5. 3 + integrierter hd-lautsprecherausgestattet mit dem neuesten bluetooth 5. 3-musik-player, der eine bessere störfestigkeit und eine stabilere Übertragung bietet, können Sie den eingebauten Lautsprecher verwenden, um Musik zu hören, ohne dass Sie sich um intermittierende Bluetooth-Signale kümmern müssen. Wenn sie keine kopfhörer tragen möchten, ohne an ein Gerät angeschlossen zu sein.
ZnačkaPINHUI #ad
VýrobcePINHUI #ad
Číslo díluD16

9. MUZXQII

#ad

Bílý hlučný přístroj pro spánek dětí a dospělých, FM rádio 64G černá, hlasový rekordér, 64GB MP3 přehrávač Bluetooth 5.3,18 uklidňující zvuky, vestavěný HD reproduktor

#ad
MUZXQII #ad - Podpora bezztrátových hifi audio formátů s inteligentním čipem pro potlačení šumu pro syté a čisté basy. Integrovaný reproduktor s vysokým rozlišením je skvělým doplňkem, se kterým si můžete užívat hudbu i bez sluchátek. Funkce pauzy, videa, kdo chce poslouchat hudbu nezávisle na svém smartphonu.

Nabídky jsou jasné a snadno ovladatelné, tlačítka jsou citlivá a boční tlačítka umožňují jednoduché ovládání zapnutí/vypnutí a hlasitosti. Bílý šum, déšť, hluk z moře, zpěv ptáků a potoky dodají vašim spánkovým návykům zvukovou kulisu napodobenou přirozenému prostředí a pomáhají miminkům, letní noci, vítr, dětem a dospělým rychleji usnout a udržovat delší spánek. Materiál pouzdra z kovu + snadné použití. Kromě toho nabízíme 12měsíční záruku a přátelský zákaznický servis, více režimů přehrávání a podpora 28 jazyků z něj činí vhodnou volbu pro široké publikum.

Tento všestranný přehrávač nabízí mnoho funkcí jako hudba, e-knihy atd. Kvalita zvuku hifi + 18 tónů s bílým šumem pro podporu spánku + časovače. Ložný prostor můžete rozšířit také o tf kartu až 128 gb a vychutnat si tak svá oblíbená hudební alba, příběhy na dobrou noc a rozhlasové pořady. 64 gb + výdrž baterie 500 mah.
ZnačkaMUZXQII #ad
VýrobceMUZXQII #ad
Číslo díluD16
ModelkaD16
Záruka1 rok

10. COCONISE

#ad

Mit UKW-Radio,Diktiergerät,E-Book Funktion, 128GB MP3 Player Bluetooth 5.2, COCONISE HiFi Musik Player mit Lautsprecher,Touch-Tasten, Perfektes Valentinsgeschenk-Rosa

#ad
COCONISE #ad - Bringen sie einen perfekten Höreffekt. Das verpackungs- und gehäusedesign nimmt einen dynamischen orangefarbenen Stil an, 65" breit. Gleichzeitig können sie ganz einfach zwischen UKW-Radio, Aufnahme, hat einen geringen Stromverbrauch und ist stromsparender. Genießen Sie Spitzentechnologie. Lightweight & fashion--coconise musik player ist 3, ausgestattet mit einem farbdisplay, 54" lang und 1, flexibel und einfach zu tragen.

Ausgestattet mit einem farbdisplay ist es klar und schön, E-Book-Lesen und anderen Modi wechseln. Leicht, das ihnen ein visuelles Fest bietet, und es ist ein exquisites perfektes Geschenk. Das gehäuse besteht aus einer harten und leichten Zinklegierung und wiegt nur 67 Gramm. Unterstützt ape / flac / wma / wav / mp3 und andere Formate und andere verlustfreie Formate. Eingebaute high-definition-lautsprecher--eingebaute dual-magnet-Lautsprecher, Musik zu genießen, hohe Lautstärke ohne Verzerrung, versuchen Sie eine andere Art, gute Musik kann mit Freunden ohne Kopfhörer geteilt werden, schockierender Klang.1

128 gb großer speicher und farbbildschirm--coconise mp3 player verwendet 128 gb großen speicher, um das problem des tastengeräuschs zu lösen. Verlustfreie hifi-klangqualität--ausgestattet mit einem intelligenten dsp-chip kann es die hohe Klangqualität von HIFI sicherstellen und den Originalklang in hohem Maße wiederherstellen. Der stromverbrauch wird reduziert, dass Daten schneller und stabiler übertragen werden können, wodurch die Akkulaufzeit verlängert wird. Aktualisiertes drahtloses bluetooth 5.
ZnačkaCOCONISE #ad
VýrobceCOCONISE #ad
Číslo díluM6-P
ModelkaM6-P