Top 10 USB 3.1 Verlängerung – USB kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SUNGUY

#ad

SUNGUY USB prodlužovací kabel, super rychlý, fotoaparát atd. –, tiskárnu, krátký USB A konektor na A zdířku, prodloužení pro čtečku karet, 0,5 m USB 3.0 prodlužovací kabel 5 Gbps, klávesnice, skener

#ad
SUNGUY #ad - Kromě toho je zpětně kompatibilní s USB 2. 0, usb 1. 1 a usb 1. 0 standardem. Stabilní přenos tento prodlužovací kabel usb 3. 0 s celokovovým pouzdrem a přípojkou z hliníkové slitiny zaručuje extrémní trvanlivost. Rychlost přenosu až 5 gbps prodlužovací kabel sunguy usb 3.

0 podporuje přenos dat s vysokými rychlostmi až 5 gbps. Univerzální kompatibilita 0 sunguy usb 3. 0 0, bluetooth adaptéry, pevné disky, tiskárny, čtečky karet, 5 m prodloužení je kompletně kompatibilní s počítačem Mac/laptop a USB 3.00 přípojkami vybavenými periferiemi, myš, USB flash disky, skenery, klávesnice, jako jsou huby, PS4/5.1 gb film za 3 sekundy šetřící čas. Pokud máte dotazy k našemu produktu, obraťte se prosím na náš spolehlivý zákaznický servis, odpovíme vám do 24 hodin.

Robustní a trvanlivý prodloužovací kabel usb 3. 0 je vyroben s nylonovým opláštěním a hliníkovým krytem vydrží více než 10 000 ohybových testů. Bezstarostný servisobdržíte prodlužovací kabel 0, 5 m. Kromě toho chrání prodlužovací kabely usb zdířku zařízení tím, že snižují počet zapojování a odpojení. Konektory jsou napnuté, takže konektory pevně a bezpečně sedí.
ZnačkaSUNGUY #ad
VýrobceSUNGUY #ad
Číslo díluB003

2. SUNGUY

#ad

Tiskárnu, prodloužení pro čtečku karet, 5 Gbps, klávesnice, SUNGUY USB prodlužovací kabel, fotoaparát atd. –, skener, krátký USB A konektor na A zdířku, 1,5 m USB 3.0 prodlužovací kabel, super rychlý

#ad
SUNGUY #ad - 1 gb film za 3 sekundy šetřící čas. Robustní a trvanlivý prodloužovací kabel usb 3. 0 je vyroben s nylonovým opláštěním a hliníkovým krytem vydrží více než 10 000 ohybových testů. Bezstarostný servis obdržíte prodlužovací kabel 1, obraťte se prosím na náš spolehlivý zákaznický servis, 5 m.

Konektory odolné proti korozi a pozlacené zajišťují optimální jasnost signálu a prodlužují životnost kabelu bez hystereze nebo ztráty dat. Kromě toho chrání prodlužovací kabely usb zdířku zařízení tím, že snižují počet zapojování a odpojení. Kromě toho je zpětně kompatibilní s USB 2. 0, usb 1. 1 a usb 1. 0 standardem. Konektory jsou napnuté, takže konektory pevně a bezpečně sedí.

Pokud máte dotazy k našemu produktu, odpovíme vám do 24 hodin. Rychlost přenosu až 5 gbps prodlužovací kabel sunguy usb 3. 0 podporuje přenos dat s vysokými rychlostmi až 5 gbps. Univerzální kompatibilitasunguy usb prodloužení je kompletně kompatibilní s počítačem mac/laptop a USB 3. 0 přípojkou vybavenými periferiemi, čtečky karet, skenery, Bluetooth adaptéry, pevné disky, myš, klávesnice, jako jsou huby, tiskárny, USB flash disky, PS4/5.
ZnačkaSUNGUY #ad
VýrobceSUNGUY #ad
Číslo díluB003-1.5m

3. SUNGUY

#ad

5 Gbps, tiskárnu, 3M USB 3.0 prodlužovací kabel, SUNGUY USB prodlužovací kabel, krátký USB A konektor na A zdířku, skener, fotoaparát atd. –, klávesnice, prodloužení pro čtečku karet, super rychlý

#ad
SUNGUY #ad - Kromě toho je zpětně kompatibilní s USB 2. 0, usb 1. 1 a usb 1. 0 standardem. Konektory jsou napnuté, takže konektory pevně a bezpečně sedí. Bezstarostný servis obdržíte prodlužovací kabel 3m. Stabilní přenos tento prodlužovací kabel usb 3.

0 s celokovovým pouzdrem a přípojkou z hliníkové slitiny zaručuje extrémní trvanlivost. Robustní a trvanlivý prodloužovací kabel usb 3. 0 je vyroben s nylonovým opláštěním a hliníkovým krytem vydrží více než 10 000 ohybových testů. 1 gb film za 3 sekundy šetřící čas. Vícevrstvé stínění minimalizuje rušení. Konektory odolné proti korozi a pozlacené zajišťují optimální jasnost signálu a prodlužují životnost kabelu bez hystereze nebo ztráty dat. Kromě toho chrání prodlužovací kabely usb zdířku zařízení tím, že snižují počet zapojování a odpojení.

Univerzální kompatibilita 0 sunguy usb 3. 0 0, 5 m prodloužení je kompletně kompatibilní s počítačem mac/laptop a USB 3. 0 přípojkami vybavenými periferiemi, usb flash disky, jako jsou huby, tiskárny, čtečky karet, klávesnice, Bluetooth adaptéry, myš, pevné disky, skenery, PS4/5. Rychlost přenosu až 5 gbps prodlužovací kabel sunguy usb 3. 0 podporuje přenos dat s vysokými rychlostmi až 5 gbps.
ZnačkaSUNGUY #ad
VýrobceSUNGUY #ad
Délka3
Hmotnost0.1
Číslo díluB003-3m
ModelkaB003

4. XGMATT

#ad

USB 3.0 prodlužovací kabel A konektor na A zdířku s elegantními hliníkovými konektory, klávesnice, XGMATT USB prodlužovací kabel 2 kusy 2 m, tiskárnu, nylonový látkový plášť pro čtečku karet, skener,

#ad
XGMATT #ad - Rozšiřte a chraňte svá zařízení: prodlužovací kabel usb na usb 3. 0 2m může rozšířit vaše zařízení na pohodlnější místo a připojit další usb zařízení. Můžete nakupovat s důvěrou. Tento usb prodlužovací kabel 2m je konstruován s pozlacenými konektory odolnými proti korozi pro optimální jasnost signálu a stínění, aby se minimalizovalo rušení.

Náš servisní tým vám odpoví spokojeným řešením do 24 hodin, který klademe na kvalitu. Univerzální kompatibilita: tento usb prodlužovací kabel 2m můžete použít k rozšíření vašeho usb připojení k počítači a celou řadu USB periferních zařízení, tiskárny, myš, pevné disky, USB flash disky, Bluetooth adaptéry, skener, jako jsou rozbočovače, čtečka karet, klávesnice bez hystereze nebo ztráty dat.

Rychlé nabíjení a přenos dat 2: prodlužovací kabel usb 3. 0 2m podporuje rychlost přenosu dat až 5 gbps a při použití s nabíjecím kabelem může pracovat s maximálním výkonem. Máme 12měsíční servis, aby dokázal význam, pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Na druhé straně tento prodlužovací kabel USB 3. 0 perfektně chrání usb port originálního zařízení tím, že zkracuje dobu připojení a odpojení.
ZnačkaXGMATT #ad
VýrobceXGMATT #ad
Délka2
Číslo díluXA0000123

5. XGMATT

#ad

Konektor na A zdířku s elegantními hliníkovými konektory, PS VR,, tiskárnu, USB prodlužovací kabel, klávesnice, XGMATT USB 3.0 prodlužovací kabel 3 m, nylonový látkový plášť pro čtečku karet, 2 kusy

#ad
XGMATT #ad - Můžete nakupovat s důvěrou. Náš servisní tým vám odpoví spokojeným řešením do 24 hodin, který klademe na kvalitu. Univerzální kompatibilita: tento usb prodlužovací kabel můžete použít k rozšíření vašeho usb připojení k počítači a celou řadu USB periferních zařízení, tiskárny, skener, USB flash disky, čtečka karet, jako jsou rozbočovače, adaptér Bluetooth, myš, pevné disky, klávesnice bez hystereze nebo ztráty dat.

Tento usb prodlužovací kabel 3m je konstruován s pozlacenými konektory odolnými proti korozi pro optimální jasnost signálu a stínění, aby se minimalizovalo rušení. Máme 12měsíční servis, aby dokázal význam, pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rychlé nabíjení a přenos dat 2: prodlužovací kabel usb 3.

0 podporuje rychlost přenosu dat až 5 gbps a při použití s nabíjecím kabelem může pracovat s maximálním výkonem. Rozšiřte a chraňte svá zařízení: prodlužovací kabel usb na usb 3. 0 m může rozšířit vaše zařízení na pohodlnější místo pro připojení jiného USB zařízení. Na druhé straně tento prodlužovací kabel USB 3. 0 perfektně chrání usb port originálního zařízení tím, že zkracuje dobu připojení a odpojení.
ZnačkaXGMATT #ad
VýrobceXGMATT #ad
Délka3
Číslo díluAX00001

6. XGMATT

#ad

čtečka, nylonový látkový plášť pro klávesnici, USB 3.0 prodlužovací kabel 1 m 2 kusy USB prodlužovací kabel A konektor na A zdířku s elegantními hliníkovými konektory, PS VR, tiskárnu, fotoaparát

#ad
XGMATT #ad - Rozšiřte a chraňte svá zařízení: prodlužovací kabel usb na usb 3. 0 může rozšířit vaše zařízení na pohodlnější místo pro připojení jiného USB zařízení. Tento usb prodlužovací kabel 1 m je konstruován s pozlacenými konektory odolnými proti korozi pro optimální jasnost signálu a stínění, aby se minimalizovalo rušení.

Můžete nakupovat s důvěrou. Máme 12měsíční servis, aby dokázal význam, pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Univerzální kompatibilita: prodlužovací kabel usb 3. 0 vám umožňuje rozšířit spojení mezi stolním notebookem a hdtv a usb periferními zařízeními, videokamera, usb rozbočovač, čtečka karet, PS4 a Xbox Controller, myš, klávesnice, tiskárny, CD přehrávač, mikrofon, WiFi klíče, VolP telefony, smartphony, externí pevný disk, webcom, jako jsou USB flash disky, tablety, digitální fotoaparáty, externí anténa, skener atd.

Náš servisní tým vám odpoví spokojeným řešením do 24 hodin, který klademe na kvalitu. Rychlé nabíjení a přenos dat: prodlužovací kabel usb 3. 0 1m podporuje rychlost přenosu dat až 5 gbps a při použití s nabíjecím kabelem může pracovat s maximálním výkonem. Na druhé straně tento prodlužovací kabel USB 3. 0 perfektně chrání usb port originálního zařízení tím, že zkracuje dobu připojení a odpojení.
ZnačkaXGMATT #ad
VýrobceXGMATT #ad
Délka1
Číslo díluAX00001MH
Záruka1 YEAR

7. XGMATT

#ad

XGMATT USB 3.0 prodlužovací kabel 2M, klávesnicí, čtečka karet, fotoaparát, PS VR, modrá, pevný disk, Oculus Rift, USB prodlužovací kabel A konektor na A zdířku kompatibilní s tiskárnou, HTC Vive

#ad
XGMATT #ad - Máme 12měsíční servis, neváhejte nás kontaktovat. Na druhé straně tento prodlužovací kabel USB 3. 0 perfektně chrání usb port originálního zařízení tím, že zkracuje dobu připojení a odpojení. Tento usb prodlužovací kabel 2m je konstruován s pozlacenými konektory odolnými proti korozi pro optimální jasnost signálu a stínění, aby se minimalizovalo rušení.

Náš servisní tým vám odpoví spokojeným řešením do 24 hodin, pokud máte dotazy, aby dokázal význam, který klademe na kvalitu. Můžete nakupovat s důvěrou. Rozšiřte a chraňte svá zařízení: prodlužovací kabel usb na usb 3. 0 může rozšířit vaše zařízení na pohodlnější místo pro připojení jiného USB zařízení. Univerzální kompatibilita: prodlužovací kabel usb 3. 0 vám umožňuje rozšířit spojení mezi stolním notebookem a hdtv a usb periferními zařízeními, mikrofon, klávesnice, smartphony, tablety, videokamera, digitální fotoaparáty, jako jsou USB flash disky, externí anténa, externí pevný disk, USB rozbočovač, VolP telefony, tiskárny, webcom, myš, CD přehrávač, PS4 a Xbox Controller, čtečka karet, WiFi klíče, skener atd.

Rychlé nabíjení a přenos dat 2: prodlužovací kabel usb 3. 0 podporuje rychlost přenosu dat až 5 gbps a při použití s nabíjecím kabelem může pracovat s maximálním výkonem.
ZnačkaXGMATT #ad
VýrobceXGMATT #ad
Číslo dílu‎‎‎MQ002M

8. SOLMIMI

#ad

Jako je USB flash disk, SOLMIMI USB prodlužovací kabel USB 3.0 A konektor na A zdířku USB Extension Kabel pro zařízení s USB A, klávesnice, kamera – 1,2 m, tiskárna, pevný disk, skener, rozbočovač

#ad
SOLMIMI #ad - Pro naše milé zákazníky dodáváme jen nejlepší řešení – spolehlivá a orientovaná na servis. Těsně spletený a otěruvzdorný textilní vnější plášť, vynikající povrchová úprava a vysoce kvalitní hliníková slitina jsou zárukou dlouhé životnosti s výrazně vyšší hodnotou a kvalitou rukojeti. Díky technologii usb 3. 0 zvyšuje desetinásobné prodloužení usb kabelu přenosovou rychlost ve srovnání s USB 2.

0 až na 5 gbit/s, pokud hostitelské a periferní zařízení podporuje obě strany USB 3. 0 Zažijte nerušený a transparentní audio zážitek na každém audio zařízení s USB. Díky přesnému kovovému konektoru, pozlaceným vnitřním kontaktům slouží usb na USB kabelu nejvyšší stabilitu a bezpečné držení při častém zapojování a odpojování. Prvotřídní kvalita zvuku – na rozdíl od jiných adaptérů na trhu zaručuje solmimi usb prodlužovací kabel autentickou kvalitu zvuku. Hrdí na vyspělé produkty – za produkty solmimi stojí nejen více než 10 let zkušeností, pokud náš produkt z nějakého důvodu nesplňuje vaše přání, trvale vysoká kvalita, a tím i mnoho radosti a vášně celého našeho týmu.

Usb prodlužovací kabel podporuje Plug&Play bez instalace ovladače a je rozpoznán velmi rychle. Ideální pro velký přenos dat během několika sekund bez ztráty dat. Optimální volný prostor – s solmimi usb prodlužovacím kabelem lze usb připojení bez ztráty prodloužit o 1, usb rozbočovač, mikrofon, čtečka karet, 2 m a umožňuje volný prostor mezi počítačem, externí pevný disk, projektor, webkamera, klávesnice, wlan anténa, tiskárna, myš, PS 5, auto, mikrofon, notebookem a zařízeními s USB A jako PS 4, náhlavní souprava VR.
ZnačkaSOLMIMI #ad
VýrobceSOLMIMI #ad
Výška1
Délka1
Šířka1
Číslo díluUSB30-AMAF-B120-DE
ModelkaSUSB30-AMAF-B120
ZárukaNabízíme 12měsíční bezpodmínečnou záruku a doživotní technickou podporu. Kontaktujte nás prosím e-mailem [email protected], abyste prodloužili záruku na 18 měsíců.

9. FXAVA

#ad

Druckerkabel auf USB Aluminiumgehäuse, FXAVA Druckerkabel – USB-Druckerkabel, 6,8 m, Nylongeflecht Hochgeschwindigkeits-Druckerkabel für Drucker/Scanner

#ad
FXAVA #ad - Im vergleich zu einer wlan-verbindung bietet dieses USB-B-Kabel eine stabilere Datenübertragung und bietet Ihnen eine effizientere Arbeitsweise. Robust und langlebig: das langlebige nylon-geflecht und das Gehäuse aus Aluminiumlegierung bietet starken Schutz für das Druckerkabel, wodurch dieses USB-zu-Druckerkabel eine starke Haltbarkeit und lange Lebensdauer hat.

High-speed-Übertragung: usb 2. 0 druckerkabel bis zu 480 mbps überträgt datengeschwindigkeit für usb 2. 0 geräte, das usb typ b kabel ist abwärtskompatibel mit Full-Speed USB 1. 1 12 mbps und low-Speed USB 1. 0 1, 5 mbps. Universelle kompatibilität: usb-druckerkabel ist ideal für Scanner, Drucker an Laptops, Computer Mac / PC oder andere Geräte, die USB unterstützen.

Drucker usb kabel: fxava usb 2. 0 druckerkabel ist ideal für den anschluss ihres scanners, server, festplatte, druckers, Klavier und anderer USB B Geräte an einen Laptop, Kamera, Computer Mac/PC oder andere USB-fähige Geräte für die Datenübertragung. 36 monate garantie: wir bieten dieses Druckerkabel mit 6 m langem Nylongeflecht für Drucker.
ZnačkaFXAVA #ad
VýrobceFXAVA #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluF206

10. ULT-WIIQ

#ad

Podporuje přenos dat 8K/6K @ 60Hz a 40 Gbit/s pro MacBook Pro/Air Samsung S22 eGPU Docking GaN, USB C na USB C kabel, rychlé nabíjení, kompatibilní s kabelem Thunderbolt 4/3, Kabel 240 W

#ad
ULT-WIIQ #ad - Dný úplný seznam. Strstrstrstra a upozornění: konečná skutečná rychlost přenosu dat závisí na podpoře hostitele a zařízení. Je také perfektní pro připojení vaší dokovací stanice nebo notebooku k monitoru s úžasným rozlišením, kontrastem a barevnou hloubkou, abyste nezmeškali každý detail.

Ideální pro apple studio display, surface laptop stuio, macbook pro/air, imac pro, ipad pro, iPad mini, powerbanky, Thunderbolt dokovací stanice, eGPU, Galaxy S22/22+/22 Ultra, nabíječky GaN a další přístroje typu C. Díky elektronické bezpečnostní certifikaci podle příslušných standardů, prošlo více než 10 000+ testy ohybu a zástrčky, kvalitní hliníkové pouzdro činí kabel odolnějším a 240W USB 4 kabel nahrazuje jiné jednotlivé funkční kabely. Až 8k uhd video s tímto usb-c na usb-c kabel můžete streamovat videoobsah na jeden displej až do 8k/6k nebo na dvou displejích ve 4K.

Dva monitory potřebují 2 kabely. Pro každodenní použití s plnou funkčností tento usb na usb c kabel s 240 w je vybaven nabíjecí technologií pd 3. 1/pps/qc 4. 0, která v budoucnu rozšiřuje standard rychlého nabíjení na mnoho nových oblastí použití. 100% kompatibilní s usb-c kabel usb 4 typu c podporuje všechny fantastické funkce thunderbole 4 a současně je plně zpětně kompatibilní se zařízeními usb 2. 0, ssd, mac studio, usb 3.
ZnačkaULT-WIIQ #ad
VýrobceWIIQ #ad
Číslo dílu91165
Modelka91165