Top 10 Straßenbahn Mit Schienen – Vlaky a tramvaje pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Thomas und seine Freunde

#ad

Thomas & Friends Spielzeug-Eisenbahnschienenset, Eimer zum Verbinden und Zusammenbauen, HNP81, 48-teiliges Erweiterungspaket für druckgegossene und motorisierte Züge, Alter ab 3 Jahren

#ad
Thomas und seine Freunde #ad - Kinder können ihre aufbauen Thomas & Friends Spielzeugeisenbahn mit diesem 48-teiligen Gleiserweiterungsset. 3 vorgeschlagene layouts + endlose möglichkeiten beinhaltet Geraden, Kurven und ansteigende Gleisstücke, die mit anderen kompatibel sind Thomas & Friends Zugsets Triebwerke und Zuggarnituren sind separat und je nach Verfügbarkeit erhältlich.

2-in-1-eimer deckel und eimer können als bahnübergänge in Gleisanlagen für Kinder verwendet werden und dann als Aufbewahrungsbehälter für alle Gleisstücke verwendet werden. Fördert fantasievolles spielen und Geschichtenerzählen für Kinder im Vorschulalter ab 3 Jahren. Gleisstücke, zubehör und spielsteine sind mit allen kompatibel Thomas & Friends Eisenbahngarnitur, außer Holz Eisenbahngarnituren sind separat erhältlich und unterliegen der Verfügbarkeit.
ZnačkaThomas und seine Freunde #ad
VýrobceMattel #ad
Výška5
Délka5
Hmotnost1.39
Šířka5
Číslo díluHNP81
ModelkaHNP81

2. Thomas und seine Freunde

#ad

THOMAS AND FRIENDS FP HMC25 Fisher-Price Thomas a Friends Mystery of Lookout Mountain, Multicolor

#ad
Thomas und seine Freunde #ad - Podporuje jemnou motoriku a stimuluje k nápaditému přehrávání příběhů pro předškolního věku od 3 let. Obsahuje 8 kovových vozidel: thomas, kana, darcy der driller, nia, Diesel, Sandy der Rail Speeder a Carly jeřáb, Percy, s 1 nákladním vozem a vlajecím vozem.

Posunutím postavy závodí do akce a odkrývají tajemství. Tato vozidla jsou kompatibilní se všemi kolejnicemi Thomas & jeho přátel pro nekonečná dobrodružství na Sodoru sady kolejnic jsou k dostání samostatně. Děti zažívají napínavou akci z thomase a jeho přátelé: všechny lokomotivy: Plná síla dopředu a následkem Tajemství vyhlídkové hory" s touto sadou rolovatelných lokomotiv a kolejnicových vozidel.
ZnačkaThomas und seine Freunde #ad
VýrobceMattel #ad
Výška2.68
Délka1.7
Hmotnost1.71
Šířka5.09
Číslo díluHMC25
ModelkaHMC25
Záruka2 roky

3. LEGO

#ad

Svítí a vydává zvuky,funkční kostky a 2 jeřáby, nápad na dárek pro děti od 2 let, lokomotiva „Push & Go“, Nákladní vlak LEGO 10875 DUPLO

#ad
LEGO #ad - Sada obsahuje lokomotivu „push & go“, část přístavu s malým jeřábem a člunem, velký jeřáb, mimo jiné výhybky, 2 nákladní vagony s funkcí vyklápění, stoupání, 5 barevně rozlišených funkčních kostek, kavárnu, překládací a vykládací nádraží a 24 železničních prvků, která svítí a vydává zvuky, křižovatku a zarážedlo.

Ideální nápad na vánoční dárek pro dívky a chlapce od 2 let – pod vánočním stromkem můžete sestavit kolejnicové prvky a objevovat nákladní vagon. Malé děti mohou lehkým posunutím hýbat nákladním vlakem dopředu nebo dozadu. Jako strojvedoucí nákladního vlaku může vaše dítě zastavit u kavárny a zažít tam při obědě skvělou zábavu při hraní rolí. Příslušenství zahrnuje mimo jiné čerpací stojan, banány, šroubovací klíč, čokoládovou tyčinku, chléb, balíček, šálek, kávovar, láhev na mléko, rybářskou síť, pokladnu, rybu a jídelní menu.

Obsahuje strojvůdce nákladního vlaku, kapitána a majitele obchodu jako figurky LEGO DUPLO a mořského navíc figurku zvířete racka. Vyklápěcí přepravní kontejner lze nakládat a vykládat pohyblivým jeřábem. Pro zastavení vlaku stačí pouze pevně položit jednu ruku na lokomotivu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška18.9
Délka4.88
Hmotnost5.6
Šířka22.91
Číslo dílu10875
Modelka10875
ZárukaPokud u vaší nové LEGO sady chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu na kameny a díly. Snažíme se nabízet ve všech zemích bezplatnou náhradu, vyhrazujeme si však právo kdykoliv změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

4. Thomas und seine Freunde

#ad

Fisher-Price HMC28, Thomas & Friends sada vláčků na hraní s motorizovaným vlakem Thomas a sklápěcím mostem, hrací hračka pro děti od 3 let, 2,5 metru kolejnice, dobrodružná sada křišťálových jeskyní

#ad
Thomas und seine Freunde #ad - Obsahuje více než 2, 50 m kolejnice; sada je kompatibilní se všemi kolejnicovými díly od Thomas a jeho přátelé, kromě dílů kolejnic ze dřeva, a zajišťuje nekonečná dobrodružství; další kolejnice jsou k dostání samostatně.

Smilestones: zvládnutí každého milníku s úsměvem; tato hračka podporuje samostatnost, kam jede, protože děti řídí celou železnici, od aktivace Thomase a rozhodování, až po nakládání a vykládání nákladu. Dobrodružná zábava z epizody thomase a jeho přátel: all Engines Go! Tajemství rozhledny" s touto železniční sadou na baterie s Tomasem, modrou lokomotivou s číslem 1.

Podporuje jemnou motoriku a podporuje nápadité přehrávání příběhů pro děti předškolního věku od 3 let. Pomocí kolejnicového spínače lze thomas ovládat buď přes skvělý sklápěcí můstek nebo pod ním. Pokud se spínač přepne nahoře na lokomotivě, jede Thomas do křišťálových jeskyní, aby dokončil svou dodávku.
ZnačkaThomas und seine Freunde #ad
VýrobceMattel GmbH #ad
Výška9.69
Délka19.72
Hmotnost1
Šířka34.13
Číslo díluHMC28
ModelkaHMC28
Záruka2 roky

5. BRIO

#ad

BRIO World 33889 Velká zlatá náplň se zvukovým tunelem – příslušenství dřevěná železnice – hračka pro malé děti doporučená pro děti od 3 let a železnici 33391 – kolapsový most

#ad
BRIO #ad - Výrobek 2: nyní ale rychle vyklopte kolejnice, než přijde další lokomotiva. Výrobek 2: skvělá hračka doporučená pro malé děti od 3 let. Produkt 1: pokladnice plná hravých funkcí: zlatý důl je perfektním doplňkem pro BRIO World – lokomotiva může být naložena a vydává hluk při jízdě tunelem.

Udělá radost každému milovníkovi světa brio a hodí se i pro malé sourozence, protože neobsahují žádné malé díly, které by mohly spolknout. Výrobek 2: nejvyšší stupeň alarmu na briO World: Stisknutím tlačítka a můstek se zhroutí. Výrobek 2: díky vyražené dřevěné desce jsou možné další trasy pod mostem. Výrobek 1: horní stranu náplně s pohyblivým jeřábem lze zvednout a nasadit přes kolejnice – tunel běží na různých úrovních a postará se o vzrušující zábavu ze železnice! výrobek 1: vysoce kvalitní dřevěná železnice příslušenství: kompatibilní s dřevěnými kolejnicemi a železnicemi celého BRIO World – s touto stavebnickou hračkou lze vytvořit obrovský železniční svět! Výrobek 1: skvělá hračka doporučena pro malé děti od 3 let – udělá radost každému milovníkovi BRIO World a hodí se také pro malé sourozence, protože neobsahuje žádné malé části, které by mohly spolknout.

ZnačkaBRIO #ad

6. Thomas und seine Freunde

#ad

Fisher-Price Thomas & Friends Knapford Station

#ad
Thomas und seine Freunde #ad - Motor a rozchod jsou kompatibilní se všemi ostatními Thomas & Friends TrackMaster a dřevěnými pásy kolejová sada k dostání samostatně a podle dostupnosti.

Snadno se přenáší rukojeť umožňuje dětem vzít si sadu na hraní a jejich oblíbené motory všude s sebou. Sada vlaků thomas & friends trackmaster obsahuje železniční stanici Knapford, železnici, most a posuvný vlak Tomáš s osobním vozem. Zatlačte auto dolů, abyste viděli, jak je naplněn cestujícími. Dodatečné motory jsou k dostání samostatně a podle dostupnosti. Skvělý dárek pro předškoláky od 3 let.
ZnačkaThomas und seine Freunde #ad
VýrobceMattel #ad
Výška8.66
Délka30.32
Hmotnost2.59
Šířka33.07
Číslo díluGHK74
ModelkaGHK74

7. Thomas und seine Freunde

#ad

Thomas & Friends Knapford Station železniční sada, hračka pro předškoláky od 3 let, sada na hraní 2 v 1 a úložný kufr, Thomas & Friends HGX63

#ad
Thomas und seine Freunde #ad - Thomas & jeho přátelé železniční a železniční sada jako legendární železniční stanice od Knapford s Tomasovým lokem k nasunutí a vagónem plným cestujících. Malí inženýři mohou tlačit na vagon a sledovat cestující při nastupování" do vlaku. Díky rukojeti si děti mohou hrací sadu a všechny své lokoty vzít všude s sebou. S 23 kolejnicovými díly si děti mohou vymyslet a nakonfigurovat vlastní kolejnice. Pro předškoláky od 3 let. Dodatečné lokomotivy k dostání samostatně.
ZnačkaThomas und seine Freunde #ad
VýrobceMattel #ad
Výška10.2
Délka5.5
Hmotnost2.65
Šířka12.31
Číslo díluHGX63
ModelkaHGX63
ZárukaZáruka 2 roky

8. BRIO

#ad

BRIO World 33833 Velká hasičská stanice – hasičská stanice s hasičským zásahovým vozidlem a hasičem – hračka pro malé děti doporučená od 3 let

#ad
BRIO #ad - Rozsah dodávky: 1 x brio dřevěná hračka hasičská stanice 12dílná / motorická hračka pro děti - ideální jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Tatü tataa - hasiči brio jsou tady! jakmile zazní hasičský alarm siréna, hasiči sklouznou po skluzavce k hasičskému autu a uvolní se – se sirénou a modrým světlem.

Skvělá hračka doporučená pro malé děti od 3 let – udělá radost každému milovníkovi BRIO World a hodí se také pro malé sourozence, protože neobsahuje žádné malé části, které by mohly spolknout.

Neomezená zábava: hasičská stanice brio je ideální pro hraní rolí a funkční siréna s modrým světlem rozzáří dětské oči! Vysoce kvalitní dřevěná železnice příslušenství: kompatibilní s celým BRIO World – hasičskou stanici lze libovolně kombinovat s jiným příslušenstvím BRIO po kolejnicích a silnicích.
ZnačkaBRIO #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška14
Délka8
Hmotnost3.2
Šířka15.5
Číslo dílu33833
Modelka33833
Záruka2 roky záruka na všechny součásti

9. Thomas & Friends

#ad

Motorized Toy Train for Preschool Kids 3+, Thomas & Friends Fisher-Price Henry with Winston and Sir Topham Hatt

#ad
Thomas & Friends #ad - Dieser motorisierte spielzeugzug ist kompatibel mit allen Thomas & Friends Schienen, außer Holz. Drücken sie den schalter auf der Oberseite des Motors, um Henry, Winston und Sir Topham Hatt mitfahren zu lassen. Schienensets separat erhältlich. Jeweils separat erhältlich und je nach Verfügbarkeit. Schaffen sie spannende Thomas & Friends Abenteuer mit diesem batteriebetriebenen, motorisierten Spielzeugzug. Für vorschulkinder ab 3 Jahren. Kommt mit kunststoff-anschlüssen zur befestigung an anderen schiebbaren oder motorisierten Motoren, Fahrzeugen, Frachtwagen oder Tendern.
ZnačkaThomas & Friends #ad
VýrobceMattel #ad
Výška3.56
Délka1.86
Hmotnost0.52
Šířka14
Číslo díluGYW12
ModelkaGYW12

10. BRIO

#ad

Doporučeno od 3 let, BRIO World 33836 LED osvětlení kolejnic, příslušenství dřevěná železnice

#ad
BRIO #ad - Kompatibilní se všemi produkty BRIO World. S led osvětlením kolejnic svítí kolejnice BRIO World i ve tmě. Toto oboustranné led osvětlení šíří teplé světlo přes vedení trasy a lze jej pomocí červeného tlačítka jednoduše zapnout a vypnout. Brio - - zboží nese štítek fsc a obsahuje výhradně dřevo z trvale udržitelného lesního hospodářství. Doporučeno pro děti od 3 let.
ZnačkaBRIO #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška55.12
Délka35.43
Hmotnost0.11
Šířka19.69
Číslo dílu63383600
Modelka63383600
ZárukaZáruka 2 roky