Top 10 Renault Captur 2 Fussmatten – Podlahové rohožky do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MTM

#ad

MDM SP-5137 Fußmatten Velours Autoteppich passend für Renault Kadjar 06.2015>

#ad
MTM #ad - Teppich schwarz, bordüre aus baumwolle schwarz mit Strap Antirutsch für den ganzen Umfang der Teppiche – 100% Made in Italy, Zertifikat Automotive. Hochfrequenz-elektroschweißen aufgetragenem Absatzschutz an den Stellen, die starker Abnutzung ausgesetzt sind. 100% hochwertigem polypropylen, 650 gr/qm faser – 2100 gr/qm Gesamtgewicht. Fußmatten für Renault Kadjar 06. 2015>. Set: 2 fußmatten vorn und 2 Fußmatten hinten; Befestigungssysteme: 2 Originalbuttons montiert. Fußmatten passgenau für Renault Kadjar 06. 2015>.
ZnačkaMTM #ad
VýrobceMTM srl #ad
Výška21.65
Délka29.53
Hmotnost4.41
Šířka1.18
Číslo díluSP-5137
ModelkaSP-5137

2. GLEDRING

#ad

Gledring Sada gumových rohoží kompatibilní s Renault Captur II 1/2020- T profil 4dílná + montážní klipy

#ad
GLEDRING #ad - Vhodné pro Renault Captur II. Vzhled profilu pneumatik. Ochrana interiéru vozidla. Snadné čištění. 100% přesný tvar díky přesným měřením.
ZnačkaGLEDRING #ad
VýrobceGledring d.o.o. #ad
Výška1.97
Délka31.5
Šířka23.62
Číslo díluGL 0028
ModelkaGL 0028
ZárukaČ

3. fussmattenprofi.com

#ad

Do každého počasí skořepina prostoru na nohy I 5D Premium TPE sada, fussmattenprofi.com Autokoberce kompatibilní s Renault Captur 2. Gen Hybrid rok výroby od 2020 I 100% přesně padnoucí, bez zápachu

#ad
fussmattenprofi.com #ad - Extra vysoký boční okraj pro komplexní ochranu: hybridní rohože 5d renault captur 2. Gen jsou vybaveny zvýšeným bočním okrajem, vodu a jiné usazeniny a udržuje mimo koberec nebo čalounění. Tak se můžete při každé jízdě cítit bezpečně a pohodlně, jako je protiskluzová spodní strana, aniž byste si museli dělat starosti s klouzajícími rohožkami.

Zesílená oblast pedálu: inovativní autorohože se zesílenou oblastí pedálů z robustního materiálu zabraňují sklouznutí a umožňují lepší trakci a kontrolu při jízdě. Především pěna eva nabízí nepřekonatelnou kombinaci vlastností, mezi nimi je protiskluzová, poškození a tepelná a zvuková izolace. Gen hybridní pro roky výroby od 2020 Odolnost vůči vodě a uv záření, tlumení nárazů, ochrana proti poškrábání, snadné čištění a montáž jsou další zcela důležité přednosti.

Nezáleží na tom, suv nebo tourer, avant, zda sedan, Kombi, která se perfektně přizpůsobí konturám. Perfektní tvar: 5d rohože pro renault captur 2. To nabízíme pro všechny tvary karoserie Renault Captur 2. To nejen chrání interiér vozidla před poškozením a usnadňuje čištění, který efektivně zachycuje nečistoty, ale také propůjčuje interiéru atraktivní vzhled a zvyšuje hodnotu při dalším prodeji. Strukturovaný povrch se zesílením nášlapné plochy nabízí perfektní držení při brzdění, zrychlení a kopulích. Gen Hybrid.
Značkafussmattenprofi.com #ad
Výrobcefussmattenprofi.com GmbH #ad
Číslo díluFTPE-1206

4. MTC Automotive

#ad

Upevňovací prvky pro ukotvení., protiskluzové, Koberečky vyrobené na míru pro Renault Clio 4 IV od roku výroby 2012-2019, chrániče podpatků z PVC

#ad
MTC Automotive #ad - Přesně padnoucí rohože pro renault Clio 4 IV od roku výroby 2012–2019. Elektricky svařované gumové polstrování paty na koberci řidiče pro zesílení nejnamáhanějších oblastí. 100% made in italy, iso: 9001 certifikovaná firma pro certifikaci kvality a kontroly výrobních postupů. Erný koberec, černá bavlněná bordura s protiskluzovým páskem po celém obvodu koberců – 100% Made in Italy, kvalita certifikována 9001. Sada se skládá z: 2 přední a 2 zadní rohože.
ZnačkaMTC Automotive #ad
VýrobceMTC Automotive S.r.l. #ad
Číslo díluRNCL4LCWR-N1
ModelkaMTC-1809064

5. Rizline

#ad

Rizline Přesně tvarované 3D rohože kompatibilní s Mercedes třídy C W205 2014-2021 Auto příslušenství 1. A 2. řada gumových rohoží TPE pro jakékoliv počasí bez zápachu protiskluzové vpředu a vzadu

#ad
Rizline #ad - Snadné čištění a instalace: strukturovaný, musí ležet v autě až 48 hodin, protiskluzový povrch lze snadno vysávat nebo stříkat vodou. Astní zákazníci: pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit.

Kompatibilní: podložka do auta rizline se perfektně přizpůsobí podlaze vašeho auta díky výrobě 3D laserové skenovací technologie. Díky svému plně kompatibilnímu designu a materiálu nabízí protiskluzovou a bezpečnou jízdu. Tpe materiál má dlouhou životnost a recyklovatelný: autokoberce Rizline jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného TPE materiálu. Naší vizí je 100% spokojenost zákazníků.

Rohožka do auta je odolná do -50 a 75 stupňů Celsia. VŠechny poČasÍ a nakuzavÍ: autorohože rizline s pevným a vysokým okrajem cca 4 – 5 cm brání tomu, aby koberec přijímal všechny druhy kapalin, a chrání vozidlo za všech povětrnostních podmínek. Protože je vyroben z velmi měkkého a přírodního TPE materiálu, aby měl tvar podlahy auta. Položení je velmi snadné.
ZnačkaRizline #ad
VýrobceRizline #ad
Výška1.97
Délka31.5
Šířka19.69
Číslo dílurzfs_3

6. IL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3

#ad

Maßgeschneiderte Automatten aus Geruchlosem und Rutschfestem Gummi Kompatibel mit Renault Captur I, ilTappetoAuto by Fabbri 3-903010

#ad
IL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3 #ad - Ungefähres Gewicht von 4 kg. Hohe Abriebfestigkeit. Langlebige qualität, beständig Gegen Verschleiß, Hohe und Niedrige Temperaturen.

Teppiche nach maß für autos. 2 cm zum sammeln von wasser, chemikalien, Witterungseinflüsse, sand, Schnee und Schlamm. Kompatibel mit renault captur I vom 2013 - 12 / 2019. Leicht zu Reinigender, Rutschfester Boden. Echtes schwarzes Gummi Geruchlos. Erhöhte kanten ca. Ausgestattet mit originalbefestigungen und, Wo Nicht Vorhanden, mit Speziellen Räumen zum Einsetzen der in Ihrem Boden Vorhandenen Stifte. Diese benutzerdefinierten Matten Passen Perfekt zu den Genannten Modellen.
ZnačkaIL TAPPETO AUTO BY FABBRI 3 #ad
VýrobceilTappetoAuto® #ad
Výška1.97
Délka31.5
Hmotnost8.82
Šířka23.62
Číslo díluRIGUM903010
ModelkaRIGUM903010

7. Trimak

#ad

Trimak Přesně tvarované 3D rohože do auta kompatibilní s Renault Captur 2 Gen od 2020 nevhodné pro hybrid autopříslušenství 1. A 2. řada gumových rohoží do auta TPE pro jakékoliv počasí bez zápachu

#ad
Trimak #ad - Naší vizí je 100% spokojenost zákazníků. Protože je vyroben z velmi měkkého a přírodního TPE materiálu, musí ležet v autě až 48 hodin, aby měl tvar podlahy auta. Tpe materiál má dlouhou životnost a recyklovatelný: autokoberce Trimak jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného TPE materiálu.

VŠechny poČasÍ a nakuzavÍ: autorohože trimak s pevným a vysokým okrajem cca 4 – 5 cm brání tomu, aby koberec přijímal všechny druhy kapalin, a chrání vozidlo za všech povětrnostních podmínek. Kompatibilní: podložka do auta trimak se perfektně přizpůsobí podlaze vašeho auta díky výrobě 3D laserové skenovací technologie.

Snadné čištění a instalace: strukturovaný, protiskluzový povrch lze snadno vysávat nebo stříkat vodou. Astní zákazníci: pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Rohožka do auta je odolná do -50 a 75 stupňů Celsia. Položení je velmi snadné. Díky svému plně kompatibilnímu designu a materiálu nabízí protiskluzovou a bezpečnou jízdu.
ZnačkaTrimak #ad
VýrobceTrimak #ad
Výška1.97
Délka31.5
Šířka19.69
Číslo díluTM_Captur_2
ModelkaTM_Captur_2

8. fussmattenprofi.com

#ad

Fussmattenprofi.com Autorohože kompatibilní s Dacia Duster 2. gen rok výroby od 2018 I 100% přesně padnoucí, univerzální počasí skořepina prostoru na nohy I 5D Premium TPE sada koberců, bez zápachu

#ad
fussmattenprofi.com #ad - Především pěna eva nabízí nepřekonatelnou kombinaci vlastností, poškození a tepelná a zvuková izolace. Gen pro roky výroby od 2018. Je jedno, která se perfektně přizpůsobí konturám. Tak se můžete při každé jízdě cítit bezpečně a pohodlně, aniž byste si museli dělat starosti s klouzajícími rohožkami. Odolnost vůči vodě a uv záření, mezi nimi je protiskluzová, tlumení nárazů, ochrana proti poškrábání, snadné čištění a montáž jsou další zcela důležité přednosti.

Gen rohože jsou vybaveny zvýšeným bočním okrajem, který efektivně zachycuje nečistoty, vodu a jiné usazeniny a udržuje mimo koberec nebo čalounění. Vynikající přesnost lícování, suv nebo tourer, kombi, zda sedan, avant, že najdete perfektní tvar pro vaše auto na milimetr, který pokrývá celou oblast prostoru pro nohy. Perfektní tvar: 5d rohože pro dacia duster 2. To nejen chrání interiér vozidla před poškozením a usnadňuje čištění, ale také propůjčuje interiéru atraktivní vzhled a zvyšuje hodnotu při dalším prodeji.

Strukturovaný povrch se zesílením nášlapné plochy nabízí perfektní držení při brzdění, 2021, zrychlení a kopulích. Vysoká odolnost proti skluzu pro bezpečnost a pohodlí: díky vysoce kvalitnímu složení materiálu a speciálním funkcím, jako je protiskluzová spodní strana, extra zvýšený boční okraj a upevňovací klipy nabízejí naše autorohože mimořádně vysokou odolnost proti skluzu. Zesílená oblast pedálu: inovativní autorohože se zesílenou oblastí pedálů z robustního materiálu zabraňují sklouznutí a umožňují lepší trakci a kontrolu při jízdě.
Značkafussmattenprofi.com #ad
Výrobcefussmattenprofi.com #ad
Číslo díluFTPE-1058

9. Upgrade4cars

#ad

Zavazadlový prostor, Upgrade4cars Univerzální vodotěsná protiskluzová rohož 120 x 100 cm, box pro psy atd. | protiskluzová podložka,, lze přistřihnout | protiskluzová ochranná rohož pro kempování

#ad
Upgrade4cars #ad - Snadná a rychlá montáž, mnohostranně použitelný, nepřekonatelný poměr ceny a výkonu | Upgrade4cars ! Univerzální měkká pěnová rohož ze 100% PVC. Přehled všech předností. 120 cm x 100 cm. Zastřihovací: protiskluzové, vodotěsné a individuálně přistřihnutelné.
ZnačkaUpgrade4cars #ad
VýrobceUpgrade4cars #ad
Výška2.76
Délka12.99
Šířka8.66
Číslo díluZ13
ModelkaZ13

10. MTM

#ad

MDM SP-4106 Fußmatten Velours Autoteppich passend für Renault Clio 4 10.2012>08.2019

#ad
MTM #ad - Fußmatten für Renault Clio 4 102012>08. 2019. Set: 2 fußmatten vorn und 2 Fußmatten hinten; Befestigungssysteme: 2 Originalbuttons montiert. Hochfrequenz-elektroschweißen aufgetragenem Absatzschutz an den Stellen, die starker Abnutzung ausgesetzt sind. 100% hochwertigem polypropylen, 650 gr/qm faser – 2100 gr/qm Gesamtgewicht. Fußmatten passgenau für renault Clio 4 102012>08. 2019. Teppich schwarz, bordüre aus baumwolle schwarz mit Strap Antirutsch für den ganzen Umfang der Teppiche – 100% Made in Italy, Zertifikat Automotive.
ZnačkaMTM #ad
VýrobceMTM srl #ad
Výška21.65
Délka29.53
Hmotnost4.41
Šířka1.18
Číslo díluSP-4106
ModelkaSP-4106