Top 10 Set Tastatur Maus Kabellos – Sady klávesnic a myší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RØDE

#ad

RØDE Univerzální USB kondenzátorový mikrofon NT-USB se studiovou kvalitou a bezdrátová klávesnice a myš Logitech MK540 Advanced pro Windows

#ad
RØDE #ad - Výrobek 1: kromě výstupu pro sluchátka 3, 5 mm disponuje regulátorem hlasitosti sluchátek a vyrovnávacím regulátorem mezi nahrávacím signálem a USB streamem. Výrobek 1: usb kondenzátorový mikrofon. Výrobek 2: přesné psaní: klávesnice ve standardní velikosti nabízí nízkou hlučnost, opěrku dlaní, design chráněný proti stříkající vodě 1 a nastavitelné, vyklápěcí nohy.

Výrobek 2: komfortní: elegantní bezdrátová myš komba je ovladatelná oběma rukama a má měkké gumové úchopné plochy a pokrokovou technologii sledování a ovládání kurzoru. Výrobek 2: dlouhá výdrž baterie: bezdrátová klávesnice a myš přesvědčí dlouhou životností baterie – klávesnice funguje až 36 měsíců a bezdrátová myš až 18 měsíců 3. Výrobek 1: zajišťuje detailní a nehlučný přenos signálu a je ideální pro vokály, akustické kytary a jiné nástroje, jakož i pro podcasty a nahrávání hlasu.

Produkt 2: individuální ovládání: počítačová klávesnice je vybavena praktickými, které umožňují přímý přístup k přehrávání médií, základními speciálními tlačítky, kalkulačce a zobrazení stavu baterie. Výrobek 1: rØde nt-usb univerzální usb kondenzátorový mikrofon se studiovou kvalitou, podcasting, hudební produkci, popovým filtrem a stativem pro streamování, hraní, zpěv a nahrávání nástrojů černý.
ZnačkaRØDE #ad

2. RØDE

#ad

RØDE Univerzální USB kondenzátorový mikrofon NT-USB se studiovou kvalitou a bezdrátová klávesnice Logitech MK295 sada myši s technologií SilentTouch

#ad
RØDE #ad - Výrobek 1: rØde nt-usb univerzální usb kondenzátorový mikrofon se studiovou kvalitou, popovým filtrem a stativem pro streamování, podcasting, hudební produkci, hraní, zpěv a nahrávání nástrojů černý. Výrobek 1: usb kondenzátorový mikrofon. Produkt 2: absolutní pohodlí: klávesnice nabízí číselnou klávesnici a osm praktických klávesových zkratek pro snadnější ovládání a efektivnější zadávání dat.

Zažijte plný pocit klikání s o 90 % menším rušivým hlukem pro lepší koncentraci. Výrobek 1: zajišťuje detailní a nehlučný přenos signálu a je ideální pro vokály, akustické kytary a jiné nástroje, jakož i pro podcasty a nahrávání hlasu. Produkt 2: technologie silenttouch: logitech mk295, bezdrátová klávesnice a myš sada s nejmodernějším optickým vedením jízdního pruhu.

Produkt 2: bezdrátové připojení: ukončete změť kabelů na psacím stole díky bezdrátovému připojení 2, 4 GHz bez prodlevy. Klávesnice je vybavena dosahem 10 m a USB přijímačem. Logitech mk295 je kompatibilní s Chrome OS a Windows na notebooku a PC. Výrobek 1: kromě výstupu pro sluchátka 3, 5 mm disponuje regulátorem hlasitosti sluchátek a vyrovnávacím regulátorem mezi nahrávacím signálem a USB streamem. Produkt 2: plug-and-play: jednoduše zapojte klávesnici a myš a začněte přímo díky Plug-And-Play.
ZnačkaRØDE #ad

3. Shure

#ad

Shure MV7 USB podcastový mikrofon pro podcasting, nahrávání a Logitech MK540 Advanced bezdrátová klávesnice a myš Combo pro Windows

#ad
Shure #ad - Výrobek 1: vestavěný výstup pro sluchátka – vestavěný výstup pro sluchátka umožňuje přímé poslouchání sluchátek během nahrávání. Výrobek 2: přesné psaní: klávesnice ve standardní velikosti nabízí nízkou hlučnost, design chráněný proti stříkající vodě 1 a nastavitelné, opěrku dlaní, vyklápěcí nohy.

Produkt 1: intuitivní ovládací prvky dotykového panelu – intuitivní dotykový panel pro ovládání zisku, hlasitosti odposlechu, mixu sluchátek a ztlumení mikrofonu. Výrobek 2: dlouhá výdrž baterie: bezdrátová klávesnice a myš přesvědčí dlouhou životností baterie – klávesnice funguje až 36 měsíců a bezdrátová myš až 18 měsíců 3. Výrobek 2: komfortní: elegantní bezdrátová myš komba je ovladatelná oběma rukama a má měkké gumové úchopné plochy a pokrokovou technologii sledování a ovládání kurzoru.

Produkt 1: usb nebo xlr konektory - duální výstup USB/XLR umožňuje digitální nebo analogové záznamy. Produkt 2: individuální ovládání: počítačová klávesnice je vybavena praktickými, základními speciálními tlačítky, které umožňují přímý přístup k přehrávání médií, kalkulačce a zobrazení stavu baterie. Produkt 1: close mic aplikace - skvělé pro podcasting, nahrávání, live streaming a další.
ZnačkaShure #ad

4. Titanwolf

#ad

Titanwolf Herní sada – mechanická klávesnice ALUMAR MMO 10800dpi herní myš Specialist XXL podložka pod myš – mechanická klávesnice – anti-ghosting – LED podsvícení – 19 světelných režimů – makro režim

#ad
Titanwolf #ad - S 6 tuningovými závažími po 4 gramech určíš přesně gramy, senzor PMW3336DM s až 10800 dpi, s jakou bojovou hmotností specialista vtáhne do bitvy. Kompatibilní s MS Windows. 303428 303209 + 302645 + 302928. Jejich kvalita vyzdvihuje alumar z davu a vlastnosti z něj dělají perfektní řídicí centrum vašich herních soutěží.

Náročně řetízkovaný šev zajišťuje i dlouhodobou radost ze hry. Podložka pod myš se dá umýt teplou vodou a lze ji dokonce prát v pračce na 30 – 40 °C. Mnoho světelných režimů vypadá nejen skvěle: díky volně konfigurovatelnému osvětlení můžete opticky zvýraznit důležitá tlačítka a zachytit je při hraní jedním pohledem. Abyste mohli při svých turnajích a bitvách plně odklidit. Klávesnice titanwolf alumar je prohlášením: excelentně zpracovaná, s nosnou deskou z hliníku a vybavena vysoce přesnými, mechanickými klávesami od kailh blue.

Kromě dobrého výkonu sledování se podložka pod myš osvědčuje díky pogumované spodní straně jako pevný základ i na hladkých podkladech. Tým titanwolf se vrací k bojové ceně. Poté 12 programovatelných tlačítek a 5 paměťových profilů. Podložka pod myš titanwolf nabízí jemně tkaný povrch, na kterém jsou optimálně zachyceny vaše pohyby myši. Pořiďte si herní klávesnici alumar, které spolu perfektně harmonizují, společně s rozsáhle vybavenou herní myší SPECIALIST.
ZnačkaTitanwolf #ad
VýrobceTITANWOLF #ad
Hmotnost0.37
Číslo dílu23034282
Modelka23034282

5. Aenllosi

#ad

Aenllosi Tvrdé pouzdro pro Logitech Pop Keys mechanická bezdrátová klávesnice a myš, pouze kapsa červená

#ad
Aenllosi #ad - Snadné nošení: pouzdro logitech pop keys je lehké, můžete jej jednoduše zasunout do tašky, batohu nebo zavazadla a vaše oblíbené pouzdro logitech pop kompaktní Bluetooth klávesnice s dlouhou životností a hladkým zipem vždy bezpečně uložit, pohodlné otevírání a zavírání.

Vnitřní velikost: 39*14*3, 8CM. Tvrdé pouzdro aenllosi dokáže efektivně absorbovat nárazy a snížit poškození způsobené náhodným nárazem. Lehké a tvrdé ochranné pouzdro: vnější vrstva logitech pop case je nárazuvzdorná, prachotěsná a vodotěsná. Logitech pop keys pouzdro na klávesnici je mimořádně odolný materiál a je vyroben z materiálu EVA s vysokou hustotou. Praktický design: upgrade internes design logitech pop keys taška, vnitřek je z měkkého materiálu.

Chrání vaše pop keys a chrání vaši klávesnici pop key a další příslušenství před poškrábáním, kolizemi a poškozením. Rozsah dodávky: pouze k prodeji taška logitech pop keys mechanická bezdrátová klávesnice a myš a další příslušenství nejsou součástí dodávky. Perfektní tvar: aenllosi pop keys pouzdro na klávesnici kompatibilní s klávesnicí a myší logitech pop keys pro splnění vašich potřeb, ať už jedete na dovolenou nebo na dlouhou cestu, můžete je snadno vzít s sebou.
ZnačkaAenllosi #ad
Výška2.09
Délka16.26
Hmotnost0.77
Šířka7.48
Číslo díluAASN021126

6. Soueto

#ad

Soueto Kabellose Tastatur und Maus, Retro-Tastenkappe, MacBook, Schreibmaschinentastatur mit Handy-Tablet-Halter, 2,4 GHz kabellose optische Maus mit 3 DPI für PC, Laptop, Windows, Combo

#ad
Soueto #ad - Kabellose maus mit 3-stufig einstellbarer cursorempfindlichkeit DPI 800/1200/1600 für präzise und reibungslose Navigation auf den unterschiedlichsten Oberflächen. Batterie nicht im Lieferumfang enthalten. Die kabellose schreibmaschinentastatur ist mit einem praktischen Steckplatz ausgestattet, um Ihr Telefon, Tablet zu platzieren.

Entfernen sie sie einfach für einfachen Zugang zur darunter liegenden Oberfläche und entfernen Sie Staub, Schmutz oder verschüttete Flüssigkeiten. Sie können ihr gerät nach Belieben horizontal oder vertikal platzieren. Der usb-empfänger verfügt über eine 2, 4-ghz-funktechnologie für einfache Plug-and-Play-Funktionalität und eine stabile drahtlose Verbindung bis zu 10 Meter Entfernung. Der automatische schlafmodus sorgt dafür, wenn sie nicht verwendet werden. 12 multimedia-hotkeys kombiniert mit fn für sofortigen Zugriff auf die Homepage der Website, Multi-Fenster-Vorschau, Desktop, Play/Pause und Lautstärkeregelung usw.

Das coole Farbschema lässt es einzigartig aussehen. Soueto bieten sie 12 monate sorgenfreie garantie und freundlichen Kundenservice. Tastatur benötigt 2 aaa-batterien, dass die kabellose Maus und Tastatur Strom sparen, Maus benötigt 1 AA-Batterie. Tastatur und maus kabellos kompatibel weithin mit windows 11/10/8/7/XP/Vista, Desktop-Computer, funktionieren mit Ihrem PC, Mac OS, Laptop oder Notebook.
ZnačkaSoueto #ad
VýrobceSoueto #ad
Číslo díluWS513-Black-Orange-US
ModelkaWS513-Black-Orange-US

7. seenda

#ad

Seenda Bezdrátová klávesnice a myš malá, ultra tenká mini bezdrátová klávesnice s myší s USB detektorem pro počítač/laptop/chytrou TV/domů/kancelář/cestování, rozložení qwertz a tiché kliknutí černé

#ad
seenda #ad - ResponsivnÍ a komfortní zážitek z psaní – s plochým nůžkovým spínačem jsou tlačítka malé klávesnice tichá a citlivá. Počítačová klávesnice funguje se zařízeními podporujícími USB, kancelář a cestování. Kliknutím na libovolné tlačítko začne myš a klávesnice okamžitě pracovat.

Ideální pro domácnost, šetří místo a snadno se přenáší. Spolehlivé spojení – díky stabilní 2, žádné zpoždění, 4ghz bezdrátové technologii lze bezdrátovou klávesnici a sadu myši bezproblémově propojit s vaším přístrojem přes USB přijímač v přihrádce na baterie myši. Kompaktní myš a klávesnice – tato klávesnice a myš seenda jsou malé a lehké, jako jsou windows 7 / 10 / 8 / 11 a macbook. Důležité: multimediální funkční tlačítka jsou plně kompatibilní s Windows, ale nejsou plně kompatibilní s Mac. Spora energie – klávesnice na laptop je napájena 2 bateriemi aaa a tichou myší s 1 * aa baterií upozornění: baterie nejsou součástí dodávky.

Rozsah dodávky a záruka – součástí dodávky je 1× malá klávesnice, obraťte se na náš zákaznický servis, 1× plochá myš, 1× USB přijímač a 1× návod k obsluze. Pokud máte během tříleté záruční doby nějaké problémy, abyste Váš problém 100% vyřešili. Pokud je bezdrátová klávesnice s myší během deseti minut neaktivní, automaticky přejde do pohotovostního režimu, aby šetřila energii. Plug & play, dosah až 10 m.
Značkaseenda #ad
Výrobceseenda #ad
Číslo díluCTU-201
ModelkaCTU-201
Záruka3 roky limitovaná záruka

8. Logitech

#ad

Chrome, Logi Bolt, přizpůsobitelná, tichá a mobilní, Logitech Pebble 2 Combo, bezdrátová klávesnice a myš, Easy-Switch pro Windows, německé rozložení qwertz, iPadOS, Bluetooth, MacOS, grafit

#ad
Logitech #ad - Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač. Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2.

Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3. Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent.

Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Hmotnost1.12
Číslo dílu920-012203
Modelka920-012203
Záruka2 roky výrobce

9. Logitech

#ad

IPadOS, Easy-Switch pro Windows, Logi Bolt, přizpůsobitelná, bezdrátová klávesnice a myš, bílá, Bluetooth, MacOS, Logitech Pebble 2 Combo, Chrome, německé rozložení qwertz, tichá a mobilní

#ad
Logitech #ad - Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent. Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač.

Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2. Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3.

Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude. Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012204
Modelka920-012204
Záruka2 roky výrobce

10. Logitech

#ad

Tichá a mobilní, německé rozložení qwertz, Bluetooth, Easy-Switch pro Windows, MacOS, růžová, Chrome, Logi Bolt, Logitech Pebble 2 Combo, bezdrátová klávesnice a myš, přizpůsobitelná, iPadOS

#ad
Logitech #ad - Proč ne obojí? sada z ultratenké a mobilní klávesnice a myši – vyrobená z recyklovaného plastu 1 – je lehká a kompaktní a doprovodí vás všude. Udělejte velký dojem v každém tichu: nechte za vás mluvit svou práci a ne vaše zvuky díky tichému psaní podobnému notebooku a technologii Silent Touch myši 3.

Přepínání mezi 3 zařízeními: spojení napříč operačními systémy s až 3 bezdrátovými zařízeními přes Bluetooth, přepínání mezi nimi přes Easy-Switch, Logi Bolt USB přijímač. Ekologické balení: balení pebble 2 combo včetně obalu výrobku pochází z lesů certifikovaných FSC a jiných kontrolovaných zdrojů, certifikováno CO2 neutrální. Delší výdrž: používání po mnoho hodin: baterie bluetooth klávesnice vystačí na 3 roky 4, myš vydrží 2 roky 4 bez obav z důvodu doby provozu, baterie jsou součástí dodávky.

Ušetřete čas a přizpůsobte si: fn tlačítka pro přístup k vyhledávání, snímání obrazovky a dalším, 10 Fn kláves a prostřední tlačítko myši personalizujte pomocí aplikace Logi Options+ 2. Nuda pryč, štíhlý design, více barev a inteligentnější technologie: S touto klávesnicí a myší z kolekce Pebble 2 vyjádříte svou osobnost a zvýrazníte tak své akcenty. Elegantní design pro dobré svědomí: plastové díly obsahují certifikovaný recyklovaný plast1; Pebble Keys 2 K380s: minimálně 49 procent, Pebble Mouse 2 M350s: minimálně 58 procent.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Číslo dílu920-012239
Modelka920-012205
Záruka2 roky výrobce