Top 10 YFNT Taktisch Softshell Fleecejacke – Pánské outdoorové softshellové bundy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YFNT

#ad

Maskáčová vojenská mikina s kapucí, teplá vnitřní podšívka, lyžařská bunda, kempování, YFNT Taktická softshellová fleecová bunda, větruodolná, bundy, outdoorová turistika, nepromokavý kabát

#ad
YFNT #ad - Asijská velikost: xs, xl, s, l, 4xl, xxl, 3xl, m, 5xl. Převažnost: vysoce kvalitní materiál a funkční design, odolnost proti opotřebení, teplo, prodyšnost, odolnost proti vodě a větruodolnost.

Softshell taktická bunda s teplým vnitřním flísem. Design: manžety s blokovacím designem, které zabraňují větru a udržují v teple; design zipu na rameni, uživatelsky přívětivý, pohodlný a praktický. Materiál: 100% polyester. Použití: lehká taktická softshellová fleecová bunda se výborně hodí pro lyžování, rybaření, taktický boj, kempování, lov, střelbu, paintball, armádu, turistiku, airsoft a jiné outdoorové sporty. Před nákupem si prosím přečtěte tabulku velikostí.
ZnačkaYFNT #ad
VýrobceYFNT #ad
Hmotnost2.16
Číslo díluDE-L02RCFYCPL-1
ModelkaRCFYCPL

2. YFNT

#ad

Zelená, větruodolná, outdoor, bunda, lyžařská bunda, teplá, vodotěsná, YFNT Pánská taktická softshellová fleecová bunda, maskáčová vojenská mikina

#ad
YFNT #ad - Softshellová taktická bunda s teplým vnitřním vliesem. Použití: lehká taktická softshellová fleecová bunda se výborně hodí pro lyžování, turistiku, taktický boj, kempování, lov, rybaření, střelbu, vojenskou, paintball, airsoft a jiné outdoorové sporty.

Design: manžety s blokovacím designem, uživatelsky příjemné, které zabraňují větru a udržují v teple; design zipu na rukáv, pohodlné a praktické. Asijská velikost: xs, 4xl, l, m, xl, s, xxl, 3xl, 5xl. Materiál: 100% polyester. Převažnost: vysoce kvalitní materiál a funkční design, odolnost proti opotřebení, prodyšnost, teplo, odolnost proti vodě a větruodolnost. Před nákupem si prosím přečtěte tabulku velikostí.
ZnačkaYFNT #ad
VýrobceYFNT #ad
Hmotnost1.98
Číslo díluAMDE-L02RCFYJLXL-1
ModelkaRCFYJLXL

3. YFNT

#ad

Vodotěsná, lyžařská bunda, YFNT Pánská taktická softshellová fleecová bunda, teplá, maskáčová vojenská mikina, Noční maskování, outdoor, větruodolná, bunda

#ad
YFNT #ad - Softshell taktická bunda s teplým vnitřním flísem. Materiál: 100% polyester. Asijská velikost: xs, 3xl, l, xxl, s, m, xl, 4xl, 5xl. Převažnost: vysoce kvalitní materiál a funkční design, teplo, prodyšnost, odolnost proti opotřebení, odolnost proti vodě a větruodolnost.

Použití: lehká taktická softshellová fleecová bunda se výborně hodí pro lyžování, paintball, střelbu, kempování, taktický boj, rybaření, turistiku, armádu, lov, airsoft a jiné outdoorové sporty. Před nákupem si prosím přečtěte tabulku velikostí. Design: manžety s blokovacím designem, které zabraňují větru a udržují v teple; design zipu na rameni, uživatelsky přívětivý, pohodlný a praktický.
ZnačkaYFNT #ad
Hmotnost1.98
Číslo díluDE-L02RCFYNCL-1
ModelkaRCFYNCL

4. FREE SOLDIER

#ad

Teplá taktická bunda s více kapsami na lovecké výlety, outdoorová fleecová podšívka, větruodolná nepromokavá bunda s kapucí, FREE SOLDIER Pánská zimní bunda Military softshellové bundy

#ad
FREE SOLDIER #ad - Rozvinutý, aby poskytl stín pod spalujícím sluncem a silným deštěm nebo složený jako límec. 2 náprsní kapsy se zipem, integrovanou kapsou, spojené kapsy, do kterých můžete vložit velké věci. Musíte tedy zip zatáhnout levou rukou. Větruvzdorná a nastavitelná – pánská bunda pro přechodné období má 3d kapuci, nastavitelné manžety se suchým zipem a stahovací šňůrkou.

Vezměte prosím na vědomí, jízdu na koni, bruslení, turistiku, kempování, cestování, lyžování, lezení, snowboarding, horolezectví, lov a dobrodružství. Elastická šňůra v kapuci, která obklopuje obličej, který po ohýbání lana blokuje vítr a efektivně vás udrží v teple. Užitečná a všestranná – pánská lyžařská bunda má 7 bezpečnostních kapes, 2 zadní, které zaručují dostatek místa pro uložení vašich věcí. Při výběru velikosti prosím dbejte na tabulku velikostí, jízdu na kole, rybaření, outdoorové sporty, že se jedná o outdoorovou bundu s levým zipem.1

1 kapsa na předloktí na levém rukávu, velké, zdířkou na sluchátka a malou, 2 přenosné kapsy na ruce. Ideální pro – pánská lehká teplá turistická bunda je ideální volbou pro každodenní práci, všechny údaje jsou přesně měřeny. Teplá a pohodlná – pánská softshellová bunda s měkkým polárním fleecem zaručuje vynikající udržení tepla a nabízí komfort při nošení v chladném počasí. Vnější skořepina se skládá z 95 % polyesteru a 5 % elastanu a vyznačuje se vynikající trvanlivostí a pružností.
ZnačkaFREE SOLDIER #ad
VýrobceL #ad
Číslo díluAA0094
ModelkaAA0094

5. YFNT

#ad

YFNT Pánská taktická softshellová fleecová bunda, lyžařská bunda, vodotěsná, bunda, větruodolná, CP, maskáčová vojenská mikina, outdoor, teplá

#ad
YFNT #ad - Převažnost: vysoce kvalitní materiál a funkční design, prodyšnost, odolnost proti opotřebení, teplo, odolnost proti vodě a větruodolnost.

Design: manžety s blokovacím designem, uživatelsky přívětivý, které zabraňují větru a udržují v teple; design zipu na rameni, pohodlný a praktický. Před nákupem si prosím přečtěte tabulku velikostí. Softshell taktická bunda s teplým vnitřním flísem. Asijská velikost: xs, xl, xxl, 4xl, s, l, 3xl, m, 5xl. Použití: lehká taktická softshellová fleecová bunda se výborně hodí pro lyžování, lov, kempování, rybaření, paintball, taktický boj, střelbu, armádu, turistiku, airsoft a jiné outdoorové sporty. Materiál: 100% polyester.
ZnačkaYFNT #ad
VýrobceYFNT #ad
Hmotnost1.98
Číslo díluDE-L02RCFYCPM-1
ModelkaRCFYCPM

6. YFNT

#ad

Outdoorová turistika, YFNT Taktická softshellová fleecová bunda, nepromokavý kabát, maskáčová vojenská mikina s kapucí, bundy, lyžařská bunda, kempování, teplá vnitřní podšívka, větruodolná

#ad
YFNT #ad - Design: manžety s blokovacím designem, které zabraňují větru a udržují v teple; design zipu na rameni, uživatelsky přívětivý, pohodlný a praktický.

Materiál: 100% polyester. Převažnost: vysoce kvalitní materiál a funkční design, odolnost proti opotřebení, prodyšnost, teplo, odolnost proti vodě a větruodolnost. Použití: lehká taktická softshellová fleecová bunda se výborně hodí pro lyžování, rybaření, armádu, turistiku, paintball, kempování, lov, taktický boj, střelbu, airsoft a jiné outdoorové sporty. Softshell taktická bunda s teplým vnitřním flísem. Před nákupem si prosím přečtěte tabulku velikostí. Asijská velikost: xs, m, 3xl, s, xxl, 4xl, xl, l, 5xl.
ZnačkaYFNT #ad
VýrobceYFNT #ad
Hmotnost1.98
Číslo díluDE-L02RCFYNCM-1
ModelkaRCFYNCM

7. YFNT

#ad

černá, YFNT Men's Military Tactical Jackets Softshell Winter Warm Fleece Hooded Coat Outdoor Hiking Hunting Jacket

#ad
YFNT #ad - Převaha: vysoce kvalitní materiál a funkční design, prodyšnost, odolnost proti opotřebení, teplo, odolnost proti vodě a větruodolnost. Použití: lehká taktická softshellová fleecová bunda se výborně hodí pro lyžování, střelbu, rybaření, taktický boj, kempování, lov, paintball, vojenské účely, turistiku, airsoft a jiné outdoorové sporty.

Design: manžety se zamykacím designem, uživatelsky přívětivý, které mohou zabránit větru a udržovat teplo; design se zipem na paži, pohodlný a praktický. Materiál: 100% polyester. Asijská velikost: xs, 3xl, xl, xxl, m, l, s, 4xl, 5xl. Před nákupem si prosím všimněte tabulky velikostí. Softshellová taktická bunda s teplou vnitřní rounou.
ZnačkaYFNT #ad
VýrobceYFNT #ad
Hmotnost1.98
Číslo díluDE-L02RCFYHSXL-1
ModelkaRCFYHSXL

8. Leo Köhler

#ad

černá, Zásahová bunda Tactical by Köhler

#ad
Leo Köhler #ad - Materiál: 67 % polyester, 33 % bavlna. 2 kapsy na zip napoleon s vnitřními gumovými poutky a otvorem kabelu pro sluchátka atd. 1 vnitřní kapsa na zip s nasazeným pouzdrem na mobil s krytem na suchý zip. Vesta z ripstop směsné tkaniny je extrémně robustní a přesto velmi lehká, což zajišťuje vysoký komfort při nošení právě při delším používání a v běžném provozu. Boční boční kapsy na zip do pasu umožňují přístup k pouzdrům na opasek.
ZnačkaLeo Köhler #ad
VýrobceLEO KÖHLER #ad

9. YFNT

#ad

Bunda, YFNT Pánská taktická softshellová fleecová bunda, větruodolná, maskáčová mikina, Noční maskování, lyžařská bunda, nepromokavá, noční maskování, XL, turistika

#ad
YFNT #ad - Asijská velikost: xs, l, s, xl, xxl, 3xl, 4xl, m, 5xl. Před nákupem si prosím všimněte tabulky velikostí. Převaha: vysoce kvalitní materiál a funkční design, teplo, odolnost proti opotřebení, prodyšnost, odolnost proti vodě a větruodolnost.

Design: manžety se zamykacím designem, které mohou zabránit větru a udržovat teplo; design se zipem na paži, uživatelsky přívětivý, pohodlný a praktický. Použití: lehká taktická softshellová fleecová bunda se výborně hodí pro lyžování, lov, střelbu, vojenské účely, taktický boj, turistiku, paintball, rybaření, kempování, airsoft a jiné outdoorové sporty. Materiál: 100% polyester. Softshellová taktická bunda s teplou vnitřní rounou.
ZnačkaYFNT #ad
Hmotnost1.98
Číslo díluDE-L02RCFYNCXL-1
ModelkaRCFYNCXL

10. YFNT

#ad

Větruodolná, teplá, Maskování mrtvých listů, outdoor, YFNT Pánská taktická softshellová fleecová bunda, bunda, maskáčová vojenská mikina, lyžařská bunda, vodotěsná

#ad
YFNT #ad - Softshell taktická bunda s teplým vnitřním flísem. Materiál: 100% polyester. Převažnost: vysoce kvalitní materiál a funkční design, odolnost proti opotřebení, teplo, prodyšnost, odolnost proti vodě a větruodolnost.

Před nákupem si prosím přečtěte tabulku velikostí. Použití: lehká taktická softshellová fleecová bunda se výborně hodí pro lyžování, taktický boj, rybaření, lov, turistiku, kempování, paintball, střelbu, armádu, airsoft a jiné outdoorové sporty. Design: manžety s blokovacím designem, uživatelsky přívětivý, které zabraňují větru a udržují v teple; design zipu na rameni, pohodlný a praktický. Asijská velikost: xs, xl, l, s, 3xl, xxl, 4xl, m, 5xl.
ZnačkaYFNT #ad
VýrobceYFNT #ad
Hmotnost0.9
Číslo díluDE-L02RCFYTCM-1
ModelkaRCFYTCM